Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Protest proti výsledku Stolár Ladislav na mistrovství ČR v maratonu 20.10.2012

Protest proti výsledku Stolár Ladislav na mistrovství ČR v maratonu 20.10.2012

Nalezené položky: 95 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Další Poslední
avatar

Aura: 2920

Exploser muž 26.11.2012 09:54:57

>> Zdeněk68, 25. 11. 2012 21:24:25

Čas na foťáku je správně – start byl v 10:00 (takže 10:10:38, 11:59:12, 12:19:39, 13:10:48)

Foto 199 je asi 300 m za cílem (100 m za startem), kde se Stolár pravděpodobně už chystá odbočit).

http://www.mapy.cz/#…

Motto: In God is our trust.
avatar

Praha 4

10 km: 0:39:23 (2012)
půlmaraton: 1:28:34 (2012)
maraton: 3:08:00 (2012)

Zdeněk68 muž 28.11.2012 20:33:50

>> Exploser, 26. 11. 2012 09:54:57

Zkusil jsem ty fotky hodit do jiného programu a tam se mi objevily tvoje časy (+1 hodina), zajímalo by mě, který program je lepší.

Škoda, že nejsou nějaké fotky dál od startu/cíle, dala by se sestavit časová mapa pohybu.

Foto 199 je 150m za cílem (posunul jsi cíl, byl o 130m dál), podívej se na Google Street View kde je ten vjezd a kde šatny.

avatar

Sloviensko

rudo muž 28.11.2012 21:20:28

>> Zdeněk68, 28. 11. 2012 20:33:50

neviem presne ako top je, ale mam dojem ze mnohe programy nejak automaticky preratavaju cas na cas nastaveny v systeme PC, takze ak mas zvoleny zakladny cas ako greenwich tak to moze o hodinu preratat vzhladom na cas v Prahe ak udaje z fotaku obsahuju kodovanu info a nastavom casovom zaklade. podobne zmatky su na forach kde cas vlozenia prispevku casto vyzera nezmyslene podla toho ako mas na citajucom PC a v samom nastaveni na fore urceny svoj lokalny cas atd.

niektore programy sa skratka snazia byt moc mudre

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Zábřeh

Celkem 13517 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:35 (2014)
půlmaraton: 1:21:49 (2014)
maraton: 2:56:12 (2012)

pancha muž 29.11.2012 10:18:20

Ještě jeden nepřímý důkaz, pokud už to někdo zmínil, tak se omlouvám. Je zajímavé, že se ho nepodařilo vyfotit Michaelovi Dobiášovi – galerie. Fotil v místě 5-ti kilometrových značek. Mě osobně zachytil ve 2.,3. a 4. kole.

Motto: jiri.hellesi.cz
avatar

Aura: 2920

Exploser muž 29.11.2012 11:20:29

>> Zdeněk68, 28. 11. 2012 20:33:50

Máš pravdu, s tím cílem jsem se spletl, protože jsem ho omylem posunul k jinému stromu (správně je to ten strom vpravo od dlouhé budovy). Mám na to takovouto vzpomínku, když nás Ivo Domanský vybízel k odchodu ke startu, tak jsem se ho zeptal, kde je cíl. On se zeptal pořadatelů a pak vyhlásil, že „cíl je u té hrušky“. To byla jedna z posledních vět, co jsem od něj slyšel (mimo hlášení během závodu a pak ještě po doběhu, jestli jsem v pořádku).

Ty časy se dají se najít i přímo pod obrázkem. Srovnáním s ostatními pak vychází, že start byl přibližně v 9:59 (podle času fotek), takže příslušné časy na fotkách jsou ještě asi +1 min. od začátku závodu (u foto 199 tedy 170 m za cílem, právě 1 min. po průchodu dobře odpovídá).

Jinde totiž mohl být pan Stolár stěží zachycen, protože se s největší pravděpodobností pohyboval jen v blízkosti areálu PSK Olymp, natož aby byl zjištěn někde kolem 5 km.

I když, podle jeho vlastních slov, pan Stolár „ve sportu nikdy, ani na závodech nikdy nepodváděl a nikdy nikdo na něj nepodal stížnost, ani jediný protest a nebylo tomu tak ani v minulosti“.

