Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Za kolik uběhne Grande Paolo (Pavel Nedvěd) maraton

Za kolik uběhne Grande Paolo (Pavel Nedvěd) maraton

Nalezené položky: 54 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Praha

Celkem 2223 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:08 (2009)
maraton: 3:52:08 (2009)

štěpán_1981 muž 06.06.2009 10:51:08

Chvíli jsem přemýšlel, jestli na poslední příspěvek reagovat…Vzhledem k tomu, že Advid po těch průměrných 185km/měsíc zaběhl maraton pod 3:20, tak je jistě za přípravu na maraton považovat lze, nevím proč by to měl být „nesmysl“. Jedině, že by výkon pod 3:20 neměl být považován za „slušný“, tedy z pohledu pisatele. To je diskuse pořád dokola, jestli je maraton nad 3:00 vůbec slušný maraton, jestli je běh nad 5:00/km ještě vůbec běh…atd. atp.

Já osobně za maraton považuju každý uběhnutý maraton, i třeba nad 5 hodin a za přípravu na něj jakoukoliv přípravu, která k jeho uběhnutí vedla. Nevím, kde by měla být hranice toho „správného“ maratonu a přípravy na něj.

Jdu si raději zaběhat :(

avatar

Slavkov u B.

Celkem 2724 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:21 (2010)
půlmaraton: 2:07:00

Majka1 žena 06.06.2009 21:00:10

Myslím, že je velký rozdíl mezi tím, když se dělá nějaký sport jako zaměstnání a nebo jako koníček. Pro profesionálního fotbalistu neexistuje, že by zápas zabalil, protože mu to dnes nějak neběhá, nebo že ho něco bolí, nebo má trable, nebo kvůli hnusnýmu počasí. Prostě nastoupit musí, nemá na výběr, je v rozjetém vlaku. Pokud chce běžet maraton prostě jen tak pro sebe, je nám houby po tom v jakém čase. Já mu fandit budu víc, než kdyby kopal do balónu. Osobně se radši koukám na rugby než na fotbal. Zdá se mi víc kolektivní a nikdo tam nemá čas ani profit ze simulace. ( Navíc někteří hráči rugby jsou fakt pěkní řízci. )

Motto: Bože, dej mi víc trpělivosti, ale prosím tě hned!
avatar

Praha

Celkem 6128 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:35:56 (2009)
půlmaraton: 1:19:23 (2010)
maraton: 3:07:22 (2009)

milans muž 06.06.2009 21:52:16

[quote=štěpán_1981]… Advid po těch průměrných 185km/měsíc zaběhl maraton pod 3:20, …([/quote] :-)) P.S. 1 Advid je v dlouhodobé triatlonové přípravě a naplavané i najeté km na kole, běžkách se velice dobře počítají do přípravy na marathon. P.S. 2 Ta diskuse je stejně zbytečná, pan mistr zeměkoule tak či tak ani nenastoupí na start, jen tu bublinu kolem sebe bude zase přiživovat třeba tím, že se chystá na vystoupení v La Scale, nebo Metropolitní opeře a běhání by mohlo uškodit jeho hlasivkám, popř. nějaký jiný nesmysl.

Motto: Rozbehni se a vydrz az do cile !
avatar

Praha 4

Celkem 28987 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:32 (2017)
půlmaraton: 1:31:11 (2016)
maraton: 3:22:15 (2015)

sklena27 muž 09.06.2009 15:48:10

[quote=jolaos][qu­ote=Kydy]Já až zas tak nejsem přesvědčenej o schopnostech fotbalisty obecně zaběhnout první maraton bez přípravy či s malou přípravou v nějakym slušnym čase. Já furt vidim tu zeď na třicátym kilometru. Ta chce svý naběhaný kilometry a nějaké zkušenosti. Fotbalisti žijí celej život sprintama. To je trochu rozdíl. To není žádná sranda. Ale je to taky jen můj pohled na věc. Asi nejlepší odpověd nám dá sám Pavel, jestli do toho půjde.

BuckTheBug: Mě Nedvěd těžce nakrk, když se vzdal repre a v Juve předváděl super výkony. Taky ho nemusim.

