Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Prosim o pomoc

Prosim o pomoc

Nalezené položky: 8152 První Předchozí | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | Další Poslední
avatar

Celkem 14869,2 km
Minulý měsíc 141 km
10 km: 0:47:20 (2018)
půlmaraton: 1:43:57 (2018)
maraton: 3:51:57 (2013)

tinaB žena 25.09.2015 18:54:31

>> max39, 24. 09. 2015 20:37:38

Maxi,myslím, že vůbec nemusíš žaludku bránit, když se probudí a pýtá si – V POLEDNE. No tak se pořádně najíš, koneckonců jsi kus chlapa.Zkus si to tak nějak posunout. Tu šílenou porci, kterou sníš večer, prostě sněz v poledne. Nějak nevěřím, že by sis to večer chtěl zopakovat. Asi se ti z toho taky něco uloží, ale ne tolik, jako když to sníš před spaním. A třeba se neuloží nic, protože to prostě fyzicky namáhavou prací a nějakým tím kopcem spálíš. Pokud máš ráno hlad, protože se s večer málo nejedl, to je ideální stav, tak se prostě najíš !!! A s chutí !!! To, co píšu, samozřejmě ostatní zkritizují, ale mně to připadá jako menší zlo. Asi tak…

avatar

rejca muž 25.09.2015 19:56:30

Jenže večerní přejídání může mít i psychologickou rovinu, nejen takovou, že tělo potřebuje živiny, protože jich má nedostatek.

Motto: Aktivně sportoval - skákal do řeči a vrhal stín.
avatar

max39 muž 25.09.2015 23:03:20

>> ivan99, 24. 09. 2015 23:54:00

Ivo ahoj.

Nefajcim uz 14 rokov a nemienim sa k tomu vracat.Par pokusov ked bolo vypite som mal no po dvoch-troch snukoch tocenie hlavy a pachut v ustach.Uz by som si asi nezvykol.A v zi­adnom pripade ani nechcem.A ano myslim ,ze S mi robia vacsie problemi.Len ma to tak zaujimalo-nic viac.

>> Pohoda, 25. 09. 2015 07:05:31

Necital.Ale uz som ju pozeral na e-shope.Stoji len 8eur.Tak si ju asi objednam.

Ja som tiez predal svoje BMW :-D .

Vazne-nie som nejak zavisly na prachoch.Aj ked potrebujem ich ako vsecia.Skôr ma trapia dni ked nie je praca.To ma ubija a vsetko s tym spojene.

>> Brutto, 25. 09. 2015 08:16:20

Pravda.Uplne vazne zacinam rozmyslat nad nejakou psychoterapiou.Sam si asi nedokazem/neviem pomôst.Vela sa tym asi vyriesi.

>> svbezec, 25. 09. 2015 10:06:06

Moc dakujem za radu.Uprimne a zahambene Ti poviem,ze moc ani nerozumiem tomu co mi radis.Ja ale velka pravda ,ze som dost nevyrovnana osoba.Uz vôbec necitim taky ten pokoj v dusi ako to byvalo ked som bol mlady.Stale silne negativne myslienky.Uskost sa strieda s mensimi depresiami.Obcas vyjde slniecko-vynimocne.Toto mam od rana do vecera.Ked mam byt uprimny moc stastny clovek nie som.Vnutorne napatie az nevysvetlitelny strach.Cudne,nikdy v mladosti som taky nebol.Trocha mi pomaha ked si dam riadne do tela.No neda sa sportovat cely den.

Navonok to ale asi dokazem maskovat.Vsetci moji znami si myslia ze som stastny.A naozaj ani neviem co proti tomu robit.Ja na nejake duchovne veci nie som.Mozno by mi pomohla viera.Ale v co???Mozno v seba sameho.Do kostola nepôjdem.Cirkev neznasam.A ani to depresivne chladne a ponure prostredie v kostole.Odpor velky.Ale myslim ,ze ty asi nenarazas na vieru v boha.Neviem-nerozumiem.

A mozno to naozaj kompenzujem jedlom-stracam sa v tom.

>> Skritek Hugo, 25. 09. 2015 10:20:50

Skriatocek ahoj:-).

Tak dnes som si dal kvôli tej rymicce rano dve jabka,bylinkovy cajik s medikom, na obed salat so syrom.S prace som dnes dosiel az o 22:00.

