Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Prosim o pomoc

Prosim o pomoc

Nalezené položky: 8152 První Předchozí | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Další Poslední
avatar

max39 muž 30.09.2014 18:19:25

Dik za tipy.Vyskusam­.Vlastne dnes uz som ten RUDOV styl skusil.Bolo to zaujimave.Musel som vypadat dost smiesne asi ako chodiaci Yetti.Ale narocnost sa fakt zvysila.Dlho som ani nevydrzal.Aj tlak na prsty oboch nôch je vyssi.Chce to asi vycibrit.MAX

avatar

Olomouc

10 km: 0:43:26 (2014)
půlmaraton: 1:34:00 (2014)
maraton: 3:21:05 (2013)

BlankaM. žena 01.10.2014 06:12:25

>> max39, 30. 09. 2014 08:59:40

V patě se rády dělají záněty, hodně běžců tyto problémy zná (včetně mě). Pokud bys měl pocit, že se tam začíná tvořit zánět, tak mě pomáhá zmrazit si vodu v PET lahvi, sednout si (třeba k PC) a chodidlem přejíždět po lahvi, hlavně tím bolavým místem, nejlépe před ponožku (ne na holou nohu), takto chladit 5 až 10 minut aspoň 2× denně. A mazat nějakou protizánětlivou mastí, např. Aulinovou. Samozřejmě je ale lepší vzniku zánětu předejít, k tomu by mělo pomoci to co psali kluci výše.

Motto: If your dreams don't scare you they are not big enough
avatar

max39 muž 04.10.2014 01:35:37

>> rudo, 03. 10. 2014 23:49:44

Rudo vsak si nesiel do Australie za ucelom zalozenia sekty(napr.jemne sexualnej) :-D .Ved berem,ze tucnota(ale aj ine choroby) môze byt zapricinena emocionalnou a tym aj fyzickou nerovnovahov.Ale robit z toho silne duchuvny ,ci podobny problem siahajuci az k vesmiru to sa mi zda prehnane.Podla mna je to jednoduchsie.Ludia proste spohodlneli,su masirovany mediami(reklamami a inymi somarinami) a su v strese z prace,penazi,ne­istoty,uvery.Pros­te kapitalizmus jak svina.No a niektory to kompenzuju drogami,alkoholom iny jedlom a nezaujmom(leni­vostou),to je asi aj moj pripad.Ja by som v drvivej vacsine za tym nic ine nehladal.Samozrejme isto existuju aj vynimky.Ludia radi hladaju problem hlbsieho charakteru,len aby nemuseli(a nechceli)prijimut jednoduchost riesenia svojho problemu.Toz môj zjednoduseny nazor. Kde je vôla,tam je cesta… Proste sa naucit na sebe makat a prestat sa vyhovarat.Ja viem je to tazke.A preto sa tak lahko chytaju chory ludia takychto uvah.A tam sa uz pre niekoho,mozno otvaraju moznosti pre aj ine cinnosti(napr­.zarobkove).MAX

avatar

Partizánske

maraton: 3:20:21 (2017)

HARDCLIMBER muž 04.10.2014 07:38:51

>> rudo, 03. 10. 2014 23:49:44

Snáď neveríš drístom z tej stránky????…keď je niekto alkoholik tak máva takéto výplody na obhajobu svojho konania…podstata problému je ale inde…tak je to aj s tlstotou a pohodlnosťou…po­dobné psycho veci rieši moja sesternica ktoú ja nazývam stará tlstá panna ,má 40 je bezdetná a slobodná a vraj študuje numerológiu…a rozprávanie s ňou je zážitok…ale stále menej znesiteľný…moja sestra fičí na kameňoch a ezoterike…a obidve sú pekne v pi..duchovne…a potom že to pomáha k životu…jedine tak k jeho koncu…takéto duchovno je krok to k Hádesovi…;-)