Milans: Asi je to obecně vzato celebrita, ale u něho rozhodně nejde o peníze. Za svou kariéru jich má tolik, že startovné na PIM či NY je pro něj lehká almužna.[/quote] Naprosto souhlasím a už dlouho se musím smát, když se zde od některých pisatelů stále dokola dozvídám, že např. 185 km měsíčně už se dá považovat za přípravu na maraton. Nesmysl, natož ho běžet v nějakém slušném výkonu. A u fotbalistů jsem si naproto jist, že prostě z jejich tréninků nedají vůbec nebo tak za 4 hodiny.Já sám mám měsíčně naběháno 300 i víc a vím ,že mám tak max. na půlmaraton / ve 40 letech mám zaběhnuto 1:25/ a i když maraton bych určitě rád solidně odběhl, při této kilometráži si jít prostě netroufnu. Můj otec v 80 letech běhal maratony s kilometráží min 650 –800 Km měsíčně jako zaměstnaný, manuálně pracujcí člověk a bez jakýchkoli „vrcholových podmínek“ ho dal 2:27:18…c ož dá dneska mistr republiky!!!!!!! A to tenkrát rozhodně do špičky nepatřil, jen na brněnsku bylo takových běžců asi 5–6. Dle mého názoru je na maraton potřeba, pokud jde jen o kilometráž, dlouhodobě min. 120 km týdně.
Nicméně Nědvědovi přeji hodně štěstí, ale taky odpovídající přípravu.[/quote] Nic ve zlym, ale radit ostatním, jak se mají připravovat na maraton, když si ho osobně nikdy neběžel mi přijde poněkud mimózní. A věř tomu, že těch 185km/měs. je pro obyčejnýho hobíka dostatečná příprava, na 2:27 to samozřejmě nestačí, ale o to většině z nás rozhodně nejde. Ale pokud je pro tebe maraton za 4h totéž co žádnej maraton, tak je asi zbytečný něco vysvětlovat.

Motto: Nesmí se chtít hned do druhého patra, když ještě nejsou schody. Emil Zátopek
avatar

Praha 4

Celkem 28987 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:32 (2017)
půlmaraton: 1:31:11 (2016)
maraton: 3:22:15 (2015)

sklena27 muž 09.06.2009 15:58:11

Jo a abych nezapoměl, tak podle mě na to Pavel fyzicky zcela určitě má, jedinej problém by mohl nastat v jeho hlavě, on totiž v dobrém slova smyslu neumí prohrávat, je vítěznej typ a mnohokrát za svou kariéru díky tomu doplatil na přemotivovanost a něco podobnýho by se mu při maratonu mohlo pořádně vymstít, prostě mu někdo musí vysvětlit, že ten maraton neběží proto, aby ho vyhrál, pokud nebude závodit, tak to v pohodě dá někde kolem těch 3h.

Motto: Nesmí se chtít hned do druhého patra, když ještě nejsou schody. Emil Zátopek
avatar

Tomx muž 09.06.2009 17:04:08

[quote=jolaos]Na­prosto souhlasím a už dlouho se musím smát, když se zde od některých pisatelů stále dokola dozvídám, že např. 185 km měsíčně už se dá považovat za přípravu na maraton. Nesmysl, natož ho běžet v nějakém slušném výkonu. A u fotbalistů jsem si naproto jist, že prostě z jejich tréninků nedají vůbec nebo tak za 4 hodiny.Já sám mám měsíčně naběháno 300 i víc a vím ,že mám tak max. na půlmaraton / ve 40 letech mám zaběhnuto 1:25/ a i když maraton bych určitě rád solidně odběhl, při této kilometráži si jít prostě netroufnu. Můj otec v 80-tých letech běhal maratony s kilometráží min 650 –800 Km měsíčně jako zaměstnaný, manuálně pracujcí člověk a bez jakýchkoli „vrcholových podmínek“ ho dal 2:27:18…c ož dá dneska mistr republiky!!!!!!! A to tenkrát rozhodně do špičky nepatřil, jen na brněnsku bylo takových běžců asi 5–6. Dle mého názoru je na maraton potřeba, pokud jde jen o kilometráž, dlouhodobě min. 120 km týdně.
Nicméně Nědvědovi přeji hodně štěstí, ale taky odpovídající přípravu.[/quote] Já mám zaběhnutej v ironmanu maraton kolem 4h při tréninku 150km měsíčně :-) (předesílám že mi je 43) 1:25 neni určitě špartnej čas, ale třeba kolem 1:30 na 1/2 maraton už se dá zaběhnout při polovičnim tréninku než máš ty (nemluvim o mladší kategorii, ani o bývalých vrcholových atletech).