Sprcha a nalozil som si 1kg zeleninovych francuzkych zemiakov(miesana zelenina,vaji­cia,smotana,by­linky).No a popravde som mal co robit.Za inych okolnosti by som bol este hladny.No teraz som fakt najedeny dostatocne.Tak v tom co hovoris nieco bude.Na jedno okno na jedenie som asi este nie dost pripraveny.A ktoho vie ci je to vôbec ten spravny smer.Mozno je.No treba potrenovat.

>> rejca, 25. 09. 2015 13:49:52

Ano, takych ludi mam rad.

>> tinaB, 25. 09. 2015 18:54:31

Tinka dakujem.Odpoved viz.Skritek HUGO.

Mam pocit ,ze sa to cele v hlave aj v tele zacalo ked som sa rozhodol vstupit do sezonnych prac.Alebo je to o tej rovnovahe ktoru neviem ako najist-zmatenost.

Dakujem vsetkym MAX

avatar

max39 muž 26.09.2015 20:25:02

>> jm1, 25. 09. 2015 23:30:12

4 dni uz s rymickou makam(pracujem),no zatial nejake zlepsenie nepozorujem:-).

Dnes som uz na zaklade Tvojho prispevku rozmyslal,ze pôjdem na kopec/ind.beh,no prsi.A kedze zajtra idem do prace tak som sa bal takto riskovat.Tahal by som to isto silou vôle.Ale mozno risk je zisk.

MAX

avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 26.09.2015 21:49:11

>> max39, 26. 09. 2015 20:25:02

Maxi, ale jm1 pise AKTUALNE a on je preci jen s fyzickou kondici nekde jinde nez ty. A navic se Jaromir myslim nezivi rukama. U tebe bych preferovala odpocinek, o ktery si telo rika. Vychazku klidne na hodinku, ale ne v kopcich, jen aby si Beny pobehal.

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Bratislava

Brutto muž 27.09.2015 14:14:12

Ano, rymicku rozbehavam aj ja, ale je pravda, ze mam trochu lepsiu kondicku. No a v pripade, ze by som popri rymicke tazko manualne pracoval, tak fakt nesportujem, kym neprejde.

avatar

Steven 07 muž 27.09.2015 21:31:27

Maxi, upřímná gratulace k historicky první zlaté medaili na MS v silniční cyklistice. Péťa Sagan nedal nikomu šanci a s naprostým přehledem....­.............­...:-)

Tak snad máš aspoň z něčeho radost.

Steven

avatar

max39 muž 27.09.2015 21:57:23

>> Steven 07, 27. 09. 2015 21:31:27

Moc,moc moc pekne dakujeme.Chlapec je frajer.25 rocny-no teda klobucisko dolu.

Duhovy dresik........:-).

Jasne mam radost.A budem sa snazit si ju robit castejsie.Ved vies-rovnovaha.

MAX

avatar

Bratislava

Celkem 8391,4 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:21 (2014)
půlmaraton: 1:47:54 (2015)
maraton: 4:47:14 (2015)

ivan99 muž 28.09.2015 11:15:15

>> max39, 25. 09. 2015 23:03:20

„… a pachut v ustach“

jj, poznam to. Vedel som, že tvoja otazka je „filozofická“ . Ma aj S svoju „pachut“ ( u teba) ?

Viem, že si o tom vela pisal. Ale maš to odsledované ? PLati priama umera medzi S a stavom tvojho palca ?

avatar

max39 muž 28.09.2015 20:57:13

>> ivan99, 28. 09. 2015 11:15:15

V tom pravom slova zmysle momentalne mi cukry ziadnu pachut nespôsobuju.Skôr naopak.Ale ked som bol 5–6 masiacov bez nich tak tam som uz zacinal pocitovat aj fyzicky(chuto­vy) odpor.

A ano maju „pachut“ v svedomi.Mam vycitky a aj zlost ,ze nedokazem prelomit ich silu.

Co sa tyka priamej umery artroza palca(boles,o­puch)/cukry tak tam nemam jednoznacnu odpoved.Klb ma boli stale.Ci jem cukry alebo nie.Zas ale za ked som ich nejedol bolel ma menej.No hlavny bonus som videl hlavne v tom ,ze po zatazi ma sice bolel vzdy(to mi niekedy isli az slzy do oci) ale navrat do normalu (t.j do odpuchnutia a straty bolesti) bol ovela ale ovela rychlejsi.Co bolo vyborne v tom,ze v ten den som po hodinke-dvoch mohol znova celkom dobre doslapovat na nohu.Teraz „trpim“ ovela dlhsie.

