Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » CADDY BEH

CADDY BEH

Nalezené položky: 41 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Daniela20 žena 12.05.2007 07:59:17

Ahoj, dneska bezim osmikilometrovy zavod Caddy beh, ktery je teda soucasti PIMU..Na marathon se jeste necitim.-)) Chtela bych se zeptat, jestli tam bude nejaka uschovna zavazadel, sice jsem z prahy, ale i tak by to bylo dobre..Nevite o tom, prosim? PS. Vsem, co zitra pobezi Maraton preji moooc stesti ale hlavne zdravi, at vydrzi..Pujdu se na vas podivat.

avatar

Praha 5 - Barrandov

Celkem 51534,4 km
Minulý měsíc 119 km
půlmaraton: 1:26:06 (2007)
maraton: 2:58:14 (2008)

Rosťa muž 12.05.2007 08:50:06

Ja myslím, že šatny budou v okolí cíle, jestli v Linhartské ulici jako zítra, to nevím, ale určitě se tam doptáš. Dáš věci do šatny, pěšky dojdeš na start na Václavském náměstí, uběhneš 8km a jsi na Staroměstském náměstí, u šaten. BTW já běžím Caddy běh taky…

avatar

Daniela20 žena 12.05.2007 09:13:10

tak si to tam muzu teda nekde nechat? super, diky za odpoved. je tam celkem zima a nechci prochladnout jeste pred startem. hodne stesti preji. ahoj daniela

avatar

Praha 5 - Barrandov

Celkem 51534,4 km
Minulý měsíc 119 km
půlmaraton: 1:26:06 (2007)
maraton: 2:58:14 (2008)

Rosťa muž 12.05.2007 18:28:17

Na vědomost světu běžeckému dávám, že Caddy městský běh naměřil můj Garmin jako 8,57km ale bylo to fajn.

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 12.05.2007 20:34:28

Ahoj Rosťo, kde jsi se asi pohyboval? Já si Tě všiml přicházet na start, ale od obrátky jsem se díval a nenašel… možná jsem Tě přehlédl. Jinak se mi to ale také zdálo delší (hlavně podle času). Tak díky za info, znamená to, že se mi přeci jen dařilo běžet pod 4´/km. Síce nic moc, ale v součastém stavu to jde… Tak to ostatní mohli mít kratší – na několika místech šlo nádherně „střihat“ zatáčky, já to ale většinou obíhal podél obrubníků… :)

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Daniela20 žena 12.05.2007 21:29:52

ahoj, tak ja se taky pochlubim svym nazorem. byla jsem trosku zklamana. protoze nebeham nijak extra rychle, tak prumerne, byla jsem dost nervozni behem celeho behu, ze zakopnu o nejake to skvrne, co si to vzdycky napalilo a pak uz nemohlo. nic ve zlym, ale nemely by deti startovat zvlast? preci jen jsem si to mohla vic uzit, kdybych o nejakeho toho maleho bezce nezakopla. nakonec nam pocasko vyslo celkem slusne, ze. Zitra se jdu mrknout na maratonce, tak snad jim to take vyjde..

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 12.05.2007 22:23:56

Jen mě zarazila jiná věc. Na startu jsem stál 40 minut předem (tudíž rozcvičení absolutně pozbylo významu) a byl jsem v 1. řadě, ale 10 minut před startem před nás mladíci ve žlutých trikách nahnali deset až dvacet lidí. Tak jsem začal navrhovat, co kdyby to ty lidi obešli a stoupli si dozadu. Na to mi ale jedna slečna odpověděla, že oni to chtěli obejít (a mj. si dojít na WC), ale ti mladíci je prostě donutili stoupnout si před nás… Docela nefér, ale o nic nejde…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Daniela20 žena 12.05.2007 22:34:20

no, chapu te. me to prislo jako takovy ten typicky mestsky beh. ale ta organizace mi prisla zatim nejhorsi za posledni tri roky, co to beham. ale stejne je to super pocit. mozna jsme se videli, byla jsem asi o tri rady dal.

