Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Baroko maraton

Baroko maraton

Nalezené položky: 99 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Další Poslední
avatar

Praha 4

karolína žena 21.09.2008 14:20:46

jojo,Kydy máš naprostou pravdu,Touha i Baroko mi znělo v uších celou cestu :-) a bylo to to pravý,samotnou by mě to nenepadlo…to pívo určtě dáme,už se těším…taky jsem toho včera měla plný kecky…a jestli ten kopec do Žebnice byl ten poslední hnusnej táhlej , co se tvářil, jako že do kopce vůbec není…tak na ten si myslím po včerejšku brousí zuby všichni :-)

neměřil jste někdo celkový převýšení ?…mě můj brouček garmin ukázal 1572m,což mi připadá docela dost, za takový profil by se nemusel stydět ani MTB maraton:-)…ale nevím zda tomu mám věřit..

karolína

avatar

Praha

Celkem 52442,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:42 (2006)
půlmaraton: 1:36:28 (2006)
maraton: 3:39:37 (2006)

Štefan muž 21.09.2008 15:13:26

Moc se mi to líbilo. Díky moc pořadatelům.

Motto: Dnešní den s úsměvem. When troubles attack you, just smile them away.
avatar

Celkem 350 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:22:21 (2011)
maraton: 2:56:52 (2011)

Konstantin Wiesner muž 21.09.2008 16:39:07

Ahoj, momentálně spíme na vavřínech, vychutnáváme kocovinky ze včera a až se vzpamatuje náš ICT odborník (bohužel nezastupitelný), výsledky zveřejníme. (dělam si srandu, ale ta technika není naše silná stránka, příště asi profíkům svěříme, do týdne výsledky zveřejníme určitě). Tak prosim o trpělivost. Dík. Kosťa

Motto: Lepší shořet než vyhořet
avatar

Celkem 350 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:22:21 (2011)
maraton: 2:56:52 (2011)

Konstantin Wiesner muž 21.09.2008 20:41:43

První dáma pořadatelského klubu Rumningklap, naše paní prezidentová, píše: Ahoj Kosťo, písni pls na Behej.com následující výzvu, netroufám se mezi ty borce zaregistrovat, mému běžeckému profilu by se asi smáli tak, že by jim popraskaly všechny achillovky, co jim po včerejšku zbyly.

Ahojky všem účasníkům včerejšího Baroko maratonu, jedna malá zpráva od pořadatelů: V šatně zůstaly jedny řádně propocený běžecké kalhoty Adidas a mikina. Na place se našla béžová kšiltovka s nápisy, nejspíš dámská. Pokud postrádáte svůj oblíbený kousek garderóby, přihlaste se pls na adrese miroslav.melnyk@seznam.cz . A nebojte – vše je vyprané, jako nové :-))

Motto: Lepší shořet než vyhořet
avatar

Praha 4

karolína žena 22.09.2008 15:23:04

… v naší hromadě věcí u skákacího hradu se zase objevila červená flíska s kapucí,na zip,v pase má gumu,velikost asi 146…majiteli zašlu poštou

karolína

avatar

Praha 4 - Modřany

Celkem 1512 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:07 (2009)
půlmaraton: 1:47:50 (2009)

drakor muž 23.09.2008 11:26:23

Také se připojuji k pochvalám. Opravdu krásná trasa. Ten kopec na začátku mě taky překvapil, ale celkově fakt krásný zážitek. Nechal jsem se tak unést, že doteď mám natažené pravé lýtko, no alespoň bude zážitek trvanlivější ;) .
Běžel jsem sice jen 21km (i když se mi zdálo, že je to vodorovná vzdálenost a né skutečná). Protože běhám zatím jen rok tak jsem si na maraton netroufnul, ale příští rok to určitě zkusím.

Teď ještě k té vzdálenosti, já to měřil týden zkalibrovaným Nike+iPod a naměřilo mi to 25.16 km. Měl někdo sebou něco přesnějšího (Polar s S3 čidlem…) ?

Motto: „Když se nejvíc chce, tak to nejmíň jde.“ [i]Johann Wolfgang von Goethe[/i]
avatar

burak muž 24.09.2008 10:07:18

Ahoj, jsem rad, ze uz se na webu objevily vysledky, i kdyz mi chvili trvalo, nez jsem je nasel pod odkazem ‚startovni listna‘. Mel bych jen dve pripominky:

  1. Casy pulmaratonu jsou o 30 minut delsi, alespon moje stopky ukazovaly o 30 minut mene. Poradatele asi zapomeli odecist tu pulhodinu, o kterou 1/2M startoval pozdeji.
  2. Jsou nekde k dispozici casy zavodu na 4.2 km?

Diky.

avatar

miri muž 24.09.2008 10:32:36

Pozvánek, děkovaček, někdy dokonce slohových prací bylo během posledního měsíce docela dost. Tak že stručně. Jsem rád, že jsou z „ranného“ Baroka převážně pozitivní dojmy jak od pořadatelů, tak hlavně ze stran závodníků. Za organizátory můžu slíbit, že se do příštího ročníku budeme snažit vychytat všechny mouchy, které se v areálu Velké louky či na trati vyskytly. Myslím, že o většině víme, ale klidně nám napište více vašich dojmů, ať na něco nezapomenem. Tak tedy díky všem pořadatelům, díky všem startujícím! A za rok v Plasích!!!

avatar

Praha 4 - Modřany

Celkem 1512 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:07 (2009)
půlmaraton: 1:47:50 (2009)

drakor muž 24.09.2008 10:47:00

[quote=burak]1. Casy pulmaratonu jsou o 30 minut delsi, alespon moje stopky ukazovaly o 30 minut mene. Poradatele asi zapomeli odecist tu pulhodinu, o kterou 1/2M startoval pozdeji.[/quote] Ty časy jsem už řešil s organizátorem včera emailem, o problému ví … jen se to ještě neprojevilo na webu a opravdu jsou ty časy u 21km přesně o 30min nafouklé.

Prý by měly být správné časy někde zde na www.behej.com , ale zatím jsem je nenašel.

Motto: „Když se nejvíc chce, tak to nejmíň jde.“ [i]Johann Wolfgang von Goethe[/i]
Nalezené položky: 99 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.