Rozhodne môzem povedat ,ze môj zdravotny stav bol niekolkonasob­ne lepsi.

Bol som chudsi,pohybli­vejsi,vykonnej­si,100% menej nachylnejsi na choroby v prechodnych obdobiach(vlastne po case som uz ani chory nebol),a ostatne klby co neboli az tak poskodene,tak tie ma prestali boliet uplne.Chrbtica ma bolela stale-potom som uz o nej ani nevedel.

Na to vsetko mohlo mat dopad ale aj to ,ze som bol lahsi a viac som sa hybal.Viac ma bavilo sportovat a tym aj zivot bol pestrejsi a krajsi.

Teraz malichernosti:

vela veci som si opat obliekol:-) (dost som ich musel aj zuzovat)

obcas ma vedeli ludia co ma poznali pochvalit(ale aj zavist som spozoroval)

MAX

avatar

svbezec muž 29.09.2015 12:43:36

>> tinaB, 25. 09. 2015 18:54:31

To nie je mensie zlo-to je vacsie dobro ! :-)

avatar

Steven 07 muž 04.10.2015 23:38:58

Ahoj Maxíku,

chci Tě jen pozdravit, a tak nějak se pozeptat, jak se ti daří. Co rýmička? Nezlehčuju, pěkně zkurvená nemoc:-).

Doufám, že jsi v poho, a že už následuje kopec v rozumných intencích a běh v rozumných intencích.

Prostě se smiř s tím, že Ti nedám pokoj:-):-):-).

Ps: pokud sis vzal k srdci mé rady o tom, chodit dřív spát, houby se stane, když mi odpovíš až zítra:-)

Steven

avatar

max39 muž 05.10.2015 01:10:01

>> Steven 07, 04. 10. 2015 23:38:58

Ahoj Steven.

Tak jak vidis na mojej nespavosti/spavosti sa nic moc nezmenilo.Ale po vikende to tak mam vzdy trosku horsie.

Rymicka sa ma drzada az do piatka.Potom som si povedal ,ze si s nou idem poradit tak nejak po MAXovsky.Pozval som par dobrych priatelov ku mne na chatu.A to vies.Vela jedla vela pitia(za mna 1l Absolud Vodky) prijemne teplucko pri krbe,kopec srandy a zazitkov,spev atd..........­....ved to poznas.

No a dnes je rymicka prec:-).

Kopcek som bol aj v piatok pocas rymicky-no bol to asi krok vedla.Jemne sa mi pohorsilo.Dnes som si zo zahrady doniesol mnozstvo zeleninky a nieco dokupil v obchode a od zajtra zas moja strava.Uvidime.Len tak sa nehodlam vzdat.

"""Prostě se smiř s tím, že Ti nedám pokoj:-):-):-)."""

Tak to ja viem a velmi si to vazim.Budes uz asi jeden z poslednych.Ma­linko sa nam to tu preriedilo :-( .Tento mesiac ma dcera stuzkovu a ja potrebujem dat par kil dolu.Tak musim makat na sebe.Uvidim ako to pôjde.Budem informovat.

Velmi malicko viem o Tebe.A ko sa dari.Cital som niekde ,ze chodis so synkom a psikom na dlhe vylety.To je nadhera.Uplne citim ako ta vedia taketo dni naplnat a robit stastnym.A o to to predsa ide.

No a co tvoj trening.Nenapises par riadkov???Mas nejak urcene ,ze kedy by si chcel zautocit na tu desinu pod pade???Hrozne moc Ti to doprajem.

MAX

avatar

Steven 07 muž 05.10.2015 23:15:22

>> max39, 05. 10. 2015 01:10:01

Ahoj Maxi,

domnívám se, že jsi zvolil velmi kvalitní léčbu:-). Kamarádi, písničky a totální relax, tzn. uvést se do pohody, tzn. nakopat bacily a viry do prdele, fakt dobrá volba:-).

Přeji Ti, at Ti Tvoje odhodlání vydrží co nejdéle. Jsi patrně podzimní typ, nejlepších výsledků, jestli se nepletu, dosahuješ v tomto období:-). Moc držím palce, už máš něco za sebou, víš, jakých chyb se nesmíš dopustit, hlavně v tom nehledat žádnou vědu, pokud přijde krize, tak zvolnit. Ono to půjde:-).