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 12.05.2007 22:52:28

To jsme se asi viděli, Danielo… A jaké jsi měla oblečení? Já byl nakonec taky asi ve 3. řadě, protože tím „přísunem“ se přede mnou dvě řady vytvořili jaksi svévolně. Měl jsem tmavě modré triko a žluté hodinky, tak nevím, jestli sis všimla… A k těm dětem: znám to, ale mě běžně blokovaly jen prvních pár metrů, extrém byl na Cooper testu na soustředění, kdy mě i napadalo to dítě prostě přeskočit… :) Ale tady jich asi bylo víc…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Praha 5 - Barrandov

Celkem 51534,4 km
Minulý měsíc 119 km
půlmaraton: 1:26:06 (2007)
maraton: 2:58:14 (2008)

Rosťa muž 13.05.2007 04:52:27

[quote=Oslík]Na to mi ale jedna slečna odpověděla, že oni to chtěli obejít (a mj. si dojít na WC), ale ti mladíci je prostě donutili stoupnout si před nás…[/quote] My jsme taky přišli na poslední chvíli zepředu, taky nám ukazovali, ať si stoupneme na čáru, ale obešli jsme to dozadu… Viděl jsem Tě kousek za Hiltonem, už jsi se vracel…

avatar

Daniela20 žena 13.05.2007 07:18:37

no, mela jsem cerny leginy a tricko, co jsme dostali. bezela jsem s kamaradem.hnedy vlasy do culiku, mela jsem v usich ipod. tebe asi decka blokovaly jen par metru:-)), ale tem pomalejsim delaly prikori skoro pulku trasy. Podle meho nazoru je super, ze jsou vedeni ke sportu uz jako prckove, ale mozna by pro ne mohl byt zaveden nejaky kinder maraton. tohle bylo moc. ja se za chvili pujdu mrknout na maraton. dneska rano jsem si sla dat par kilasku kolem vltavy u nas v braniku a pekne jsem si to probehla na dvacatym kilometru:-))

avatar

Praha 3

Celkem 14789,1 km
Minulý měsíc 104 km
10 km: 0:47:11 (2010)
půlmaraton: 1:46:00 (2010)

seal muž 13.05.2007 18:17:16

Jestli jste naměřili cca o 0,5 km delší trasu, tak jste mi udělali docela velkou radost !

Motto: The only easy day was yesterday
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 13.05.2007 21:17:04

Tak to nevím, na startu jsem se ještě pár vteřin před výstřelem domlouval s nějakými dámami, jestli mě pustí, ale to jsi asi nebyla Ty… Mě děcka neblokovala vůbec, tedy včera ne :) Ale tady musíš zvážit, že spousta dětí běží s rodiči a sama by to nezvládla. Holt je potřeba jít hned od začátku naplno – sice nebude čas nic moc, ale o to ani tak nejde – budeš mít po problémech s dětmi. Na mě loni nějaký mladík chtěl zapůsobit, jak mě předběhne, tak jsem nastoupil a on se zklidnil… :)

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Brno

evka žena 14.05.2007 10:26:31

V sobotu jsem se zúčastnila Caddy běhu. Přijely jsme se švagrovou z Brna. Nevím, ale přišlo mi, že organizace mohla být lepší. Už jen putování na výstaviště pro číslo mě docela překvapila – proč to nešlo někde v centru? Takto se mi startovné prodražilo o 80 kč za parkování. Trať se mi líbila velmi, běželo se mi taky dobře, start v pohodě, ale v cíli… no já nevím, kde byl vlastně cíl – na Staromáku mě najednou zastavila masa lidí, dál to prostě nešlo – rozdávaly se medaile. Osobně bych se přimlouvala pro příští rok vypustit medaile, podle mě zcela zbytečné, a v rámci startovného získat víc – ideálně lepší triko, nebo aspoň ionťák, lepící číslo nebo sichrhajcky by taky nebyly od věci… Chyběla mi i časomíra – vím, že to byl nesoutěžní běh, ale snad až takový problém by to snad nebyl? Ale jinak moc fajn atmosféra, bylo to hezké, příště přijedu zase.

avatar

Daniela20 žena 14.05.2007 15:58:43

to evka: ahoj, plne s tebou souhlasim. Trat byla super, ikdyz jsem tez byla zastavena kupou lidi, co cekali na medaili. to vsak neznamena, ze bych se medeaile rada vzdala:-)) Medaile ze vsech behu si peclive schovavam a vzdy me oko potesi, kdyz na ne mrknu. casomira by sikla, protoze doted se s kamaradem handrkujem, za kolik jsme to vlastne meli. pristi rok se sejdem, bezim taktez.