Motto: In God is our trust.
avatar

Sloviensko

rudo muž 29.11.2012 11:46:15

>> Exploser, 29. 11. 2012 11:20:29

a este on vysledkovu listinu na tych starych zavodoch nepisal tak nepodvadzal, ale zabudol ze on si pisal vek alebo datum narodenmie do prihlaskuy na zavod a potom to nikdy vo vysledkoch nereklamoval ako chybu ze bol zaradeny do vyssej vekovej kategorie

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 29.11.2012 11:59:59

>> rudo, 29. 11. 2012 11:46:15

Tohle mne take pobavilo. Odpoved redaktorovi na primou otazku: „upsat se muze kazdy.“

Kolikrat jste se kdo upsal u data narozeni? Minimalne by mne zarazilo, ze mne vyhlasuji ve vekove kategorii, kam nepatrim…Achach

Zdenek + Exploser

Kluci dik, ze to nenechavate usnout a opakovane vytahujete. teoreticky mi to muze byt jedno, ale porad myslim na ty veterany, kteri si v tomto veku dalsi mistrovsky maraton uz treba zabehnout nemusi, neb zdravi je vzdy dulezite a u teto vekove kategorie o to vic.

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Ostrava Mar.Hory

Celkem 61430,55 km
Minulý měsíc 32 km

koníkváclav muž 30.11.2012 16:49:44

Snad ti co můžou na základě už zde uváděných skutečností změnit výsledky to konečně udělají!!Nechápu co jim v tom ještě brání? Ale i tak vám všem kterým není jedno jak podvodníci zneužívající důvěry ostatních a snažíte se jim v tom zabránit, moc děkuji.V.P

Motto: naběháno celkem 53 986 km MČR Kat.70+.veteránu v maratonu 8x1 a 2x2 misto.v 1/2 mar.2x1
avatar

Praha

Celkem 7881,3 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:33 (2014)
půlmaraton: 1:28:26 (2014)
maraton: 3:21:53 (2014)

ped7g muž 02.12.2012 00:57:24

Kliknul jsem na link galerie od M.Dobiasa, kliknul jsem o 2 fotky vlevo a tam Jirka Soukup (pisu jmeno z hlavy, tak snad jsem to nespletl) … to je ten veteran, ktery obvykle po domluve s organizatory startuje tak o hodinu driv, aby dobihal v rozumnem case do cile. Na Pardubickem vinarskem 1/2M jsem ho myslim 2× predbihal. Pro mne je to PAN BEZEC, ackoli jeho casy nejsou nic extra, videl jsem osobne, kolik ze sebe do zavodu dava a vykon na takove urovni odhodlani jsem ja jeste v zivote nepodal a kdo vi jestli nekdy podam (ja mam rad kdyz veci jdou hladce :) ).

A pak jsem si uvedomil, jak/odkud jsem se k te fotce dostal a co se tady resi… Mam z toho dost smutny pocit.

Motto: Pain is temporary, quitting lasts forever.
avatar

Sloviensko

rudo muž 02.12.2012 04:11:10

>> ped7g, 02. 12. 2012 00:57:24

spominam si na pana Pesu, ktory nepotreboval ziadne skratky a nas neskusenych mladasov ucil ako sa bezi rovnomerne tempo na 3:25 v Cadci sme sa na starte okolo neho zhrkli asi 20 ked povedal ze ide rovnomerne na ten cas a vedeli ze bezi vzdy lepsie ako ruske hodinky, Zo stadiona sme vybiehali uplne posledni a dlho nebolo pred nami nikoho vidiet. Pesa vravi – prvych odpadlikov predbehneme pred 5km a tak aj bolo, pred kazdou 5km povedal aky bude 5km medzicas a rehotal sa ked sme kukali na hodinky a preratavali rozdiel od posledneho casu, vzdy bol presne v ramci 2 sekundoveho rozptylu. To vtedy uz musel mat cez 70. Este raz som s nim skusil bezat nejaky usek pocas Trnavskeho.

