Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Získej boty Salming k předplatnému Běhej. Poslední páry k dispozici!

Získej boty Salming k předplatnému Běhej. Poslední páry k dispozici!
foto: Salming

behej.com | 22.12.2019 | přečteno: 3669×

Získejte kvalitní běžecké boty a pořádnou porci čtení o běhání! Ještě máme k dispozici několik párů bot Salming, a proto prodlužujeme naši akci pro nové i stávající předplatitele do konce prosince. Vyberte si jakékoliv boty Salming v ceně až 4499 Kč a zaplatíte za ně jen 3699 Kč a k tomu náš časopis na pět let zdarma. Jak postupovat?

Pokud si nevíte rady s výběrem, zajděte třeba do značkové prodejny Salming Praha v Praze na Pankráci a nechte si poradit! Vybranou botu nám pak nahlásíte v rámci pořízení předplatného.

Anebo si vyberte běžecké boty přímo v eshopu salmingstore.cz a při předplácení časopisu připojte do poznámky odkaz ze salmingstore.cz, požadovanou velikost a barevnou kombinaci. Vždy prosím uvádějte kód nabídky SAL19BH175! V případě nejasností nám pište na casopis@behej.com!

Akce trvá do 20. listopadu nebo do vyčerpání zásob. Je určena i stávajícím předplatitelům, kterým prodloužíme dobu předplatného.

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

behej.com 09.10.2019 16:34:08

Získejte kvalitní běžecké boty a pořádnou porci čtení o běhání! Spouštíme časově omezenou akci pro předplatitele tištěného Běhej. Vyberte si jakékoliv boty Salming v ceně až 4499 Kč a zaplatíte za ně jen 3699 Kč a k tomu náš časopis na pět let zdarma. Jak postupovat?
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.