Motto: Born to Ironman, forced to work...
avatar

Praha 4 - Modřany

Celkem 5657 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:09:27 (2008)

ondra11 muž 10.06.2009 09:41:26

[quote=jolaos]Na­prosto souhlasím a už dlouho se musím smát, když se zde od některých pisatelů stále dokola dozvídám, že např. 185 km měsíčně už se dá považovat za přípravu na maraton. Nesmysl, natož ho běžet v nějakém slušném výkonu. A u fotbalistů jsem si naproto jist, že prostě z jejich tréninků nedají vůbec nebo tak za 4 hodiny.Já sám mám měsíčně naběháno 300 i víc a vím ,že mám tak max. na půlmaraton / ve 40 letech mám zaběhnuto 1:25/ a i když maraton bych určitě rád solidně odběhl, při této kilometráži si jít prostě netroufnu. Můj otec v 80-tých letech běhal maratony s kilometráží min 650 –800 Km měsíčně jako zaměstnaný, manuálně pracujcí člověk a bez jakýchkoli „vrcholových podmínek“ ho dal 2:27:18…c ož dá dneska mistr republiky!!!!!!! A to tenkrát rozhodně do špičky nepatřil, jen na brněnsku bylo takových běžců asi 5–6. Dle mého názoru je na maraton potřeba, pokud jde jen o kilometráž, dlouhodobě min. 120 km týdně.
Nicméně Nědvědovi přeji hodně štěstí, ale taky odpovídající přípravu.[/quote] já tedy nechci být hnidopich, ale 800 km/měsíčně to je při měsíci co má 31 dní 25 km denně, , tomu se rozhodně nedá říkat hobby příprava…

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 10.06.2009 09:42:48

Jolaos, prepac, ale nad Tvojim prispevkom sa musim zas smiat ja. Vrcholovy futbalista s akymi takymi vytrvalostnymi danostami, nebude mat problem po parmesacnej priprave odbehnut maraton. Sam si ho nikdy nebezal, tak by som sa na Tvojom mieste moc nestrapnoval vyhlaseniami, co treba na odbehnutie maratonu, ci co sa da povazovat za trening nan. Vykon Tvojho otca je kvalitny, ale s buducim vykonom Pavla Nedveda nema nic spolocne… Podobnu kilometraz, aku behaval Tvoj otec som zvykol roky behat aj ja, ale dosiahol som o 7min pomalsi cas. Holt, kazdy mame ine danosti. Osobne mozem potvrdit, ze cas okolo 2:50 sa da zabehnut aj z velmi vlazneho treningu (okolo 200km mesacne) a bez specialnych vytrvalostnych danosti. O bezeckom talente PN nepochybujem, takze nevidim dovod preco by to nemal zabehnut v slusnom case, ak len trosku bude chciet.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 10.06.2009 09:53:09

P.S.: Ludia zvyknu maraton strasne demonizovat a pritom ide len o 42,195 km. Co ja povazujem za tazke, je ho bezat velmi rychlo. Vyzaduje si to totiz okrem odhodlania a treningu, aj velku davku talentu a nemalu porciu stastia, aby vsetky podmienky spolu hrali na jednu notu. Svojim sposobom je zdolanie maratonskej trate skor (pre zdraveho a aktivneho cloveka) o chceni ako o nejakom planovanom treningu. Ked do toho zacnu hovorit ambicie casove, tak sa moze hovorit o treningu, ak je tomu prisposobena priprava. Pavlovi Nedvedovi prajem, aby si ten maraton v zdravi vyskusal a aby ho to chytilo a zostal pri behani, po zvysok svojho sportoveho dochodku.

