Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Běžecké tabulky

18878 závodů
258873 závodníků
1388770 záznamů

Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.

Klub 100 - maratonský klub

kliknutím na plus vedle jména každého závodníka zobrazíte absolvované závody a výsledky
pohlaví:
národnost:
# jméno narozen klub počet nej. výkon
1. Ulma Tomáš 1964 Praha 9 727 02:36:12
2. Březina Jiří 1939 SK Přerov 636 03:01:39
3. Vostrý Miroslav 1977 MK Kladno 617 03:25:22
4. Hrček Petr 1961 Brandýs nad Labem 602 03:05:43
5. Krumer Miroslav 1949 MK Ostrov 505 03:33:08
6. Krejsa Václav 1952 Rentia Praha 439 03:13:40
7. Kopecký Zdeněk 1937 Budvar České Budějovic... 402 02:48:08
8. Seitl Otto 1953 MK Seitl Ostrava 373 02:27:53
9. Dvořáček Vlastimil 1959 Doudleby nad Orlicí 362 02:45:59
10. Svozil Libor 1971 MK Seitl Ostrava 343 03:12:20
11. Nejedlý Petr 1974 Králův Dvůr 327 03:12:00
12. Breburdová Hana 1961 Maraton klub Kladno 323 03:43:43
13. Kucko Miroslav 1958 Liberec 317 03:09:17
14. Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošť 315 03:33:20
15. Peša Gustav 1921 Praha 305 02:41:51
16. Mičola Dan 1972 Dunstable Road Runners 294 03:29:45
17. Tománek Roman 1960 Gallak Slavičín 292 02:52:30
18. Kabelík Jaroslav 1941 MS Uherské Hradiště 282 02:51:17
19. Šandera Martin 1976 BONBON, MPČR 278 03:32:34
20. Novotný František 1946 AK Kroměříž 275 02:38:08
21. Kubičková Eliška Anna 1966 SC Marathon Plzeň 237 03:45:06
22. Rezek Michal 1965 Říčany 236 03:49:22
23. Podžorný Ervin 1941 Český Těšín 227 02:48:57
24. Holub Michal 1964 Praha 6 226 04:06:53
25. Kuchař Petr 1951 MK Kladno 226 03:04:27
26. Hrabuška Jaroslav 1957 MK Seitl Ostrava 225 02:48:47
27. Jančář Stanislav 1967 MK Seitl Ostrava 222 02:57:08
28. Zapletal Josef 1943 Kroměříž 217 02:55:34
29. Sadílek Václav 1950 Albrechtice 215 02:46:00
30. Štrupp Jaroslav 1916 Velká nad Veličkou 212 02:35:14
31. Sedlák Pavel 1971 MK Seitl Ostrava 212 02:48:00
32. Budík Karel 1956 MK Seitl Ostrava 209 03:21:55
33. Pucholt Jiří 1959 TJ Sokol Unhošť 200 02:47:40
34. Zikeš František 1928 TJ Slezan Frýdek Míste... 197 03:05:51
35. Ligocki Karel 1956 Orel HC Nový Jičín 197 02:31:58
36. Pachmann Otakar 1944 SABZO Praha 196 03:38:33
37. Osladil Miroslav 1952 AK Olomouc 190 02:54:28
38. Luksza Radek 1974 MK Seitl Ostrava 187 03:47:38
39. Dittrich Tomáš 1969 Klub harmonického živo... 186 03:25:49
40. Doubek Zdeněk 1956 Doubek Team 182 03:44:10
41. Orálek Daniel 1970 Behejbrno.com 174 02:26:58
42. Svěch Bohumil 1930 Ostrava 172 02:58:50
43. Doubková Darina 1957 Doubek Team 167 05:02:48
44. Bizoň Jiří 1948 Kardio Hlučín 160 02:56:58
45. Tučný Jan 1947 MK Pardubice 158 03:27:38
46. Kubále Josef 1972 Mladá Vožice 155 02:49:58
47. Slowioczek Roman 1959 MK Seitl Ostrava 154 02:44:18
48. Tuček Josef 1944 MK Pardubice 153 03:08:32
49. Zejda Ivo 1956 AC Moravská Slávia Brn... 151 03:06:13
50. Ford Lída 1974 Praha 148 03:58:07
51. Beránek Josef 1958 Maraton klub Kladno 144 03:25:59