to oslik: to jsme se asi nevideli:-))tak snad priste. ja jsem proto, aby decka behala, klidne i s rodicema, ale na jinym zavode. dyt mohli bezet ten family run, ne? myslim, ze by detem stacilo.

avatar

Brno

evka žena 14.05.2007 19:03:23

Medaile se nakonec využila – pověsila jsem ji svému 8měsíčnímu synovi na kočárek a dneska jsme s ní ve městě dělali machra. Jinak za svůj chabý výkon (50 min) bych si zasloužila spíš ještě jedno kolo navíc :-))) Já si schovávám čísla, to mě motivuje. Bohužel jsem zjistila ještě jednu nepříjemnost, která tedy s organizací nesouvisí – asi jsem si přivodila nějaké únavové zranění kotníku, začalo to bolet až včera, dneska jsem zkoušela popoběhnout s miminem v kočárku a nejde to… to je bohužel moje klasická smůla – když se dostanu jakž-takž do kondice a začne mi to líp jít, vždycky mě něco sejme, jednou mě dokonce srazil cyklista :-) Mějte se všichni fajn!

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 14.05.2007 22:31:55

Tak minimálně nějaký koberec na silnici, abych věděl, že už jsem v cíli, by neškodil. Ale zase to bylo lepší než na nějakých závodech, kde po finiši skoro smatám lidi, kterým jaksi nedošlo, že dobíhají další a tak by se neměli motat hned za čárou (občas to možná taky dělám). A časomíra ani ne, stačilo by, kdyby tam stálo auto s hodinama, on by si to každý domyslel – spousta lidí běhá bez hodinek… Medaili ale určitě ano! Třeba pro někoho, kdo neběhá, je to vlastně něco, co mu zbyde jako památka – triko se onosí, číslo ztratí, ionťák vypije, ale medaili bude mít vystavenou… A spínací špendlíky by nebyly od věci – PIM mi dluží 30 Kč, protože jsem nevěděl, že si mám vzít svoje a tolik stála jakási sada v Kotvě… 2 evka: Jj, zlepšovat se musíš pomalu a hodně regenerovat…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 15.05.2007 00:52:41

Oslík: Nejsi trošku out (časomíra, atd.)? Vždyť to byl nesoutěžní běh, význam jeho pořádání resp. účasti na něm je někde jinde.

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 15.05.2007 13:40:14

2 forest: Mě je to víceméně jedno, já měl hodinky, tak jsem v pohodě. Evka psala, že by uvítala časomíru a myslím, že by to nebylo úplně od věci. Představ si, že běží třeba rodinka a každý si běží své tempo. Pokud nemají hodinky, pak své výkony porovnávají stylem „o trochu rychlejší“ nebo podobně. Kdyby tam byly hodiny, věděly by časové rozestupy. Neříkám měřit běžce a dělat výsledky, ale jen tak pro informaci… Ale fakt je, že slogan „Představujeme vám závody,které jsou tak zábavné, že nikdo nespěchá do cíle“ je výmluvný…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Daniela20 žena 15.05.2007 16:17:51

já si tedy myslim, ze casomira by tam byt mela. preci jen to nebezely jen rodinky, ale i normani bezci, kterí na maraton proste jeste nemaji. A prave ti by si radi zmerili svuj cas :-)) Proto se chystam koupit nejake hodinky na beh- takove ty, co ukazuji ubehnutou vzdalenost, rychlost a tak..nejake zakladni funkce by postacily. nevite nahodou o nejakych? dik za radu

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 15.05.2007 16:43:25

2 daniela20: http://forum.behej.com/…ve-frekvence Ale je to problém, ceny jsou dost vysoké… Možná by ti postačily obyčejné hodinky a z internetu si pak vyčíst vzdálenost. Pokud víš čas a vzdálenost, průměrnou rychlost si vypočítáš…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Daniela20 žena 15.05.2007 18:11:33

