Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Vybavení na triatlon » Pánské volné cyklo kraťasy

Pánské volné cyklo kraťasy

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Hanka77 žena 03.08.2012 09:21:17

Zdravím. Mám v plánu koupit jedny cyklo kratasy příteli, ale nevím jestli budou dobré. Zdají se mi za dobrou cenu a tu značku mám přitel oblibenou, tak jsem se chtěla zeptat, jestli s nimi máte nekdo zkusenost, nebo co na ně ríkte? http://www.rogelli.cz/…kou-marsala/

avatar

Praha

Celkem 8004,86 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:49:31 (2012)

Pavla T. žena 03.08.2012 12:17:54

>> Hanka77, 03. 08. 2012 09:21:17

My tady Rogelli milujeme jako osinu v zadku – od té doby, co tady pořád někdo spamuje s neplacenou reklamou. Vyřiď marketingovému oddělení, že to dělají špatně.

Motto: "Vím, že když si dobře zaběhám - nebo ani ne dobře, ale když si prostě jen zaběhám - budu mít lepší den." A. K.
avatar

Micha3lka žena 03.08.2012 17:19:27

>> Hanka77, 03. 08. 2012 09:21:17

Ahoj. Můj přítel má podobné. Nejsou to sice zrovna tyhle, ale mají taky ten odepínací pás. Jezdí v nich na kole. Zatím si na nic nestěžoval, takže předpokládám, že je s nimi spokojený. Někdy mám pocit, že si chlapi stěžujou víc než my ženský. Takže bych si toho určitě všimla :D

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.