Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Výměna trika Adidas z Tesco Night Grand Prix

Výměna trika Adidas z Tesco Night Grand Prix

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

xmikex muž 18.09.2008 10:16:04

ahoj, rád bych vyměnil triko Adidas, které bylo určené pro Tesco Night Grand Prix (bílé,tmavě modré rukávy,nápis Tesco na prsou) ve velikosti ,,XL,, za velikost ,,L,,. Bohužel jsem ho obrdžel až chvíli před samotným během a po zjištění že mi je velké už nešlo vyměnit za menší. Proto jsem ani v tomto triku neběžel a tudíž nebylo vůbec nošeno. Kdyby měl někdo stejný problém a rád by mi to triko vyměnil, byl bych moc rád. Díky za odezvy na mobil 776132390 nebo mail michalmerka@seznam.cz

avatar

Praha

runner25 muž 19.09.2008 08:23:41

Obdivuji lidi, kteří chtějí nosit na prsou jméno nějakého připrdlého obchodního řetězce. Pokud firma XZY vyrábí oblečení, obuv atd. tak si to samozřejmě na ty věci našije. Ale obchoďák, který jakživ nic nevyrobil akorát si ze závodů dělá propagandu. To je stejné jako se vozit v autě pomalovaném Kauflandem a ještě u nich nepracovat. Kamarád mě na Tesco Night Grand Prix zval, ale dělat tam figurku pro jiné nebudu. Na „Prague Night Grand Prix“ bych šel – to aspoň dělá reklamu Praze. Bohužel to chápe jen málo lidí co je cílem Public Relations a jaké má metody. Prostě běží a chtějí být první, ale prví bude to Tesco, protože zvýší obrat a následně zisk.

Mysleme než vyběhnete za oslavováním sebe sama z vítězství…

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 19.09.2008 08:44:47

runner25: Nevíš, co mluvíš. Je fakt vidět, že jsi v sobotu seděl doma na zadku a nebyl se ani podívát…

Edit: A jestli víš trochu o ekonomice, jistě víš, že každá organizace může dát až 10% obratu jako dar např. na sportovní účely… Ale jestli jsou ti milejší přiblblé reklamy v televizi, tak prosím. Mě je teda sympatičtější, že Tesco pomůže s finančním zabezpečením závodu…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Soběslav

Celkem 904 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:22 (2008)
půlmaraton: 1:55:02 (2008)

cox muž 19.09.2008 20:48:40

A proč dělat figurku a reklamu zrovna Praze? Jasně........57­......biografů­.......tam maj.....

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.