Díky moc, Oslíku, mrknu na to a zvážím to. Btw ty jsi z Prahy? Hledám totiž nějakýho mladšího parťáka na běh…abych si trochu zrychlila rychlost.. tak kdyby měl někdo zájem, budu ráda

avatar

Brno

evka žena 15.05.2007 21:53:53

No já jsem taky měla na mysli hodiny v cíli, ne třeba čipy, že. Danielo, až vybereš nějaké pěkné hodinky, pošli link. Ale mám obavy, abys nedopadla jako já – sháněla jsem nějaké dámské hodinky s funkcemi pro běžce za přijatelnou cenu, celkem nic nějak nebylo. Všechno je to veliké, pro chlapy. Na malou ruku je toho strašně málo. Ale je fakt, že to už jsou tři roky. Nakonec mi muž koupil nějaký úplně jednoduchý sporttester Ciclo a ten jakž-takž jde. Poslední dobou ale neměřím, co mám to mimino, tak jsem ráda, že jsem z baráku co nejdýl nebo že malej chrní v kočárku, tak spíš běhám pomaleji :-) Asi bych měla jít víc do sebe… Jinak mám kotník jako bačkoru, tak zase budu krnět než to splaskne :-(

avatar

Daniela20 žena 15.05.2007 21:59:39

Diky, nejak to planuji spis do budoucna…hned jak koupim, dam vedet. Nemyslim si, ze bych mela problemy najit spravnou velikost, mam na holku celkm silne zapesti, takze snad to nebude problem. Jinak jsme na tom stejne, ja jsem si dneska sla dvakrat zabehat po desitce, protoze mam zkouskove a desne mi to pomaha se ucit. Jenze problem je, ze zas taky nemuzu chodit :-)) Sis ten kotnik zvrkla?

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 15.05.2007 22:11:49

2 daniela20: Já z Prahy nejsem, ale občas se tam pohybuji, napíšu Ti e-mail a nějak se domluvíme – taky mě nebaví běhat osamoceně :)

Nechce se mi tzv. tapetovat – evko, zkušeností moc nemám, ale něco Ti hodím do mailu…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Daniela20 žena 15.05.2007 22:21:18

Super, je to DanielkaV19@seznam.cz Společnost je vítána. dobrou

avatar

Brno

evka žena 16.05.2007 13:25:29

To Daniela: já mám kotníky jako kůň a zvrtávám si je poměrně často, ale obvykle pak neotečou. Vůbec si nevybavuju nějaké zvrtnutí při závodu, možná jsem někde ze začátku špatně došlápla, ale těžko říct… Doma běhám v terénu, půlka asfalt, půlka les z kopce do kopce, kořeny, bahno, šutry, tak to si kolikrát zvrtnu a pak chvilku hopsám a běžím pomaličku dál. Tohle už se mi hodně dlouho nestalo. No nic, snad to brzo přejde.

Oslíkovi: někde jsem tady vyčenichala, že máš dobré zkušenosti s wobenzymem – mohla bych poprosit o jejich sdílení? Nechci to tady rozvádět, není to odpovídající téma diskuse, tak kdyby se ti chtělo, budu moc vděčná. Buď se přesuneme do jiné diskuse nebo mi prosím pošli mail. Moc díky a hezký den!

avatar

Rokycany

Celkem 475 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:55:00 (2007)

keysis muž 16.05.2007 22:21:00

To Dabniela 20:Ahoj.Vzpomínám si ,že jsem tě i s tvým přítelem viděl na startu!Stál jsem za vámi v modrém triku ,modrou čelenku a černé brýle! Plánujete ještě nějaké běhy? Pro mne to byla absolutní premiéra a byl jsem velmi nadšený!!!

avatar

Daniela20 žena 16.05.2007 22:26:34

ahoj, jak si me poznal? to nebyl muj pritel, nybrz kamarad(jeho pritelkyne by mi asi pekne dala co proto, kdyby toto cetla.-)). jinak pro nej to byla bezecka premiera, ja jsem si par takovych behu uz zabehla a jsem nadsena porad stejne jako na zacatku. takze doufam, ze ti to nadseni taky vydrzi:-)) jinak ja beham povetsinou sama. co ty, jsi z prahy?

avatar

Rokycany

Celkem 475 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:55:00 (2007)

keysis muž 17.05.2007 18:15:18

Poznal jsem tě podle předchozího popisu:hezká holka s culíkem ,v černých legínách a s ipodem…Jsem taky solista,běžím si nejraději se svýma myšlenkama..Nejsem z Prahy,bydlím v Rokycanech u Plzně.Určitě se přihlásim na Noční běh Prahou..myslím ,že je to v září!

Nalezené položky: 41 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.