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

půlmaraton: 1:34:26 (2010)

Stch muž 03.12.2012 13:57:03

jen ta představa – jak si Agent chodec navléká přes číslo maskovací bundu a mizí v houští – to je jak z 31. majora :-D Slyším k tomu i tu úvodní melodii.

avatar

Ostrava Mar.Hory

Celkem 61430,55 km
Minulý měsíc 32 km

koníkváclav muž 07.12.2012 16:36:45

Taková komunikace poběhla mezi mnou a klubem veteránů a následně s ČAS.Myslíte si,že není pořeba nic řešit? Je vše v pořádku? Velmi mě Váš názor zajímá.Vrcholným orgánům našeho hnutí-sportu nevadí podvodníci.Mistrem republiky je podvodník. Dobrý večer,

děkuji za zprávu. Nevím co bych mohl v dané chvíli více udělat. Možná by stálo za to, aby jste o své zkušenosti napsal do veteránské atletiky. Zde dáváme prostor našim členům se vyjádřit ke sportovním událostem se kterými nejsou spokojeni.

S pozdravem

Gejza Valent SV ČAS

Dne 3. prosince 2012 19:40 <konikvaclav@centrum.cz> napsal(a):

Dobrý den,

pane inženýre, chtěl bych Vám v prvé řadě poděkovat, za to, že jste se zabýval protestem na MČR ve Stromovce a také za zaslání vyjádření ČAS.Nemůžu však s tímto souhlasit. Nikdo nezpochybnil , že by p.Stolár neproběhl v každém kole čip.branou.Je však nemožné aby docílil svého neuvěřitelného výsledného času s porovnáním časů v jednotlivých kolech! Taky nevěřím, že když se zeptáte někoho třeba i dvakrát jestli podváděl, že by řekl ano ! Vím, že by bylo vhodné, aby se k takovému průběhu vyjádřili důvěryhodní běžci, kteří mají naběháno více jak stovky maratonů a je jich hodně,a mohou s jistotou prohlásit tak jako j&a acute;, že v jeho věku to bohužel není možné! Já sám mám uběhnuto 69 maratonů 2× v čase 3:01 vRegensburgu a v Ostravě. Běžel jsem supermaraton v Košicích na 100Km 9:13 umístění 4 a také jsem běžel 2× na MS v běhu do vrchu. Na MČR v maratonu 2×1 a 2×2místo.To jen ve zkratce, začal jsem s běháním až ve svých 48 letech. Moji doménou ve sportu byli koně a to i do dnes jsem u nich trenérem 2tř. Tam jsem dosahoval ještě větších uspěchů, to by bylo na dlouhé psaní. Píšu o tom proto,že bych vás chtěl ujistit že nemám zájem na tom, abych někoho poškodil nebo zpochybňoval výsledky, které byly dosaženy poctivě, vždy jsem uměl přijmout porážku od lepšího a ještě mu pogratulovat. Budete- li chtít tak v& aacute;m o koních taky něco napíšu. Zdravím Vás a snad už vás nebudu obtěžovat. Václav Procházka__________­________________________­________________________­___

Od: „Gejza Valent“ <gejza.valent@gmail.com> Komu: <konikvaclav@centrum.cz>

Datum: 03.12.2012 11:37 Předmět: Re: FW: Protest

Dobrý den,

přeposílám vjádření ČAS k podanému protestu. V této věci nejsem schopen pro Vás více udělat.

S pozdravem

Gejza Valent SV ČAS

Dne 3. prosince 2012 11:32 VF <vfiser@atletika.cz> napsal(a):

Ahoj Gejzo, ředitel závodu a hlavní rozhodčí, kteří jsou dle pravidla 120 správní činovníci závodu, důkladně prověřili stížnost, dokonce dvakrát s panem Stolárem mluvili. Protože neshledali žádnou závadu v účasti J. Stolára (především to byl zaznamenaný průběh elektronického čipu v KAŽDÉM kole branou), domnívám se, že ani my (od stolu) nemůžeme rozhodnout jinak. Posílám jejich vyjádření s přáním, aby k takovýmto excesům v budoucnu nedocházelo. S pozdravem V.Fišer

Václav Fišer Oddělení soutěží Český atletický svaz Diskařská 100, Praha 6 – Strahov Tel.: 233 014 402 Mob.: 602 233 641

From: Zdenek [mailto:z.weig@seznam.cz] Sent: Wednesday, November 21, 2012 9:10 AM To: ‚VF‘ Subject: RE: Protest

