Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Společné běžecké tréninky » Česká Lípa - společné odlepování podrážek v terénu

Česká Lípa - společné odlepování podrážek v terénu

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Česká Lípa

Wuxi žena 24.08.2014 12:51:56

Zdravím, hledám parťáka /parťačku/ parťáky, kteří by byli ochotni vstoupit se mnou do běžeckého svazku tj.: sem tam mi dělali společnost při převážně trailovém pobíhání v okolí České Lípy. Cválám obvykle kolem 10–15km. Jsem běžkyně, která sice nemá ambice trhat světové rekordy, ale mám vybudovanou silnou závislost na lítání v krásné a divoké přírodě. Ráda nasdílím svoje oblíbené trasy a zároveň se obohatím o nové. Většinou běhám v ranních hodinách, ale nebráním se ani nočnímu dobrodružství s čelovkou.

Lenka alias Wuxi :-D

avatar

Jihlava

Alíkvdf muž 29.09.2014 15:08:09

Ahoj… nějaká vhodná trasa na běhání v okolí CL…?? nejlépe po pěšině… zatím běhám Narex – Vlčí důl po stezce a zpět… není to špatný.. ale je to asfalt.. :-(

Motto: Běhej! Nebo Ti uteče život...
avatar

Česká Lípa

Wuxi žena 13.10.2014 10:27:11

*>> Alíkvdf, 29. 09. 2014 15: Ahoj, Doporučuji například: Hubertova stezka a přilehlé louky, lesy směrem do Okřešic. Moje srdcovka je Peklo v Sosnové. Okolo Špičáku se dá taky něco střihnout. Za Vartou vede žlutá turistická. Okolo Mlýnského vrchu, přes Stružnici a zpět po staré silnici za tratí do Lípy. Cyklostezka Varhany…

avatar

Markýza žena 05.01.2015 19:07:44

>> Wuxi, 24. 08. 2014 12:51:56

Ahoj Lenko, hledám parťáka na běhání, ráda se k tobě přidám, pokud je tvůj inzerát ještě aktuální. Spíš by mi ale vyhovovalo běhat k večeru, protože po ránu mi jde běh jak psovi pastva. Ráda běhám v lese, délka tvých výběhů odpovídá mým. Markéta

avatar

Praha 4

Celkem 3067 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:00 (2008)
půlmaraton: 1:40:52 (2007)
maraton: 3:36:00 (2008)

jirka.strang muž 06.01.2015 09:52:42

Ahoj, no sice nejsem z Lípy, ale občas jezdíme do Jablonného v Podještědí a běhám dlouhé běhy.....v ČL mám navíc kamarádku, tak můžem něco dát spolu:)10–40 km, pomaluuuuu:))

Motto: když nemůžeš běžet tak jdi, když už nemůžeš jít tak lez, když už nemůžeš ani lézt, tak se klidně i plaz, jen to nikdy nevzdávej!Dean:)
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.