Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Stáhněte si novou aplikaci Běhej a budete stále v obraze

Stáhněte si novou aplikaci Běhej a budete stále v obraze
foto: Běhej.com

behej.com | 06.11.2018 | přečteno: 8043×

Milujete běh a nechcete, aby vám něco uteklo, když jste zrovna mimo počítač? Stáhněte si naši novou mobilní aplikaci a kromě článků a populárních blogů budete mít přehled o slevách a jiných akcích obchodníků a můžete si třeba naplánovat cestu na vybraný závod. Za měsíc od spuštění má apku v mobilu přes 700 uživatelů!

Začneme tím nejdůležitějším – kde si aplikaci stáhnout. Majitelé iPhonů najdou aplikaci na tomto odkazu: https://itunes.apple.com/…id1372077159?…, pro telefony se systémem Android je určena tato verze: https://play.google.com/…apps/details?…. Aplikace Behej je zcela ZDARMA. Majitelé mobilů se systémem Windows bohužel zatím zklameme.

Kromě našich článků o běhu, triatlonu a běžkách najdete v aplikaci i poradnové texty, poutavé a inspirativní lidské příběhy, pár populárních světových blogů a novinky z dílny našich partnerů. Na nové články můžete být upozorňováni i pomocí tzv. notifikací. Ty lze samozřejmě kdykoliv vypnout, pokud vás budou rušit.

Doporučujeme při instalaci povolit polohové služby, závody v termínovce se vám poskládají od nejbližšího k nejvzdálenějšímu. Stejně tak Nabídky budou respektovat vaši polohu. Mobil vám také pomůže najít cestu přímo na místo závodu, protože umí využít vámi preferovanou navigaci. Tím si třeba předem ověříte, jestli vám cesta na závod zabere hodinu nebo tři, protože je po cestě zrovna zácpa. I při zapnutí polohových služeb by neměla aplikace přespříliš zatěžovat baterii telefonu.

Další funkcí, kterou nová aplikace umí, je skenování. V říjnovém čísle Běhej, které je nyní v prodeji, najdete hned několik speciálních boxů, které po naskenování mobilem (s otevřenou aplikací) nabídnou bonusový obsah. Chceme tak náš tištěný titul oživit o videa a další formáty, jež nejde přenášet papírem nebo se do čísla prostě již nevešly.

Aplikace je nyní v jakési pilotní fázi a budeme se těšit na vaše postřehy a hodnocení. Chceme vás rovněž vtáhnout do jejího dalšího rozvoje. Pokud jste kreativní a rádi soutěžíte, můžete vyhrát jedno z pěti ročních předplatných našeho časopisu, stačí jen poslat emailem na soutez@behej.com komentáře k nové aplikaci. Nejzajímavější a nejhodnotnější zpětnou vazbu doplněnou o vizi, kam by se vývoj aplikace měl ubírat, ohodnotíme rovnou čtyřletým předplatným!

Zaujala vás naše nová aplikace natolik, že se chcete podílet na jejím obsahu a tvorbě speciálních obchodních nabídek našim partnerům? Napište nám na sales@behej.com.

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

Radek Narovec muž 04.10.2018 17:40:50

Slavíme! Po půl roce vývoje dáváme ke stažení naši zbrusu novou aplikaci pro mobilní telefony, se kterou vám už neunikne žádný z našich článků jenom proto, že zrovna nejste poblíž počítače. Navíc v ní najdete top závody a uspoříte peníze, když využijete aktuálních nabídek našich obchodních partnerů. Do konce října třeba platí pětinová sleva v Trailpointu. Anebo si pořiďte či prodlužte předplatné tištěného Běhej a ušetříte dokonce polovinu ceny!
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.