Motto: nie je hamba padnúť...ale zostať ležať...
avatar

Sloviensko

rudo muž 05.10.2014 00:10:30

>> max39, 04. 10. 2014 01:35:37

drzim palce s jednoduchym riesenim a pristupom

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

max39 muž 05.10.2014 02:18:27

Strasne dlhy clanek som tu mal napisany no bohuzial je to prec.Tak len v maximalnej kratkosti.Na svete existuje vela statov s mnozstvom rôznych krajov a tie kraje maju rozne zvyklosti,nazo­ry,presvedceni­e,svoje modla a bozstva,dalej su tam cirvi s ich presvedcenim,sek­ty,skupiny ludi, jednotlivci a fanatici,ktori hlasia skalopevne zas nieco ine(velmi vela ludi zomrelo kôli ich nazorom-take vedia byt fanaticke).Zrataj to a vynasob a dostaneme sa na splet stoviek az tisiciek „tych pravych nazorov“(aj na liecbu).No a teraz si vyber(ak sa to vôbec da) ten spravny.A k tomu si stale myslim,ze drviva vacsina(pozor nie vsetky) vznikla len na manipulaciu ludi a tym ziskanie moci a penazi.Tak nam nemaj za zle,ze nedôverujeme kazdemu clanku,ktory si precitame a hlavne s takou tematikou.

Jednoduchost riesenia som nemyslel v lahkosti dodrziavania pravidiel(ci uz teoretickych alebo praktickych),to je prave velmi tazke.Ale skôr v uvedomeni si co je treba robit pre danu zmenu.(neplati pre chorych ludi).Stale si myslim,ze vacsina ludi len nechce.Lebo v tej spleti nazorov,co som pisal predtym si kazdy najde(ked chce a potrebuje) nieco usite na seba.A pritom za tym az take zlozite veci nie su.Ale to uz sa len opakujem.Toz to len môj skromny nazor a hlavne netvrdim,ze je spravny.MAX

avatar

Sloviensko

rudo muž 05.10.2014 04:27:20

>> max39, 05. 10. 2014 02:18:27

vies mas pravdu

vacsina teorii je nespravnych a je naschval nespravnych na vyrobu pacientov a nesvojopravnych osobnosti

a je nesmierne tazke sa v tom orientovat az kym sa nedostanes nad vec

rypat sa v kazdej jednotlivo nema cenu lebo vtedy sa do toho zamotas

dolezite su vysledky a tie musia byt presvedcive

preco si myslis ze je uzasne mnozstvo ludi ktory aj cvicia aj sa stravuju podla predpisov a nemoze sa zbavit vahy?

je v tom nejaka cierna magia? a preco mnoho ludi chce a vie co ma robit a napriek tomu nemozu a vzdy ich nieo zastavi

a nie je to „slaba vola“

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

max39 muž 05.10.2014 08:47:18

>> rudo, 05. 10. 2014 04:27:20

"vacsina teorii je nespravnych a je naschval nespravnych na vyrobu pacientov a nesvojopravnych osobnosti

a je nesmierne tazke sa v tom orientovat az kym sa nedostanes nad vec

rypat sa v kazdej jednotlivo nema cenu lebo vtedy sa do toho zamotas

dolezite su vysledky a tie musia byt presvedcive"

Tak s tymto plne suhlasim.A najma s tou poslednou vetou.Ta presne vystihuje môj opatrny postoj k niektorym clankom(a hlavne s podobnou tematikou).Urcite su veci medzi nebom a zemou ktore sa nedaju este vysvetlit.Len treba byt opatrny kto ich vysvetluje,ako ich vysvetluje a za akym ucelom ich vysvetluje.

Este ma napadla jedna vec na ktoru som zabudol v suvislosti s tucnotou ale aj neochotou sportovat.Za velke percento tucnych ludi môzu RODICIA(prepac mama aj otec).To ako nas naucia zit(vacsinou nespravne : stravovat,ist si zasportovat a mnoho inych veci…),tak sa potom mnohi spravame cely zivot.A len malo z nas to dokaze pochopit a aj to zmenit.Mozno toto je tiez urcita odpoved na tvoju otazku :

"je v tom nejaka cierna magia? a preco mnoho ludi chce a vie co ma robit a napriek tomu nemozu a vzdy ich nieo zastavi

a nie je to „slaba vola“

Ale to je zas len moja uvaha.S pozdravom MAX

avatar

Partizánske

maraton: 3:20:21 (2017)

HARDCLIMBER muž 05.10.2014 08:57:25

>> max39, 05. 10. 2014 08:47:18

Mamičky a oteckovia sa dovezú do pizzérie/cukrárne autom rýchlo nahádzať deťom a sebe do hlavy a potom autom domov …a veľakrát len 1 km…takže si to vystihol veľmi presne…rodičia sa akosi uzatvárajú a kašlú na to čo jedia ich deti…a nie je to časom…niekedy stačí vypnúť TV/poprípade pripojenie k WI-FI, to sú tie tlačidlá s nápisom power, pre niektorých, a vypadnúť von…