Vážený pane Fišere, Vaše žádost byla řádně prověřena a to již několikrát, viz diskuze, která se uskutečňuje na stránkách www.behej.com. Závodníkovi Ladislavu Stolárovi bylo započítáno všech 9 průběhů do dalšího kola, každé kolo je řádně změřeno jako mezičas. To potvrdila společnost Apachi, s.r.o., která prováděla měření pomocí čipů, umístěných v botech závodníků. Neexistuje žádný důkaz o tom, že by jmenovaný nějakým způsobem zkracoval vyznačenou a řádně změřenou trať maratónu. Po závodě nebyl žádnému z&nbsp ;pořadatelů, ani hlavnímu rozhodčímu předán žádný protest na jeho čas a umístění. K tomu jen dodávám, že nikdy jsme nebyli předem upozorněni na to, že by p. Stolár byl nějakým problémovým závodníkem. Podezření některých závodníků, kteří proti jeho výkonu protestují vyplývá např. z toho, že zvyšoval tempo v druhé části závodu a údajně dosáhl lepšího času, než jakého je schopen. Stejným způsobem tito protestující zpochybňují jeho časy dosažené na PIM, Běchovicích, Olomouci. Tedy jej podezírají, že i zde si trať zkracoval a podváděl. Opět ani zde neexistuje žádný důkaz. Z diskuze vyplývají dokonce takové teorie, že na Běchovicích se svezl autobusem, na PIM se nějak přepravil na druhou stranu Vltavy apod. Hovořili jsme o celé věci i s ním, on jakýk oliv podvod odmítá. Takové vyjádření jsme zveřejnili i v diskuzi na www.behej.com a od té doby jsme napadáni pro diletantské uspořádání maratónu a i z toho, že celý problém zametáme pod koberec. Stejné vyjádření jsme předali i Slávce Ročňákové, člence předsednictva. Jaroslav Podlipný, ředitel závodu Zdeněk Weig, tajemník závodu Vratislav Hlušička, hlavní rozhodčí Marek Blažek, za Apachi, s.r.o.

From: VF [mailto:vfiser@atletika.cz] Sent: Tuesday, November 20, 2012 8:45 AM To: z.weig@seznam.cz Cc: Valent Gejza Subject: FW: Protest

Vážený pane Podlipný,

prosím o prověření níže uvedené stížnosti na úrovni ředitel závodu, hlavní rozhodčí a firmy která měřila. Podle mých neoficiálních informací je pan Stolár „známou osobou“. Podobná podezření prý byla i na závodech v Olomouci a Praze. Prosím o zaslání výsledku prošetření.

Děkuji a jsem s pozdravem Václav Fišer

PS: Na vědomí předseda sekce veteránů ČAS ing. Gejza Valent.

Václav Fišer Oddělení soutěží Český atletický svaz Diskařská 100, Praha 6 – Strahov Tel.: 233 014 402 Mob.: 602 233 641

Motto: naběháno celkem 53 986 km MČR Kat.70+.veteránu v maratonu 8x1 a 2x2 misto.v 1/2 mar.2x1
avatar

Sloviensko

rudo muž 07.12.2012 21:01:59

to je tak ked Veteranska komisia udeli majstrovsky zavod usporiadateleom ktoreho nezaujima dodorziavanie pravidiel ktory nezabezpeci ani zakladne kontroly na tak zlozitom okruhu a este ani nevie pochopit svoje chyby a lajdactvo.

Veteranska komisia to tiez ma asi cele na haku komu porozdava medaile.

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Ostrava

Celkem 9041 km
Minulý měsíc 0 km

fousekjan muž 08.12.2012 17:43:25

Nechápu jaké jsou potřeba důkazy, Ladislav Stolár má 10 km za 45 minut (bez mezičasu takže s ?) a v maratonu po 17ti km ji dá pod 40 minut. Osobně pochybuji, že by zaběhl 5 km tímto tempem a samozřejmě nám to ani neukáže. Na fotkách se prochází a každý z nás ví že tempo 4min/km žádná chůze není. Podle mě je to výsměch všem poctivým a slušným běžcům. Osobně doufám, že už se pan Stolár na závodech neukáže o takové „běžce“ nikdo nestojí …

avatar

Activity Lanškroun

Celkem 27708,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:17 (2014)
půlmaraton: 1:26:15 (2013)
maraton: 3:02:07 (2016)