avatar

Praha 4 - Modřany

Celkem 5657 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:09:27 (2008)

ondra11 muž 10.06.2009 12:44:32

[quote=jolaos]Na­prosto souhlasím a už dlouho se musím smát, když se zde od některých pisatelů stále dokola dozvídám, že např. 185 km měsíčně už se dá považovat za přípravu na maraton. Nesmysl, natož ho běžet v nějakém slušném výkonu. A u fotbalistů jsem si naproto jist, že prostě z jejich tréninků nedají vůbec nebo tak za 4 hodiny.Já sám mám měsíčně naběháno 300 i víc a vím ,že mám tak max. na půlmaraton / ve 40 letech mám zaběhnuto 1:25/ a i když maraton bych určitě rád solidně odběhl, při této kilometráži si jít prostě netroufnu. Můj otec v 80-tých letech běhal maratony s kilometráží min 650 –800 Km měsíčně jako zaměstnaný, manuálně pracujcí člověk a bez jakýchkoli „vrcholových podmínek“ ho dal 2:27:18…c ož dá dneska mistr republiky!!!!!!! A to tenkrát rozhodně do špičky nepatřil, jen na brněnsku bylo takových běžců asi 5–6. Dle mého názoru je na maraton potřeba, pokud jde jen o kilometráž, dlouhodobě min. 120 km týdně.
Nicméně Nědvědovi přeji hodně štěstí, ale taky odpovídající přípravu.[/quote] já tedy nechci být hnidopich, ale 800 km/měsíčně to je při měsíci co má 31 dní 25 km denně, , tomu se rozhodně nedá říkat hobby příprava…

avatar

České Budějovice, Bratříkov

10 km: 0:36:59 (2006)
půlmaraton: 1:25:58 (2006)
maraton: 3:33:50 (2008)

fuji muž 14.06.2009 13:38:46

Nečetl jsem diskuzi pozorne, ale pro porovnani… http://dailyrunningtips.com/…rk-marathon/ Lance je, jak asi vsichni vi, byvaly triatlonista a sedminasobny vitez TdF. Myslim, ze jeho fyzicka je k neporovnani se „sucharem“ Nedvedem. V podstate cely zivot provadel sporty s aerobni zatezi. Nedved stridave beha a chodi cca 90 min, Lance slapal na kole i okolo 5–5:30 hodin a i v kopcich. Jeho vykony na maratonu? Boston 2006 2:50,58 hod, New York 2007 2:46,42 hod. Osobne neverim, ze je Nedved schopen bezet prvni maraton pod 3 hodiny. Tipuji tak 3:08–3:11 hod.

Motto: [i]"Nechtěj všechno ale jen to, co nemůžeš!"[/i] [i]Já[/i]
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 18.06.2009 12:24:08

Fuji, ale do kondicky Lanca bolo treba zaratat aj tych 12kg, ktore si pri oboch maratonoch tahal navyse oproti casom, ked trhal asfalt v kopcoch Alp a Pyreneji. Verim tomu, ze kebyze sa Lance pripravuje iba na 40% z takou vervou, ako zvykol na TdF, tak beha o 20 minut rychlejsie. Inak ako bezec nebol nikdy medzi „tri“ chlapcami velmi na spici. Jeho bicykel vsak bol o dve triedy lepsi, takze mal istu rezervu na 10km behu, ktory zvladal o 2–3minuty pomalsie ako jeho najvacsi superi. V dobe, ked vyhraval triatlony v USA (domaci sampionat v '91), tak sa nesmelo jazdit v zavese a teda mal ako skvely cyklista obrovsku vyhodu. V behu ho uz lepsi bezci nevedeli dohnat. Fuji, Ty fakt podcenujes kondiciu top futbalistov. Oni nielen, ze musia vydrzat 90minut „chodze s behom“, oni musia vediet aj v 91. minute vyrazit uplnym sprintom po 40-krat za loptou, ako v prvej minute. To si vyzaduje omnoho lepsiu pripravenost, ako iba byt schopny sa 90 minut presusat po ihrisku. To mozna robia ligovi hraci v CR a SR a prave kvoli tomu to nedotiahnu tam kam Pavel N. Ver mi, ze je velky rozdiel medzi vseobecnou kondickou cyklistov (ktora je spickova, ale nespecificka) a sportovcov, ktorych primarnym pohybom je beh. Futbalista tu ma ako bezec velku vyhodu. Je jedno, ci zabehne 3:08, 4:20, alebo 2:50… kazdy z tych casov je prenho rovnaky – tu ide o ucast.