Motto: nie je hamba padnúť...ale zostať ležať...
avatar

Sloviensko

rudo muž 05.10.2014 10:49:43

>> max39, 05. 10. 2014 08:47:18

ja hovorim ale aj o dospelakoch z mojej generacie ktory sa tak v detsve nenaucili pretoze v rodine nebolo ziadne auto do skoly sme museli vsetci pesi a nok nas nokam vozit nemohol a casto aj ked sme sli dalej aby sme si usetrili 60 halierov za elektricku tak sme slapali aj 5km a povazovali sme to za beznu vec

ano tato mlada generacia bez auta ani na hajzel nezajde

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

max39 muž 05.10.2014 14:24:31

>> rudo, 05. 10. 2014 10:49:43

Pravda. Dnes som volal dceru,ale aj manzelku na turistiku,no a tak nechapavo a oduto na mna kukali 8-O ,ze som isiel radsej sam so psom.Nie nadarmo sa hovori:Pes,najlepsi priatel cloveka.Popri tom som postretal par ludi,hodili sme rec aj sa zasmiali – no lepsie ako doma na gauci.

avatar

Olomouc

10 km: 0:43:26 (2014)
půlmaraton: 1:34:00 (2014)
maraton: 3:21:05 (2013)

BlankaM. žena 05.10.2014 18:55:32

Pokud si člověk uvědomí, že bude mít život takový, jaký si ho sám udělá, přestane házet odpovědnost na jiné lidi a osud a životní smůlu, sám pro sebe se rozhodne přijmout odpovědnost za svůj život a bude makat na tom, aby ho měl takový, jaký ho chce mít, tak lze vyřešit téměř každý problém a dosáhnout téměř jakéhokoliv cíle. A děti pak dělají to, co vidí u rodičů. Nejsou v tom žádné čáry máry.

Maxi, zítra máme zase pondělí, těším se na zprávu jak jsi na tom :-)

Motto: If your dreams don't scare you they are not big enough
avatar

max39 muž 05.10.2014 19:13:04

>> BlankaM., 05. 10. 2014 18:55:32

Moja rec.

Aj ja sa uz tesim.Dnes som si spravil taky môj maly rekord v dlzke chôdze a v prevyseni trasy.

BTW,dakujem za radu s PET flasou.

avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 05.10.2014 20:56:35

>> max39, 05. 10. 2014 14:24:31

A ten vtip ze zivota znas? :

„Kdo je nejlepsi pritel cloveka? Pes! A kde je manzelka? Bojuje s lednickou o devate misto“ . :-D

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

max39 muž 05.10.2014 21:07:54

>> skritek Hugo, 05. 10. 2014 20:56:35

Doteraz mala chladnicka mierne navrch :-D :-D :-D .Este ze to manzelka necita.

avatar

max39 muž 06.10.2014 11:35:19

Ahojte.

Tak len tak v skratke.Vecer alebo zajtra by som sa rad opytal na niekolko otazok.Strava sa nezmenila,stale sa drzim velkeho mnozstva zeleniny + bielkoviny(ma­so,vajicia,sy­ry a trosku kyslych mliecnych produktov).Musim sa priznat,ze mam stale problem s nocnym jedenim.Vysledky mohli byt lepsie.V tyzdni som bol 5× zasportovat(chôdza do kopca).V nedelu som si povedal,ze skusim zdvihnut latku vykonnosti vyssie,tak som vyrazil na kopec ktory je sucastou nasho najvyssieho kopca s vyskou bez par metrov 900m.(to je do buducna moja dalsia meta).Ten môj kopec ma vysku 605m a miesto odkial vyrazam je vo vyske 300m.Takze prevysenie 305m.Dlzka trasy bola 5100m,tam a naspat to iste.Dohromady 10,2km.Taketo nieco som nepresiel dobrych 10–15 rokov.Dal som si len jednu malu prestavku(2–3min) na poslednom useku.Ten ma pre mna brutalne prevysenie.Asi 100m vysky na 250m dlzky.Je pravda,ze posledne 2–3 kilometre cestou spat som uz kôli bolesti prsta dost kryval,tak ma cas ani nezaujimal.Dnes som dost unaveny,tak neviem ci mam ist aj tak zatrenovat alebo je lepsie dat si den volna?Dam si poradit.Tolko k aktivitam.

