Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » ANKETA: Ve kterém obchodu nejraději nakupujete běžecké potřeby? [článek]

ANKETA: Ve kterém obchodu nejraději nakupujete běžecké potřeby? [článek]

Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Partizánske

maraton: 3:20:21 (2017)

HARDCLIMBER muž 27.11.2014 06:01:53

Nedá mi nenapísať svoj názor…niečo mám z lidla,čosi z alpinu a niečo z adidasu…a záver je u mňa jednoznačný…vedie addidas…striho­vo,materiálovo a komfortne…veci ala lidl su strihom robene neviem pre koho,elasťáky mám ale je to des.,tričá odierajú …vyskúšal som veci od adidu a nemam im co vytknut…bezecke triko je nenormalne dobre…a da sa to zohnat aj za dobre prachy…čo sa týka veci z lidla na začiatok ok,ale časom človek aj tak skončí inde…u nas nakupujem sportisssimo alebo obchod v Partizanskom…v Čecha­ch sa mi paci rockpoint…a samozrejme A3sport..

Motto: nie je hamba padnúť...ale zostať ležať...
avatar

Tomas212 muž 14.09.2015 16:54:52

Dobrý den, bude letos další ročník soutěže? Určitě bych nominoval brněnské Behani.cz / Behanie.sk a pražský Top4Running.cz

S oběma mám výbornou zkušenost.

Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.