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 18.06.2009 13:17:54

Mato, ale toto je tipovací vlákno, takže tady to jedno není:-) Ale je pravda, že se tipuje těžko, protože nemáme nikdo ani páru, kolik úsilí chce Pavel Nedvěd maratonu věnovat. Kdyby do toho vletěl kvůli vyplnění sportovního prázdna po fotbale, věřím v čas hluboko pod 3 hodiny.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 18.06.2009 15:30:33

Pravda… tak moj tip je 3:36, pretoze si ho len odbehne. Mam vsak take tusenie, ze to nebude jeho posledny a ze po case ho da zlahka pod 3h.

avatar

Praha

Celkem 52442,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:42 (2006)
půlmaraton: 1:36:28 (2006)
maraton: 3:39:37 (2006)

Štefan muž 18.06.2009 19:29:42

Taky si typnu: 2:56

Motto: Dnešní den s úsměvem. When troubles attack you, just smile them away.
avatar

markus genius muž 27.03.2010 02:08:48

Chtěl bych taky něco říct a to prvdivýho že vy všeci co Pavlovi nevěříte a říkáte ty hrozné časy jaké si myslíte že zaběhne je mi stoho blbě protože to říkám že Pavel ten maraton dá určitě na 100% pod 2 hod. 45min. a myslím to vážně teda pokut se mu něco na trati nestane nebo nepoběží ze zraněním a řeknu určitě se stoho maratonu nevymotá on co řekne platí on drží slovo a jestli řekl že maraton poběží tak poběží chtěl bych říct že Pavla znám dobře a to hodně dobře mě je 15 let a hrál jsem 5 let fotbal a vím o čem to je není to jenom o zrychlení za balónem je to stálé běhání a zvlášť v záloze jako Pevel hrál jsem také v záloze ale potom jsem odešel běhat začal jsem běhat v 11 letech a fyzičku jsem měl dobrou trenér mi dával zezačátku krátké tratě ale já chtěl víc tak jsem doběhl a ještě jsem si dal třeba navíc 3 4 km a už ve svých 12 letech jsem běžel první můj půl maraton a doběhl jsem ho sice hrozný čas ale doběhl a potom jsem běžel další 4 půl maratony a ted jsem běžel jeden na podzim a dal jsem ho za 1 hod a 27min. a to mi bylo ještě 14 let ted se chystám už na příští rok chci si splnit sen a zaběhnout v 16letech maraton do 3h. a 15m. a myslím že to dám věnuji tomu rok přípravy a stejně Pavel to dá je to frajer jenom jak to de myslím si že naběhal za jeden rok v profesionální kariéře víc než vy jiní za 2 roky a něco mluvte potom a né hned ty vaše glábosi a vydím že neznáte Pavlovo moto čím se řídí celý život když něco děláž dělejto aspon pořádně a on to plní to moto uplně nejvíc jenom jak to de. tak si ty kecy nechte že maraton dá za 3h. 30m. tím pádem vy by jste ho dali za 4h. 30m. on má aspon tak 3× větší fyzyčku než vy kolik zvás je amatérů ano on je taky amatér ale má už něco prožitého za ty roky prosím vás když oním nevyte skoro lautr nic tak nemluvte co není praavda vy ho máte asi spojenýho že získal zlatý míč a 6× vyhrál nejlepšího fotbalistu ČR ale víc nevýte někteří řekl bych že skoro všeci co sem psali Pavel je dříč. výte co znamená aspon jeho přezdívka Grande Paolo??? ne ??? raději přeložím velký pavel to mu dali iatalové že byl jejich nejcenější a nejlepší nejtvrdší atd fotbalista uvažujte prosímvás!!!!!!! :(:(:):):P

avatar

Pelhrimov/Praha

10 km: 0:37:26 (2012)
půlmaraton: 1:22:43 (2011)
maraton: 3:10:26 (2011)

konik muž 27.03.2010 08:02:22

3:30, az zacne trochu vic trenovat…

avatar

Praha, Ostrava

Celkem 669 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:49:38 (2010)
půlmaraton: 2:00:03 (2010)
maraton: 5:12:07 (2010)