Teraz k telesnym hodnotam: vaha-123,1kg a obvod pasa 126,5cm.

Dakujem Vam vsetkym za podporu.S pozdravom MAX

avatar

Olomouc

10 km: 0:43:26 (2014)
půlmaraton: 1:34:00 (2014)
maraton: 3:21:05 (2013)

BlankaM. žena 06.10.2014 12:22:24

>> max39, 06. 10. 2014 11:35:19

No tak to je krása, jak se Ti zlepšuje kondice a váha i obvod pasu směřují tím správným směrem, to je skvělé, moc gratuluju !

Pokud se po včerejším náročném výšlapu cítíš unavený, tak jeden den volna sice neuškodí, ale mírná pohybová aktivita je pro odpočinek a regeneraci vhodnější, protože poskytne tělu „kyslíkovou sprchu“, která zotavení urychlí. Škoda že kvůli bolavému ramenu nemůžeš chodit plavat, to by bylo úplně nejlepší. Zůstaneme-li u chůze, tak méně náročná procházka (kratší a pomalejší než ve dnech, kdy cvičíš naplno) je podle mně vhodnější než úplné lenošení. Ale pokud dnes cvičit nebudeš, tak si z toho nedělej těžkou hlavu, naopak si to užij, pořádně si odpočiň a zítra se o to víc budeš těšit na pořádnou dávku pohybu.

Motto: If your dreams don't scare you they are not big enough
avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 06.10.2014 12:29:56

>> max39, 06. 10. 2014 11:35:19

Blahopreji. Od zacatku zmena o cca 7kg. Vyborne a jen tak dal. Tomu prstu se bude postupne ulevovat s tim, jak se snizuje vaha, ale nejakou dobu to jeste potrva. I dusledky zmeny stravy se projevi ve zmirneni bolesti, ale to chce take cas. Takze vytrvej.

Zkusil jsi tu hulku? Jinak pokud nebude palec moc bolet, tal bych vzala pejska treba jen na 30min na kratkou vychazku (preci jen i jemu by to chybelo, urcite se tesi) a nebo pokud budes mit vecer napr. u oblibeneho poradu v Tv, u zprav atd. chut, jdi spise na steper. A soustred se na to, abys nezvedal patu, ale tlacil na steper celym chodidlem. Odlehcis tak palci. Dej si lehce 30min a prokazes telu vetsi sluzbu ( z pohledu odpocinku),nez je nedelat nic.

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

max39 muž 06.10.2014 19:15:36

>> BlankaM., 06. 10. 2014 12:22:24

>> skritek Hugo, 06. 10. 2014 12:29:56

Priam som prisiel domov,tak sa Vam chcem velmi pekne podakovat dievcata.Nejdem sa ani moc zdrziavat,berem psa a idem na kratku prechadzku a neskôr skusim aspon 15–20min stepperu.Mam zas zopar otazok,tak verim,ze sa tu najde(tak ako vzdy) par ludi,co mi poradia.Este raz dakujem MAX.

avatar

Praha 4

Celkem 25236 km
Minulý měsíc 155 km
10 km: 0:57:31 (2014)
půlmaraton: 2:11:15 (2013)
maraton: 4:44:49 (2013)

hanice žena 06.10.2014 21:17:48

Maxi, sleduju Te, strasne fandim a verim v happy end viz moje nejmilejsi pohadka http://www.youtube.com/watch?…

Motto: Over and over again.
avatar

max39 muž 06.10.2014 22:18:06

>> hanice, 06. 10. 2014 21:17:48

Tak to je parada.Toto si budem castejsie pustat.Je uzasne co vsetko dokazu ludia.Neviem ci by som niekedy vôbec odbehol maraton(toto som nikdy nevedel pochopit ako to niekto dokaze) ale po niakej zmene k lepsiemu velmi tuzim.Aj keby ma z tej RUDOVEJ zeleniny malo roztrhnut.Velmi Ti dakujem za podporu a aj link. MAX

avatar

Sloviensko

rudo muž 06.10.2014 22:38:18

>> max39, 06. 10. 2014 22:18:06

chudnut roztrhanim sa moc neodporuca

zatial ides dobre

drzim palce

rob nieco aj s rukami a vrskom tela, netahaj vsetko len cez nohy

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

max39 muž 06.10.2014 23:30:06

>> rudo, 06. 10. 2014 22:38:18

Ahoj.Samozrejme dakujem aj Tebe.Nakoniec stojis pri mne od zaciatku.Viem spominali ste mi tie palicky.A asi to aj vyskusam.Pravda je taka,ze doteraz som ich nechcel lebo som si myslel,ze mi budu obcas na obtiaz.Casto stretam ludi a treba zakazdym dat psa na voditko.(inak casto nadavaju).Tak len preto som nechcel.