Já v podstatě nemám co napsat. Podzim je pro mne, tak jako vždycky ve znamení zvýšené pracovní aktivity, navíc, mé priority, co k tomu víc dodat. Starší synek svůj život, již dávno:-) a když mi mladší řekne, jestli chceš táto, dáme celodenní výlet, tak kašlu na běh, vím, že bude dobrý pokec, a hlavně, až najde tu správnou babu, tak ho moc neuvidím, navíc chce vypadnout studovat do zahraničí no, prostě..... pokud si ho mohu užít, tak neváhám.

Žádný atak na desítku za pade se nekoná. Chybí mi energie. A motiv. Ted jsem toho moc nenaběhal, začal jsem včera, dneska taky celkem slušný běh, ale pokud to nebude mít řád a smysl, tak se neposunu nikam. Je to tak jak to je. Mám více světýlek, však víš:-). To druhé se nepatrně pohnulo, ale ještě není ani omylem nic jisté. Je jen jasnější cesta a modlím se, aby byla správná:-).

Taky jsem dospěl k nějakému tzv trvale udržitelnému systému stravování. Což znamená, že pokud udělám cíleně a dlouhodobě zásadní chyby, a pak se vrátím k původnímu stravování, tak se váha zcela spontánně a bezproblémově začne vracet k původním hodnotám.

O tom bohužel víc napsat nemůžu, nebot moje strava obsahuje určité sacharidy a vědom si toho, že je to špatně, prokázal bych Ti medvědí službu a zhatil bych úsilí v příspěvcích těch běžců, co něco dokázali a dlouhodobě fungují.

Navíc, jak píšu, nevím proč, podstatná ztráta energie v posledních dnech, takže jsi o nic nepřišel.

Přeji Ti vše dobré a moc držím palce:-) Steven

avatar

max39 muž 06.10.2015 00:09:57

>> Steven 07, 05. 10. 2015 23:15:22

Ahoj kamarad.

Tak a teraz uvediem dva odlisne pristupy k mojej „liecbe rymicky“

Ty,ako spravny chlap a kamarad napises,ze som zvolil velmi kvalitnu liecbu :-) -presne to si myslim aj ja.

No a jedna moja kamaradka inak dobre dievca(take klbko srandy) mi odkazala aby som si dal za ten litrik vodky do drzky :-D .............No teraz si vyber.

Jasne ,ze za A je spravne:-).

Co do sportu:Je jedno aka aktivita.Pokial je to s rodinou je to to najlepsie co môze byt.Jak pre telo tak pre dusu.Ja si to s mojimi dievcatami moc neuzijem.Dcera ta ma uz oci len pre frajera,no a neviem ako je na tom tvoja pani ale ta moja(co ma moc mrzi),tej sa teda po tych mojich kopcoch chodit nechce.No co uz.Stale je tu zopar priatelov a najvernejsi Beny.

Ak si moc unaveny z prace alebo z cohokolvek tak to ani netreba moc tlacit.Sam som to prednedavnom pochopil.Hned sa na mna rymička chytila.Az unava opadne,vratia sa sily,ubudne prace-tak potom budeme atakovat desiatku.Pockame na Janku.

Stevne ja ti uz neviem ci to je vsetko o tych sacharidoch/ne­sacharidoch.Ma­lo by to byt o ceste,ktora je radostna a prijemna.No samozrejme mala by viest k niecomu lepsiemu.

To co ma ale aj tak najviac potesilo z Tvojho prispevku je ta Vasa jasnejsi cesta.Ja to moc s tymi modlidbami neviem no budem silno verit a drzat palce. Kamarad ani nevies ako ti to ja prajem a kolkokrat som si uz na teba ohladom toho spomenul.Tak sa moc neprepinaj(ani v robote ani v sporte).Chce to silneho a zdraveho chlapa:-).

MAX

avatar

Bratislava

Celkem 8391,4 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:21 (2014)
půlmaraton: 1:47:54 (2015)
maraton: 4:47:14 (2015)

ivan99 muž 06.10.2015 10:55:43

= > chlapci drzim palce

Rekord Na 10K yabudnite, dajte si ciel na 21.1 km. Napr. s terminom 31.3.2016.

Mam 10rocnenho syna. Biologickz vek ma o 2 –3 rokz menej – po svagroch. Hrava futbal, strasne chce bzt brankarom, len je nizky. Ma ale 21kg a bravam ho zo sebou obcas na beh (snaha 1 – 2× za týžden, ked nema trening )

Napr. cez leto som ho vramci rege zobral ( predtym boli tiez nejake behy, aby to nebol velky narast) na 10K – rovina, trochu vlnite 1,5H. ( po vasom tempo 9:00)

1. x trochu frflal 2.x ani pomaly nevedel ze behal.