forest a rix muž 08.12.2012 19:53:57

Pan Stolár bude asi politování hodný človíček. Zřejmě nemá kolem sebe žádného kamaráda s běžeckou aktivitou a už vůbec se s nikým v bežeckém světě nezná a nebaví. To je asi důvod proč takový zatrpklý človíček škodí ostatním ve snaze na sebe upozornit. Kdo z nás normálních běžců by takovýmto způsobem podvedl kamaráda, se kterým se třeba hecuje k lepším výkonům ? Na tuto otázku není potřeba odpovídat… Ale přeci. Jednoho takového všichni známe pana S. Tento človíček se znaží již léta prosadit na běžeckém poli cti viz např. z roku 1997 http://www.iscarex.cz/vysledky/1352 2012: http://www.run-up.cz/…zbehMuzi.pdf a stále nějak ne a ne se prosadit. Takže se uchýlí k nečestnému boji a z kdysi posledních pozic se mávnutím kouzelného proutku stavá vítězem ve své kategorii. Pokud začneme hledat důkazy o nečestném běhu je to problém, položme si obrácenou otázku a hledejme důkazy, které hovoří ve prospěch pana S. NEEXISTUJÍ !! Časomíra s nesmyslnými časy není žádný věrohodný důkaz poctivého běhu. Fotografie s urputným sváděním maratonské trati ? Žádná taková se nikomu nepodařila nafotit, a když tak jakýsi chodící človíček s rukama v kapsách. Což takle fotografie z 5-tého kilometru, každý běžec je tam několikrát a pan S. který neustále svádí předbíhací boje tam nějak chybí. Což svědectví nějakého běžce, který s panem S svedl souboj o pozici, zvláště když se mezi sebou vzájemně předbíhali i vícekrát ? Nikdo takový opět není. Pro pořadatele je to velký oříšek moc dobře ví, kde je pravda a víme to VŠICHNI, ale co s tím, vyzývám někoho z okolí p.S pokud ho trochu zná třeba pomůže pár slov a kápne božskou, vždyť z ostudy si ušil kabát a horší to pro něho již být nemůže, a poté ze strany běžců pokud to udělá trocha schovívavosti. V opačném případě vyzývám pana S. k účasti na nějakém závodě 5km, 10km, 21km, 42km a potvrzení nějakého dílčího maratonského času, který dle časomíry absolvoval. Jinak asi mluvím za všechny běžce si už takovéhoto běžce nikdo a nikdy vážit NEBUDE !

Motto: co tě nezabije, to tě posílí
avatar

Ostrava Mar.Hory

Celkem 61430,55 km
Minulý měsíc 32 km

koníkváclav muž 09.12.2012 11:05:21

>> forest a rix, 08. 12. 2012 19:53:57 Musím ti za tvůj příspěvek poděkovat,mluvíš mi od srdce!!!Ty výsledky, které uvádíš, mluví za VŠE.CHtělo by to taky zaslat na ČAS aby měli taky trochu přehled,o koho jde.:-x

Motto: naběháno celkem 53 986 km MČR Kat.70+.veteránu v maratonu 8x1 a 2x2 misto.v 1/2 mar.2x1
avatar

Rokycany

Celkem 14775 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:31 (2015)
půlmaraton: 1:23:41 (2012)
maraton: 2:58:11 (2012)

pes muž 10.12.2012 13:55:13

Vzhledem k pasivnímu přístupu pořadatele jinak parádního závodu ve Stromovce i samotné ČAS bych to viděl na hromadný protest a výzvu k nápravě…formou emailu od každého z nás zvlášť (případně telefonátů nebo dopisů). Trest si sice zaslouží jen pan Stolár a ne nikdo z vedení jak závodu tak celé atletiky, ale takováto věc by se neměla nechat jen tak ležet. Záplava jednotlivých protestů třeba prolomí pro mne nepochopitelnou nechuť zodpovědných osob cokoli podniknout. Z hromady nepřímých důkazů se stal jeden velký nevyvratitelný důkaz, že je pan Stolár podvodník.

