Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Společné běžecké tréninky » Společné běhání Brandýs nad Labem - začátečnice

Společné běhání Brandýs nad Labem - začátečnice

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

zajdlovanora žena 25.02.2015 15:09:31

Krásný den všem, hledám parťáka na společné běhání v Brandýse nad Labem. Jsem začátečník, takže by mi pomohla motivace někoho dalšího zapáleného do běhu. Doufám, že moje zapálení není jen prvotní, ale když už se pro něco rozhodnu, tak jdu do toho pohlavě. Takže kdokoli by chtěl se připojit, budu ráda.

avatar

IvcaJ žena 28.03.2015 21:59:54

>> zajdlovanora, 25. 02. 2015 15:09:31

Ahoj, pokud mas jeste zajem, rada se pridam :) uz nejakou dobu beham, tak muzeme dat nejaky ten spolecny vybeh v Brandyse :)

avatar

sumci_dest muž 29.03.2015 22:37:46

>> zajdlovanora, 25. 02. 2015 15:09:31

zdar, v brandejse je par super mist. podel labe az k mostu tousenskymu pres labe a pak treba az do karanyho. podel labe je to super i v tme s celovkou kdyz to nestihnes pres den za svetla.

jinak pres den mam nejradsi les, zatopkuv okruh [stara boleslav].

ted jsem na par tejdnu mimo mesto, tak muzeme dat beh az se vratim. silu a tlak.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.