Teraz uz aj nejake kopce. Pred tyznom 2,5K, bol som aj trochu chori. Nascval som ho nechal viest, ale som mu zdozaznil, ze to nie je zavod a nech me rovnomerne tempo.

Pred par tyznami zacala s nami behavat aj manzelka. Za skolui behavala stredne trate. Velka skoda, tedy sme nejako vsetciochoreli a ona mal pred rokom zapal pluc. Teraz ide zime, takze von ju nedostanem.

Takze u (aj ) synatora vidno.ako vek jek je rozhodujuci.

Viac vamnenepisem, mam problemi vidiet ajna obrazovku

BTW, keby sa tu nejaký pan vyznal aj v slovenskej gramatike, dopredu mu oznamujem ( …) že pisem otvoreným len jednym okom. Vdrohom mam zapal. Za pardni budem OK.

avatar

svbezec muž 06.10.2015 17:38:45

>> max39, 25. 09. 2015 23:03:20

Ahoj Max, nemal som cas odpovedat ale zda sa ze tusis o co tu ide. Dam takyto priklad: ked sa ta nieco dotkne a reagujes v hneve, vzdy sa ten hnev zda opravneny a myslis si ze mas pravdu. Az ked emocia opadne, clovek si zacne uvedomovat aj inu pravdu. To predchadzajuce presvedcenie bola len iluzia podporena uvolnenim energie vecsinou koli slabosti alebo blokade pecene. Podobne je to z uzkostami a roznymi fixnymi presvedceniami a takisto aj s tvojim palcom. Vsetko ma svoj povod vnutri v tele. Ale nie je dovod sa znepokojovat a zbytocne s vecami bojovat-tym viac pretrvavaju. Jednoducho treba zdravo cvicit, rozprudit obeh, uvolnovat blokady a stare zatuchliny. A kazdy den-v Matrixe nespia :-) Uzkost moze byt prejavom slabosti obliciek, stuhnutost v krizoch, vnutri pod pupkom alebo vnutri pod urovnou rebier – sam musis citit odkial je ten stav ziveny. Prave na to je neocenitelne cvicenie jednoducho si sadnut (alebo aj lahnut) a len dychat bruchom o nic sa nestarat iba byt pritomny a uvolnit sa.Ale mozes to robit aj pri hocakej cinnosti. Ked sa uvolnia vnutorne krce, prazdno sa naplni a budes vyrovnanejsi a budes chapat veci jasnejsie a aj vela problemov zmizne samo od seba. Veta ze nie si na duchovne veci nedava zmysel-nie su duchovne a neduchovne veci. Mozes iba byt pritomny vo svete(tzn. aj vo vlastnom tele) alebo zit autisticky v Matrixe(v hlave). Hocaky relax a spanok zvysi uroven ladvinovej energie co je zaklad aby si sa pohol dopredu.

avatar

10 km: 0:53:39 (2015)
půlmaraton: 1:56:00 (2015)

gilwen77 žena 07.10.2015 21:27:41

Heh, slíbila jsem že už sem nepáchnu, ale já toho nakecám.

Skřítku, sorry jestli jsi už vypila šáňo na oslavu mého odchodu, no změna je život. Ne, dělám si srandu, hlavně žádnou dívčí válku nebo si nás Max představí jak bojujeme v bahně a bude mít neklidné spaní.

Maxi, všimla jsem si, že ses ztratil z tabulky. Dávám ti týden čas na případný restart a doufám, že se ukážeš v dobrém světle. Ehm, nebo deset dní, ale ani o den víc! ;-)

avatar

max39 muž 07.10.2015 21:33:51

>> gilwen77, 07. 10. 2015 21:27:41

:-D :-D :-D

Ty si telepat:-)

Ten RUDO mal nakoniec prevdu s tou telepatiou

MAX

avatar

Žilina u Kladna

Celkem 9586,35 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:55 (2015)
půlmaraton: 2:06:38 (2015)
maraton: 5:22:48 (2012)

Pohoda žena 07.10.2015 21:37:14

>> gilwen77, 07. 10. 2015 21:27:41

Jani, jsem ráda, že jsi zpět, chybí tady tvoje pozitivní energie :-))