Motto: "Chce-li se člověk zdokonalit, musí systematicky přeceňovat své vlastní síly!" (pes)
avatar

Ostrava Mar.Hory

Celkem 61430,55 km
Minulý měsíc 32 km

koníkváclav muž 10.12.2012 19:35:12

>> pes, 10. 12. 2012 13:55:13 Já jsem to už zkusil!! Nedočkal jsem se ani vyjádření ani odpovědi.Snad když nás napíše hodně, tak se tím budou muset hlouběji zaobírat.:-(

Motto: naběháno celkem 53 986 km MČR Kat.70+.veteránu v maratonu 8x1 a 2x2 misto.v 1/2 mar.2x1
avatar

Rokycany

Celkem 14775 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:31 (2015)
půlmaraton: 1:23:41 (2012)
maraton: 2:58:11 (2012)

pes muž 10.12.2012 22:26:42

>> koníkváclav, 10. 12. 2012 19:35:12

Svůj protest a apel na zdravý rozum jsem odeslal zatím jen elektronicky. Uvidíme co se bude dít, existují další způsoby naléhání. Telefon a česká pošta. Nebo bilboard? 8-) Tolerování lhářů a podvodníků máme všichni dost z vysoké politiky…doufejme, že se spravedlnost prosadí alespoň ve sportu 8-O

Motto: "Chce-li se člověk zdokonalit, musí systematicky přeceňovat své vlastní síly!" (pes)
avatar

Ostrava Mar.Hory

Celkem 61430,55 km
Minulý měsíc 32 km

koníkváclav muž 11.12.2012 12:23:37

>> pes, 10. 12. 2012 22:26:42

Tvoje názory a připomínky jsou velice správné a taky erudované!! Kdykoli ti budu moci být v něčem nápomocen, tak to velice rád udělám.Já sám takové schopnosti jako máš TY určitě nemám.Tak uvidíme jestli se to někam pohne!! ;-)

Motto: naběháno celkem 53 986 km MČR Kat.70+.veteránu v maratonu 8x1 a 2x2 misto.v 1/2 mar.2x1
avatar

Aura: 2920

Exploser muž 12.12.2012 17:54:48

Napsal jsem delší pojednání panu Weigovi, Fišerovi a Valentovi. Dostal jsem obratem zatím tuto odpověď:

Gejza Valent (gejza.valent@gmail.com)

Re: Maraton Stromovka

Dnes 12. 12. 2012, 17:40:52

Kopie: Ing. Karel Matzner

Dobrý den,

děkuji Vám za zprávu. Psal jsem již panu Procházkovi, aby napsal článek o nesportovním chování pana Stolára do VA. Tento článek rádi otiskneme.

S pozdravem

Gejza Valent

SV ČAS

Motto: In God is our trust.
avatar

Celkem 81872 km
Minulý měsíc 193 km
10 km: 0:36:24 (2000)
půlmaraton: 1:19:15 (1999)
maraton: 2:48:47 (1997)

Jarda H muž 12.12.2012 21:57:33

>> koníkváclav, 11. 12. 2012 12:23:37

Václave hlavně se tím netrap, žáden hajzl, ani titul ti za to nestojí. Zajdi to rozběhat. Věř, že pro něho je ta ostuda a izolace věčí trest, než radost z podvodného titulu. Nevím co dál dělat, ale je možné že se z toho posere a přizná se. Někdy se věci pohnou bez naši pomoci. Chtěl na výsluní a spad do stoky, neboj on to nese hůř než ty, žere se to v něm. Vím, že křivda bolí, ale život jde dál. Pro nás jsi mistr ty. Ne do roka a do dne, ale bude stačit počkat nejdéle do jara. užere ho to z vnitřku! Jarda

Motto: Běhám. aby mi chutnalo pivo.
avatar

Aura: 2920

Exploser muž 13.12.2012 11:24:29

Dostal jsem mezitím další odpověď:

VF (vfiser@atletika.cz)

FW: Maraton Stromovka

Dnes 13. 12. 2012, 9:38:27

Komu: z.weig@seznam.cz

Kopie: Fojt František, Valent Gejza

Jaroslav Podlipný, ředitel závodu

Zdeněk Weig, tajemník závodu

Vratislav Hlušička, hlavní rozhodčí

Vážení pánové,

znovu se na vás obracím v záležitosti údajného podvodného jednání pan Stolára při MČR v maratonu veteránů. Obrátila se na mě již řada závodníků, naposled pan Tecl, který všechny nepřímé důkazy shrnul.

Všechny tyto intervence musíme vnímat jako určitý druh protestu. Doporučuji, aby jste se vy, jako správní činovníci závodu, v duchu Pravidla 146 (Protesty a odvolání), článku 7 (Jury může přehodnotit svoje rozhodnutí, jsou-li předloženy nové přesvědčivé důkazy, pokud nové rozhodnutí může být ještě uplatněno.), tím znovu zabývali.

