Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

ANKETA: Finálové hlasování o obchod roku začalo

ANKETA: Finálové hlasování o obchod roku začalo
foto: Robert Mifka/PIM

behej.com | 29.12.2016 | přečteno: 13324×

Máte jasnou volbu, kam míříte pokaždé, když potřebujete doplnit zásoby běžeckých propriet? Pomozte nám takový obchod najít! O vaši přízeň se uchází pětice finalistů, kteří od vás získali nejvíce fanouškovských hlasů. Nyní se hodnotí neanonymně a u každého obchodu podle šestice kritérií – šíře nabídky a kvalita zboží, cenová úroveň, obsluha a péče o zákazníka, prostředí prodejen, eshop a mimoobchodní aktivity prodejce.

Znáte běžecký obchod, který byste rádi dali za vzor ostatním? Je to malá kamenná prodejna, kde vás obslouží ostřílení běžci? Nebo si podle vás titul běžecké prodejny zaslouží obchod s větší nabídkou a příznivými cenami? Preferujete online nakupování, nebo spíše osobní návštěvu prodejny?

Semifinále, kde se hlasovalo anonymně a šlo dát hlas pouze jednomu obchodu, dopadlo takto:

305 hlasů Decathlon

231 hlasů Triexpert

219 hlasů Sanasport

213 hlasů Asics Outlet Štěrboholy

173 hlasů Trailpoint

109 hlasů Run4fun

83 hlasů Top4Running

38 hlasů ONěmec

Do finále, kde se hlasuje neanonymně a podle jednotlivých kritérií, postoupilo pět kandidátů s největším počtem vašich hlasů. Finále potrvá do konce ledna. Otázka na závěr zní – najde letos pražský Trailpoint, vítěz několika předchozích ročníků ankety, přemožitele?

Anketa

Obchody jsou uvedeny v abecedním pořadí.

 
312 hl.
 
39 hl.
 
112 hl.
 
226 hl.
 
87 hl.
 
211 hl.
 
240 hl.
Celkem hlasovalo 1443 uživatelů.