52. Koller Pavel 1970 Bezdědice 139 03:38:30
53. Trombík Emil 1946 Slavoj Český Těšín 135 03:00:23
54. Kubeček Vladimír 1948 Spartak Police nad Met... 134 02:23:33
55. Kalát Josef 1955 AK Litvínov 132 02:45:35
56. Jadrníček Petr 1957 MK Seitl Ostrava 130 02:29:46
57. Jandásek Michal 1979 TJ Sokol Žeravice 129 03:27:52
58. Michler Petr 1955 LIGA 100 Praha 129 03:24:54
59. Barbořák Bohuš 1959 TJ Liga 100 Olomouc 125 02:57:47
60. Janků Ladislav 1942 Olomouc 125 02:48:27
61. Klail Vladimír 1954 Most 125 03:10:34
62. Horáková Renata 1972 Děčín 121 03:48:35
63. Macháček František 1908 Praha 121 03:06:59
64. Hasal Miroslav 1965 www.behej.com 119 03:17:01
65. Šašek Jaroslav 1958 Sokol Pravčice 117 02:52:03
66. Tlustý Ladislav 1940 MK Kladno 117 02:50:25
67. Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 115 03:53:37
68. Šarlinger Ivan 1974 SC Marathon Plzeň 114 02:49:44
69. Pospíšil Alois 1933 AK Kroměříž 112 03:25:51
70. Tomášek Jan 1976 Yellow Ribbon Run 112 03:14:04
71. Peřina Vladimír 1951 MK Seitl Ostrava 112 03:05:30
72. Tužinský Karel 1956 MK Pardubice 112 02:54:04
73. Němečková Martina 1965 SK 4 Dvory České Buděj... 111 03:46:35
74. Šikel Karel 1937 Hejnice 111 03:17:20
75. Soviš Ivan 1946 HS Rýmařov 110 03:10:59
76. Roudnická Veronika 1986 AC Rumburk 110 03:22:27
77. Kolář Pavel 1962 Liga 100 Olomouc 108 03:17:55
78. Kučera Zdeněk 1956 MK Kladno 108 02:43:17
79. Hostašek Rudolf 1942 Opava 108 02:36:22
80. Nosek Zdeněk 1948 Praha 108 03:18:57
81. Doucha Jiří 1971 Start Náchod 108 02:55:53
82. Hamerník Jan 1955 Úvaly 107 02:54:24
83. Chmel Zdeněk 1962 Běžecký klub České spo... 107 03:22:25
84. Vichera Rudolf 1919 Nymburk 107 02:40:16
85. Zeman Pavel 1954 Traged Team Praha 106 03:43:52
86. Čámský Jan 1922 Příbram, Praha 106 02:44:58
87. Puteany Otto 1914 Praha 105 03:07:42
88. Poláček Pavel 1973 Nezastavitelný 105 03:55:27
89. Ondruš Jan 1955 TJ SK Týniště nad Orli... 105 02:49:18
90. Vytisk Alfons 1949 MK Seitl Ostrava 104 02:56:31
91. Duda Stanislav 1948 Chuchelná 103 02:27:13
92. Kočí Petr 1948 Děčín 103 03:00:14
93. Celuch Milan 1966 AO Slavia Havířov 103 02:59:24
94. Štýbnar Jiří 1945 Olomouc 102 02:37:18
95. Ledvinka Josef 1972 Přibyslav 101 03:59:09
96. Baláž Roman 1965 Baláž EXTREME TEAM Ost... 101 02:43:46
97. Tsametis Nikolaos 1942 SAK Ložiska Karviná 100 02:26:37
98. Doucha Filip 1970 Praha 11 100 03:02:49
99. Nýdrle Zbyněk 1956 SK MAXTRI Liberec 100 02:31:30
100. Bohdal Jaroslav 1976 MK Kladno 100 02:44:56
101. Vaněček Michael 1979 ŠuTri Prachatice 100 02:48:34
 
102. Prokop Ondřej 1962 Traged Team 98 03:11:07
103. Strakoš Jiří 1950 Tatra Kopřivnice 96 02:39:53
104. Dohnal Robert 1970 Praha 96 03:09:19
105. Bayerová Lenka 1968 Spartak Praha 4 96 03:38:30
106. Šimek Štefan 1956 ZOD Němčice nad Hanou 96 02:33:14
107. Szabó Ludvík 1963 Praha 95 03:54:07
108. Groh Stanislav 1946 AC Vrchlabí 92 02:50:15
109. Borovec Alexandr 1976 Choceň 92 02:44:14
110. Chvátal Vladimír 1967 Úvaly 91 03:37:39