Chcem sa este opytat na par otazok.Velmi by mi pomohlo keby ste sa mi k tomu vyjadrili(no a ked ta tu uz teraz mam a vraj patris k tym najpovolanejsim)­.Vopred Vam vsetkym dakujem.

1: chcel by som zaradit jeden alebo aj dva dni v tyzdni cisto zeleninove.Predsa len toho masa dost vela jem,tak na take precistenie.Co myslite?

2: ak ano tak ci zeleninu varenu alebo surovu alebo taku aj taku?

3: malo by to vôbec niaky pozitivny vplyv na zdravie alebo aj na chudnutie?

4: mam pocit,ze tej zeleniny jem ozaj vela.A tym aj vela sacharidov.Ma jej jest menej? Pomôze to?

5: do kolkych gramov sachharidov môzem ist denne aby to malo dostatocnu ucinnost?(na chudnutie)

Ak mate niake dobre tipy na zvysenie ucinosti môjho chudnutia,prosim dajte mi o nich vediet.Ja viem poviete si,ze sa asi moc ponahlam.Ale to je to co ma motivuje a drzi pri tomto zivotnom style.Nemôzem si pomôst ale aj tak sa mi zda,ze to ide tak nejak pomaly.A hlavne ten obvod pasu ale aj vaha.Mozno mam len malu psychicku krizu a tak si nahovaram ,ze potrebujem lepsie vysledky.Nevi­em.Velmi pekne Vam dakujem za rady a postrehy. MAX

avatar

Sloviensko

rudo muž 06.10.2014 23:50:13

>> max39, 06. 10. 2014 23:30:06

robit nieco s rukami som skor myslel ze ked si doma chyt do ruky daku jednorucku a proste ju vselijako dvihaj aj pri TV aj pri PC a j pri sexe aj pri vychove deti proste niet dovod mat prazdne ruky

ano bezmesite dni su dobre

ja nejem maso kazdy den

ladviny si oddychnu

skus si dat 1 den len na surovej zelenine

a uvodis ale ak by si mal pocit ze to maoc drazdi zaludok a ze ides siahnut po inom jedle tak siahni po varenej

ja neratam gramy ani kalorie

vacsina zeleniny je vlaknina, tak z toho vedu nerobim

ide o ten maximalizovatelny prijem mineralov a inych latok pre celkove zdravie a silu vykonnost atd a to sa potom neskor prejavi vo vsetkom

napriklad rozne latky v paradajkach a pritom sa tiez vravi ze neiktore sa ovela lepsie stravia vstrebu ak su varene tie paradajky

treba len dat pozor aby sa do paradajkovej omacky atd nenamiesaval cukor a ine voloviny

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

max39 muž 07.10.2014 00:06:39

>> rudo, 06. 10. 2014 23:54:21

Tak s cukrom(konzumnym) som sa zatial vysporiadal nadobro.Dakujem za rady.A nech len odpisuju aspon budu viaceri mudrejsi.

avatar

max39 muž 07.10.2014 00:12:49

>> rudo, 07. 10. 2014 00:05:23

:-D

Ale nie,teraz vazne.V tomto rozdiely nerobim.Naozaj si kazdu Vasu radu vazim rovnako.Ste to nakoniec vy vsetci co mi tak dobre pomahate.

avatar

Praha - Velká Ohrada

Celkem 4337,97 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:23 (2014)
půlmaraton: 1:51:50 (2015)

