Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Loni česká dominance, jak letos? Spartathlon startuje v pátek ráno [článek]

Loni česká dominance, jak letos? Spartathlon startuje v pátek ráno [článek]

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední

Radek Narovec muž 29.09.2022 18:15:43

I když to necinklo zlatem, loňské galapředstavení českých ultravytrvalců na řeckém Spartathlonu se zapsalo do historie. Letošní ročník startuje tradičně v pátek ráno a česká výprava opět čítá řadu skvělých jmen včetně lídra Radka Brunnera. Pro něj to bude v řadě sedmé vystoupení na této ultraolympiádě, pět posledních startů vždy proměnil v medaili. Co můžeme očekávat letos?
Odkaz na článek

avatar

Celkem 793 km
Minulý měsíc 0 km

DusanK muž 29.09.2022 21:34:45

Tak tohle se ti, Radku, moc nepovedlo. Začít s klukama komunikovat mailem dva dny před závodem, když už jsou v Řecku, a pak je v článku natřít za to, že ti na mobilech nezačali ihned klofat odpovědi…? Informační vakuum na FB Czech Spartathlon Team trochu bylo, zkusíme to pro příští roky zlepšit. Třeba reportem z MS ČR na 24 hodin na Kladně, kde se tradičně mnoho spartathlonců ukazuje. Některé běžecké servery tuto událost zcela ignorovaly, tak se tomu asi nevyhneme. :-) Pro fanoušky: Zprávy od supportu najdete asi hlavně tady: https://www.facebook.com/…tathlonteam/

Hodně štěstí všem, kteří se do toho zítřejšího peklíčka vydají!

Motto: Nejlepší běžci nezanechávají stopy.
avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 29.09.2022 22:02:07

>> DusanK, 29. 09. 2022 21:34:45

Kdyz zvladne psat v letadle ci cekani na nej Petr Vabrousek, zvladnou to snad i jini, ne? Tady preci nejde o to, jestli odpovi mne, jako spis o to, ze se celkove moc ultra neprezentuje. Vinit pak bezecke servery, ze o ultra nepisou, je tak trochu strelba do vlastnich rad. Navic jsem po klukach nechtel sepisovat romany. Par vet by bohate stacilo. Jinak budou vychazet clanky bez citaci, casem pak uz vubec zadne. Klukum a holkam zitra pochopitelne drzim palec, trocha rypnuti necht slouzi ku prospechu ultra. Nebo jsou ultramaratonci nedotkutelne primadony?

avatar

Celkem 793 km
Minulý měsíc 0 km

DusanK muž 29.09.2022 22:29:29

>> Radek Narovec, 29. 09. 2022 22:02:07

Petr jezdí sám a v letadle se asi nudí. Tady s tou partou je to fakt jinak. Nestíhám na WhatsAppu odpovídat manželce a to jsem jen support. :-) Někteří o tvém mailu ještě dnes večer vůbec nevěděli.

Ultra díky Bohu až na vzácný výjimky pořád ještě není o penězích, ale o lásce k běhání, o komunitě, o přátelství. Proto jsem se ozval, přišlo mi to od tebe jako podpásovka. Takhle to přeci dělat nemusíme.

Kluci a holky trénujou, zabíhaj limity, potěj krev, pak si zaplatí tuhle ne zrovna lacinou srandu, a pak ještě před startem dostanou od běžeckýho serveru kartáč za to, že vzorně nereagují na pozdě poslaný mail. Já myslím, že je to spíš střelba do vlastních řad od tebe. Proč jsi týden dva před startem nevymyslel sérii otázek a neposlal jim to? Věřím, že bys měl odpovědi od všech, super materiál a všichni by byli spokojení.

Motto: Nejlepší běžci nezanechávají stopy.
avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 30.09.2022 08:05:09

>> DusanK, 29. 09. 2022 22:29:29

Odpoved je jednoducha: zavodu jsou tisice, psani mne nezivi a luxus posilani otazek tydny predem si dnes nemuze dovolit asi nikdo, natoz maly bezecky media. Fakt jsem necekal odpovedi od vsech, natoz dlouhe odpovedi, i proto jsem poslal spolecny mail vsem ctyrem najednou. Kdyby kluci meli aspon neco na svych sitich, s ohledem na nedostatek casu by to pro sepsani preview stacilo. Bohuzel, nic.

avatar

Celkem 7497,8 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:42:42 (2020)
maraton: 3:51:09 (2018)

Alena77 žena 01.10.2022 08:15:54

Pokud se nepletu, tak Radek letos na 5 místě. Zajímalo by mě časové porovnání s minulým rokem. Camilla Herron skončila na 93 km. Málem ji srazila dodávka. Diana ve skvělém čase na 6 místě celkově a první žena. Jedná z našich českých závodnic také nedokončila.

Veliká poklona a gratulace všem!!!

Motto: „Co sám nechceš, nečiň druhým.“
avatar

10 km: 0:39:41 (2023)
půlmaraton: 1:31:22 (2021)
maraton: 3:48:13 (2023)

simon_sez muž 01.10.2022 14:22:28

Radek teraz 24:30 a minulý rok 23:17, keď som pozeral live tracking, tak na začiatku nabral veľkú stratu (zablúdil, zdravotne komplikácie?) a potom si to už len tlačil pred sebou. Chlapi parádne rozložili sily, ked sa postupne dostávali hore. Peter Valek musel tú ženu pred sebou snáď až na páske predbehnúť. :-)

Mrzí ma, ze Honza 12 nedokončil. Snáď bude reparát.

A samozrejme veľká gratulácia všetkým, za super reprezentáciu ČR.

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.