Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Hudba při běhu

Hudba při běhu

Nalezené položky: 33 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Brno

Celkem 188 km
Minulý měsíc 0 km

Monny žena 18.04.2011 08:34:57

Mám maličkou MP3 od samsungu s originál sluchátky a na moje (snad jen zatím) krátké běhy je bezva. Po prvotním nápadu pouštět si taneční hudbu, kdy jsem zjistila, že neslyším ani jak sama dýchám, jsem začala poslouchat mluvené slovo, takže můžu poslochat buď sebe, nebo je (cimrmany) :-) A když jsem v sobotu poprvé vyběhla jen v tričku a přemýšlela „kam s ním“ tak jsem zjistila, že mi skvěle padne do podprsenky ;-)

avatar

Celkem 3160 km
Minulý měsíc 0 km

coro muž 18.04.2011 08:55:49

>> Monny, 18. 04. 2011 08:34:57

8-O
Motto: "Musím tím projít a je mi jedno, jak těžký to bude." A.Schwarzenegger
avatar

LucieQ žena 21.08.2014 19:43:17

Ahoj, na Youradio si můžete vybrat hudbu podle nálady, je tam i běžecká, ale i další, dá se i dolaďovat dle vlastního gusta a je možnost si hudbu tzv. „zarezervovat“ po dobu kdy jste offline, tedy na běhání ideální. Dokonce teď do neděle se dá hlasovat, co by měla běžecká nálada obsahovat a spoluutvořit tak novou náladu, koukněte na http://www.youradio.cz/werunprague/ Třeba na Youradio najdete inspiraci. Super je, že je to zdarma a dá se to stáhnout i jako aplikace do mobilu :)

Nalezené položky: 33 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.