34Regulus muž 07.10.2014 14:39:17

>> max39, 07. 10. 2014 00:12:49

Jsem toho názoru, že minimálně jeden den v týdnu by jsi měl věnovat odpočinku a NIC nedělat, necvičit, neběhat …atd. Prostě si jenom přispat a nechat tělo aby si odpočinulo a HLAVNĚ SVALY SÍLILY. A pokud tedy trváš na tom, že budeš chodit na dlouhý procházky 5× denně, tak by jsi měl alepoň jednou v týdnu dělat taky něco jiného, třeba plavat, cvičit pilátes nebo jógu nebo aerobic ( ten ale při tvé váze VELMI OPATRNĚ ) , nebo si s přáteli pinkat tenis. Prostě dělat něco jiného s jinými částmi těla a jinak! ( ostatně proto ti nedoporučuju kolo nebo koloběžku, protože se to hodně podobá zátížením chůzi . I když jinak je kolo fajn, hlavně malou zátěží kloubů . Jisté nebezpečí hrozí jen té části těla na které se sedí! A taky krční páteři.) Před časem jsem zkusil v rámci akce veslování. ( Upozorňuji veslování , ne PÁDLOVÁNÍ , to je JINÝ pohyb!!!! – Při veslování sedíš zády ve směru plavby, při pádlování ve směru plavby a používáš JENOM ruce a horní polovinu těla.) Možná by to byla dobrá volba! Při veslování sice hodně používáš ruce. ale taky pracuješ se zády a dokonce i nohama. Vlastně začínáš pracovat nohama, děláš něco jako dřep ( a posouváš se se sedátkem dopředu) a až poté se zakláníš a nakonec přitahuješ rukama veslo až k hrudníku. Veslařské trenážéry mají často v posilovnách a není v takovém případě od věci si třeba i zaplatit hodinu s trénérem, aby ti to pořádně ukázal a naučil tě to.

Motto: Než abych si srazil vaz na Olympu Mons, tak radši vylezu na židli , s tím že zítra vylezu na stůl a pozítří.....
avatar

Slaný

Celkem 3535 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:30:08 (2010)
maraton: 3:37:21 (2010)

EdCable muž 07.10.2014 14:56:25

>> max39, 06. 10. 2014 11:35:19

Dalsich 1,3 kg a 2 cm za tyden. Myslim si, ze tve tempo je hodne rychle a tezko rict, jak moc je v tvych silach dojit k rychlejsimu ubytku, po kterem volas.

>> max39, 06. 10. 2014 23:30:06

1: Muzes, ale nedelal bych z toho tragedii, kdyby ti to neslo. Muzes zkusit i normalni jednodenni pust.

2: Jak ti bude chutnat, asi ale oba druhy.

3: Muze to mit podobny vliv jako pusty a to predevsim na imunitni system.

4: Ne, nejez mene. Zelenina ma u spousty latek nejlepsi pomer techto latek ku sacharidum i ku kaloriim. To jsou ty rudovi mineraly :-). Maso ma zase nektere jine prvky.

5: To mas tezky – nekdo to ma tak a druhy jinak. Asi bych obecne rekl, ze ta hranice je nekde v rozmezi 20 – 100 g v zavislosti na spouste faktoru :-)

Ak mate niake dobre tipy na zvysenie ucinosti môjho chudnutia,prosim dajte mi o nich vediet

Krome obcasneho pustu pomaha nekterym lidem tzv. „cheat day“, tedy zaradit jednou za cas den, kdy se ji hodne zakazaneho ovoce, tedy tady spise sacharidu. Pomaha to nekterym lidem udrzovat metabolismus skrz vliv na stitnou zlazu.

Ale je to individualni – je potreba si uvedomit, ze nadvaha je nejspis principialne zpusobena hormonalni poruchou (a lenost/obzerstvi je dusledkem) a ze muze mit nekolik ruznych stravovacich pricin a nekolik pricin spojenych s jinymi prvky zivotniho stylu.

Motto: "Sometimes, I guess there just aren't enough rocks."
avatar

Praha

Celkem 26249 km
Minulý měsíc 8 km
10 km: 0:40:06 (1984)
půlmaraton: 1:43:24 (2000)
maraton: 3:50:05 (2005)

EvženGe muž 07.10.2014 15:04:48

S 34Regulus bych možná nesouhlasil. Nečinnost je dobrá, pokud hodně zatěžuješ tělo a potřebuješ zregenerovat pro další zátěž. Ty chceš hubnout a pauza asi nebude to pravé. Ale víc k tomu asi napíší povolanější.

avatar

max39 muž 07.10.2014 18:03:17

>> 34Regulus, 07. 10. 2014 14:39:17

Dakujem za rady.Len som chcel upresnit,ze rychlu chôdzu nerobim 5× za den ale za tyzden.S tou hornou polovicou tela je trosku problem.Mam aj rameno dokatovane.Lekar povedal,ze je to na operaciu ale upresni az po MRI.Ale nejake lahsie cviky by sa dali.Veslovat asi nie.S pozdravom MAX

Nalezené položky: 8152 První Předchozí | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.