Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Máme kampaň na Hithitu. Podpoříte nás v těžké době?

Máme kampaň na Hithitu. Podpoříte nás v těžké době?
foto: archiv Běhej.com

Radek Narovec | 17.05.2020 | přečteno: 1210×

Také máte sny a od jejich realizace vás prostě nic nezastaví? To se týká i nás. Psané slovo je fajn, ale rádi bychom Behej.com posunuli směrem k videům a zábavě. Nežádáme vás o milodary, nabízíme za to odměny! Prostě chceme jít s dobou i přes výpadky příjmů způsobené koronakrizí, kdy se naši partneři-inzerenti dostali do závažných potíží. Našim VIP zákazníkům hodláme nabízet služby na míru a pomoci jim naplňovat jejich sny a vyhnout se zbytečným chybám, které berou síly a motivaci. VYBRÁNO 9334 KČ

I přes veškerou snahu zůstáváme závislí na inzertních příjmech, a nyní v době krize je nejvyšší čas to změnit. Při nedávném průzkumu nám naši předplatitelé dali jasně najevo, že si rádi připlatí za extra služby. I proto jdeme do VIP programu a vy můžete být u toho!

Jsme ryze českou společností, jádro tvoří deset lidí, počet spolupracovníků dosahuje zhruba tří desítek. Jak to všechno začalo? Když v roce 2006 parta nadšenců založila běžecký web, bylo to jedno z mála míst, kde si fandové tohoto sportu mohli něco přečíst a vyměnit zkušenosti. Nejprve to byl hobby projekt, v roce 2007 se první z nás – Radek Narovec – rozhodl jít do toho naplno a opustil místo v investiční firmě. Rok nato přibyl tištěný časopis, v roce 2011 vznikla stránka na FB (dnes má 24 tisíc fandů), o pár let později dva tématické weby – www.triatlony.com a www.bezkuj.com.

To už počet návštěvníků a čtenářů překročil 50 tisíc měsíčně a otázka na běžce, zda znají Behej.com, byla zbytečná. Pokračoval i běžecký boom, kalendář závodů nabobtnal z pár set akcí na 3000 loni.

Nadšením tažené běžecké tabulky spravované Mirkem Hasalem a Petrem Římanem překročily milion záznamů a Česko tak má díky Běhej.com světově unikátní statistiky. Na nich stojí i běžecký žebříček po vzoru tenistů či golfistů, který motivuje i domácí elitu. Počet námi sepsaných článků překročil číslo 7000, ty nejlepší najdou předplatitelé ve webovém archivu. Pokud si tedy zřídíte předplatné nyní, máte přístup i k tomu nejlepšímu zpětně!

Je tedy čas na další level… Nechte se hýčkat našimi chystanými bonusovými službami a dárky od našich koučů a partnerů! VIP program je určen pro stálé začátečníky coby motivace, pro pokročilé pak budou určeny osobních tréninkové tipy a sofistikované služby při výběru závodů. A navrch to budou články o vás samotných, klidně s fotkou na obálce našeho časopisu! Máme hodně nápadů i na běžecká a triatlonová videa a v hlavách jeden moc krásný plán… ;-)

Díky moc všem za pomoc na Hithitu!!!

https://www.hithit.com/…ehej-com-vip

Video z roku 2012 ukazuje, jak časopis vzniká.

V roce 2008 jsme natočili tento videoklip s Vildou Čokem. Schválně, najdete se v záběrech ze starších závodů?

Komentáře (Celkem 2)

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední

Radek Narovec muž 12.05.2020 13:00:52

Také máte sny a od jejich realizace vás prostě nic nezastaví? To se týká i nás. Psané slovo je fajn, ale rádi bychom Behej.com posunuli směrem k videům a zábavě. Nežádáme vás o milodary, nabízíme za to odměny! Prostě chceme jít s dobou i přes výpadky příjmů způsobené koronakrizí, kdy se naši partneři-inzerenti dostali do závažných potíží. Našim VIP zákazníkům hodláme nabízet služby na míru a pomoci jim naplňovat jejich sny a vyhnout se zbytečným chybám, které berou síly a motivaci.
Odkaz na článek

avatar

Tachlovice

Celkem 7759,5 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:24 (2015)
půlmaraton: 1:23:23 (2015)
maraton: 3:17:32 (2015)

kaz67 muž 15.05.2020 22:36:51

hm , zajímavé držím palce

Motto: hrozně rád běhám
avatar

Celkem 24708,49 km
Minulý měsíc 310,37 km

jm1 muž 15.05.2020 23:43:32

>> kaz67, 15. 05. 2020 22:36:51

Hmm, video … WTF ?!? ;-)

Asi nejsem správná cílová skupina (ostatne nejsem ani na Strava)…

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.