Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Poslední den registrací, Běhej lesy běží do Lednicko-valtického areálu

Poslední den registrací, Běhej lesy běží do Lednicko-valtického areálu
foto: Běhej lesy

tisková zpráva | 10.04.2018 | přečteno: 1524×

200 volných míst zbývá na startu populárního běžeckého seriálu Běhej lesy, který zavítá do Lednice, a to již tuto sobotu 14. dubna. Přihlas se včas na stránkách. Město je na houby, Běhej lesy!

Tak schválně, koho v noci honí mlsná a v noci utíká do kuchyně pro něco na zub? Však to není nic špatného, ale do lednice se dá běhat i s dobrým pocitem, zvlášť když si najdete trasu přímo v Lednicko-valtickém areálu.

Kolikrát se v našem běžeckém životě poštěstí, abychom běhali místem zapsaném na seznamu světového dědictví UNESCO? Seriál Běhej lesy nám tam bude průvodcem už 14. dubna, kdy se v areálu uskuteční první díl oblíbené běžecké série. A my se přidáváme. Tohle si nemůžeme nechat ujít.

Vždyť je to jako v pohádce, po obou stranách budete míjet historické památky, které jste doposud znali jen z turistických výletů nebo televize. Postupně po startu mineme na trase vyhlášený chrám Tří Gracií, Nový Dvůr nebo Apollonův chrám.

Běhej lesy Lednice už tuto sobotu 14. dubna, registrace běží do středy 11. dubna na www.behejlesy.cz.

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

tiskovazprava muž 10.04.2018 12:20:20

200 volných míst zbývá na startu populárního běžeckého seriálu Běhej lesy, který zavítá do Lednice, a to již tuto sobotu 14. dubna. Přihlas se včas na stránkách. Město je na houby, Běhej lesy!
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.