Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest svalových úponů u kyčelní kosti

Bolest svalových úponů u kyčelní kosti

Nalezené položky: 31 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Pardubice

Celkem 1176 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:50 (2015)
půlmaraton: 1:32:50 (2013)
maraton: 3:49:01 (2015)

Pida11 muž 06.05.2022 18:47:29

Stejný problém řeším už přes dva roky…bolest po běhu kolem kyčle, občas vystřelující směrem k břichu. Bez zátěže vše v pohodě.

Běhat jsem s tím v podstatě přestal, problém mě to pak dělalo v létě i při chůzi po horách a různých přechodech. Zkoušel jsem i na 4–5 měsíců úplně vysadit v podstatě jakýkoliv pohyb, pak pomalu začít a stejně se to po 5km pomalým běhu zase vrátilo. V podstatě jediný sport, kde mě to teď netrápí je cyklistika a běžky, takže tím naháním kilometry. Protahování, posilování víceménně každej den taky provádím.

Byl jsem u několika doktorů, ortopedů – magnetický rezonance, ultrazvuk na podezření kýly, vše v podstatě negativní. Zkusil jsem asi 3 fyzioterapeuty. Dojížděl do Poděbrad na speciálku pro sportovce, kde vždy byla hodinová fyzio + hodinový speciální cvičení na hluboký core + cviky na doma. Vše ale při starém.

Poslední doktor mě říkal, že to může být i nervový problém (když všechny snímky jsou bez nálezu) a pak zkusit akupunkturu, že zná pár lidí, kterým to pomohlo než se člověk pustí do rukou nějakýho neurologa.

Nezkoušel jsem někdo akupunkturu? Máte s ní dobrý zkušenosti? Já se přiznávám, že na tyhle čínský medicíny úplně nevěřím, ale už se chytám úplně všeho…

Nalezené položky: 31 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.