Motto: Jak pokračujeme v životě,poznáváme meze svých schopností. S.Freud
avatar

10 km: 0:53:39 (2015)
půlmaraton: 1:56:00 (2015)

gilwen77 žena 07.10.2015 21:37:24

>> max39, 07. 10. 2015 21:33:51

;-)

Tak jsi aspoň něco od Rudy pochytil. Když né stravu, tak aspoň tu telepátiju.

avatar

10 km: 0:53:39 (2015)
půlmaraton: 1:56:00 (2015)

gilwen77 žena 07.10.2015 21:38:21

>> Pohoda, 07. 10. 2015 21:37:14

No uvidíme kdy mě zase chytne rapl. Hihi

:-D
avatar

max39 muž 07.10.2015 21:46:04

>> gilwen77, 07. 10. 2015 21:27:41

"""Maxi, všimla jsem si, že ses ztratil z tabulky."""

No moment!!!

Teraz som to skontroloval a ziadnu 77-cku sam tam tiez nevidel.Tak sa o ten restart podelim:-).

MAX

avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 09.10.2015 22:13:41

At neplevelime bezecke vlakno o ultra, kdyz uz jsme ti smatlaci.

Stevne, edituji svuj prispevek : lahve z krabic mizi :-D tajmestvim neni koupit krabicak, tajemstvim je kopupit velmi dobre levne az zadarmo.

Ale vazne. Stevne, nevis, kam v CR dodava Vinarstvi Elesko? Muz od nich kupoval v jedne galerii v Karline, kde delali ochutnavky, ale ta galerie skoncila a ted od nich bere kdosi jiny z Dejvic a ten nema de facto zadnou nabidku. Tak me zajima, zda nevis, kde koupit jejich Dunaj. Je to specificky dotaz, ale me se nepodarilo vygooglit. jde to od nich objednat, ale ja nerada platim pres net. No, mozna by to bylo dobre cviceni pro jm1. Ten je lepsi nez ohar :-D.

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Steven 07 muž 09.10.2015 22:26:06

>> Skritek Hugo, 09. 10. 2015 22:13:41

Skřítku, bohužel Tě zklamu. Tuzemskému trhu vína naprosto nerozumím. Možná lépe, nemám ho zmáknutej....­.......... vinařství Elesko neznám:-(.

V minulém století jsem pracoval pro jednu francouzskou firmu, no a nějak se vyvrbilo, že naše současná firma, vycházeje z tradice, vlastní několik málo „hlav“ v Provence.

V krajích moravských trávím pracovně hodně času, nicméně, nakupuju v rámci intuice a víceméně náhodně.

Mrzí mne, že nemám lepší odpověď.

Steven

avatar

max39 muž 09.10.2015 23:02:00

>> Skritek Hugo, 09. 10. 2015 22:13:41

http://www.bacchus.cz/#…

Tak inak:

DEJVICE vinepoint

Dejvicka 32

PRAHA 6

tel:+420 4994­21397 pre zistenie pre zistenie aktualnej otvaracej doby

EDIT: tak som to posral,to mas zistene :-(

avatar

max39 muž 09.10.2015 23:17:51

Ale teraz pozeram ,ze dodavaju do vinoteky v Povazskej Bystrici kam chodim kazdy den na kavu:-).

S majitelkou som vyborny kamarad.Tak ak chces dohodnem nakup aj distribuciu.

MAX

avatar

max39 muž 10.10.2015 00:30:49

Ty Steven.Raz som si u tej mojej kamaradky z vinoteky pozeral jedno vino z Tvojho zoznamu.Myslim ze stalo nejakych 40eur.To jako taketo neadekvatne vinka pijes kazdy den???

Ja len,ze moja neadekvatna vodka stoji tak 17–20eur.No ale „uspech“ zaruceny :-D .

Odpovedat samozrejme nemusis.Len si Ta doberam:-).

MAX

avatar

Steven 07 muž 10.10.2015 00:39:47

>> max39, 10. 10. 2015 00:30:49

Maxíku, už jsem to na sebe dneska prásknul:-).

Steven

avatar

max39 muž 10.10.2015 00:48:40

>> Steven 07, 10. 10. 2015 00:39:47

Touraine Amboise blanc /sauvignon/ ...........????

Saint Marcellin :-D .............????

Sorry asi som slepy

MAX

EDIT: Jasne to druhe je syr.

Nalezené položky: 8152 První Předchozí | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.