Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » TRIEXPERT Vokolo priglu, to je srdcovka... [článek]

TRIEXPERT Vokolo priglu, to je srdcovka... [článek]

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední

komerce 07.11.2017 15:20:06

Uteklo to jako voda. Přesně před měsícem, 7. října, jsme se rozloučili s VIII. ročníkem běžeckého závodu okolo Brněnské přehrady. Z pohledu organizace to byl jeden z nejnáročnějších ročníků, z pohledu závodníka asi nejpovedenější – alespoň co se týče odezvy, která se k nám doposud dostala.
Odkaz na článek

avatar

Olomouc

Celkem 149328 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:54 (2001)
půlmaraton: 1:34:43 (2002)
maraton: 3:21:17 (2002)

321919 muž 08.11.2017 00:24:46

Zúčastnil jsem se všech dosavadních osmi ročníků a troufám si říci, že všechny byli povedené. Na první ročník jsem přijel víceméně ze zvědavosti. Přiznám se, že jsem trochu naivně předpokládal, že když poběžíme kolem přehrady bude to rovina. Netušil jsem, že ta rovina bude místy tak nakloněná :-)Ale právě ta rozmanitost trati se mi zalíbila a hned po proběhnutí cílem jsem věděl, že příští rok přijedu opět. Rád bych touto cestou poděkoval všem, kteří se na organizaci podílejí za krásně prožité soboty u Brněnské přehrady a popřál celému týmu kolem ředitele závodu Petra Božka mnoho sil a elánu do dalších ročníků.

Motto: Nepřestaneš běhat proto, že jsi zestárl. Zestárneš proto, že jsi přestal běhat.
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.