Věřím, že po prozkoumání všech nových důkazů dojdete ke konečnému uzavření celé nepříjemné záležitosti.

Děkuji a jsem s pozdravem Václav Fišer.

Václav Fišer

Oddělení soutěží

Český atletický svaz

Diskařská 100, Praha 6 – Strahov

Tel.: 233 014 402

Mob.: 602 233 641

Na vědomí: František Fojt, ředitel ČAS, Gejza Valent, předseda sdružení veteránů, Jan Tecl, účastník závodu

Motto: In God is our trust.
avatar

Rokycany

Celkem 14775 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:31 (2015)
půlmaraton: 1:23:41 (2012)
maraton: 2:58:11 (2012)

pes muž 13.12.2012 13:30:22

>> Exploser, 13. 12. 2012 11:24:29

Paráda! Tohle zní dobře. Snad už to tentokrát budou brát všichni odpovědní vážně. A ne jen jako útok na jejich osobu nebo samotný závod.

Motto: "Chce-li se člověk zdokonalit, musí systematicky přeceňovat své vlastní síly!" (pes)
avatar

Aura: 2920

Exploser muž 13.12.2012 13:50:09

>> pes, 13. 12. 2012 13:30:22

Díky, snad se to konečně podaří.

Jenom bych se chtěl zeptat Tebe (mimo soutěž), jak je ale možné, že Ty nemáš ze Stromovky v oficiálních výsledcích vůbec žádné mezičasy, jak se to dá vysvětlit? (Ne, že bych nějak pochyboval o výsledném čase.) :-)

Motto: In God is our trust.
avatar

Rokycany

Celkem 14775 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:31 (2015)
půlmaraton: 1:23:41 (2012)
maraton: 2:58:11 (2012)

pes muž 13.12.2012 14:05:45

>> Exploser, 13. 12. 2012 13:50:09

A sakra…

Motto: "Chce-li se člověk zdokonalit, musí systematicky přeceňovat své vlastní síly!" (pes)
avatar

Rokycany

Celkem 14775 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:31 (2015)
půlmaraton: 1:23:41 (2012)
maraton: 2:58:11 (2012)

pes muž 13.12.2012 14:14:51

>> Exploser, 13. 12. 2012 13:50:09

:-D ne vážně, já si zapomněl čip v autě…všiml jsem si toho až v předposledním kole a kamarád co doběhl daleko přede mnou mi ho podal v cílový rovince. Pak sem byl škemrat u časomíry s důvěryhodným svědkem a GPS záznamem z hodinek jestli by mi nemohli uznat čas do oficiální výsledkový listiny. Stane se, každopádně prý změření mezičasů čipem není nutnost. To mi tam řekli. Takže by se na to ani nemělo dát jentak odvolávat v případě pana Stolára.

Motto: "Chce-li se člověk zdokonalit, musí systematicky přeceňovat své vlastní síly!" (pes)
avatar

Aura: 2920

Exploser muž 13.12.2012 14:20:35

Tak to je zajímavé – to mně vrtalo hlavou stejně jako případ pana Stolára, že je ve výsledcích někdo úplně bez mezičasů. Takže jestli lze přijmout i závod bez mezičasů, stejně půjde i mezičasy zpochybnit.

Motto: In God is our trust.
avatar

Rokycany

Celkem 14775 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:31 (2015)
půlmaraton: 1:23:41 (2012)
maraton: 2:58:11 (2012)

pes muž 13.12.2012 14:32:59

>> Exploser, 13. 12. 2012 14:20:35

Přesně tak…na mezičasech by obhajoba stát neměla :-|

Motto: "Chce-li se člověk zdokonalit, musí systematicky přeceňovat své vlastní síly!" (pes)
avatar

Praha 4

10 km: 0:39:23 (2012)
půlmaraton: 1:28:34 (2012)
maraton: 3:08:00 (2012)

Zdeněk68 muž 13.12.2012 21:27:13

>> Exploser, 13. 12. 2012 13:50:09

Mě se k tomu přiznal PES hned po závodě, že trochu zazmatkoval a vyběhl bez čipu :-?

Nalezené položky: 95 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.