choliv muž 27.03.2010 08:32:27

[quote=markus genius]Chtěl bych taky něco říct a to prvdivýho že vy všeci co Pavlovi nevěříte a říkáte ty hrozné časy jaké si myslíte že zaběhne je mi stoho blbě protože to říkám že Pavel ten maraton dá určitě na 100% pod 2 hod. 45min. a myslím to vážně teda pokut se mu něco na trati nestane nebo nepoběží ze zraněním a řeknu určitě se stoho maratonu nevymotá on co řekne platí on drží slovo a jestli řekl že maraton poběží tak poběží chtěl bych říct že Pavla znám dobře a to hodně dobře mě je 15 let a hrál jsem 5 let fotbal a vím o čem to je není to jenom o zrychlení za balónem je to stálé běhání a zvlášť v záloze jako Pevel hrál jsem také v záloze ale potom jsem odešel běhat začal jsem běhat v 11 letech a fyzičku jsem měl dobrou trenér mi dával zezačátku krátké tratě ale já chtěl víc tak jsem doběhl a ještě jsem si dal třeba navíc 3 4 km a už ve svých 12 letech jsem běžel první můj půl maraton a doběhl jsem ho sice hrozný čas ale doběhl a potom jsem běžel další 4 půl maratony a ted jsem běžel jeden na podzim a dal jsem ho za 1 hod a 27min. a to mi bylo ještě 14 let ted se chystám už na příští rok chci si splnit sen a zaběhnout v 16letech maraton do 3h. a 15m. a myslím že to dám věnuji tomu rok přípravy a stejně Pavel to dá je to frajer jenom jak to de myslím si že naběhal za jeden rok v profesionální kariéře víc než vy jiní za 2 roky a něco mluvte potom a né hned ty vaše glábosi a vydím že neznáte Pavlovo moto čím se řídí celý život když něco děláž dělejto aspon pořádně a on to plní to moto uplně nejvíc jenom jak to de. tak si ty kecy nechte že maraton dá za 3h. 30m. tím pádem vy by jste ho dali za 4h. 30m. on má aspon tak 3× větší fyzyčku než vy kolik zvás je amatérů ano on je taky amatér ale má už něco prožitého za ty roky prosím vás když oním nevyte skoro lautr nic tak nemluvte co není praavda vy ho máte asi spojenýho že získal zlatý míč a 6× vyhrál nejlepšího fotbalistu ČR ale víc nevýte někteří řekl bych že skoro všeci co sem psali Pavel je dříč. výte co znamená aspon jeho přezdívka Grande Paolo??? ne ??? raději přeložím velký pavel to mu dali iatalové že byl jejich nejcenější a nejlepší nejtvrdší atd fotbalista uvažujte prosímvás!!!!!!! :(:(:):):P[/q­uote] :):):)

Motto: When you cross that finish line, no matter how slow, no matter how fast, it will change your life forever!
avatar

Slaný

Celkem 3535 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:30:08 (2010)
maraton: 3:37:21 (2010)

EdCable muž 27.03.2010 09:36:28

[quote=markus genius]Chtěl bych taky něco říct a to prvdivýho že vy všeci co Pavlovi nevěříte a říkáte ty hrozné časy jaké si myslíte že zaběhne je mi stoho blbě protože to říkám že Pavel ten maraton dá určitě na 100% pod 2 hod. 45min. a myslím to vážně teda pokut se mu něco na trati nestane nebo nepoběží ze zraněním a řeknu určitě se stoho maratonu nevymotá on co řekne platí on drží slovo a jestli řekl že maraton poběží tak poběží chtěl bych říct že Pavla znám dobře a to hodně dobře mě je 15 let a hrál jsem 5 let fotbal a vím o čem to je není to jenom o zrychlení za balónem je to stálé běhání a zvlášť v záloze jako Pevel hrál jsem také v záloze ale potom jsem odešel běhat začal jsem běhat v 11 letech a fyzičku jsem měl dobrou trenér mi dával zezačátku krátké tratě ale já chtěl víc tak jsem doběhl a ještě jsem si dal třeba navíc 3 4 km a už ve svých 12 letech jsem běžel první můj půl maraton a doběhl jsem ho sice hrozný čas ale doběhl a potom jsem běžel další 4 půl maratony a ted jsem běžel jeden na podzim a dal jsem ho za 1 hod a 27min. a to mi bylo ještě 14 let ted se chystám už na příští rok chci si splnit sen a zaběhnout v 16letech maraton do 3h. a 15m. a myslím že to dám věnuji tomu rok přípravy a stejně Pavel to dá je to frajer jenom jak to de myslím si že naběhal za jeden rok v profesionální kariéře víc než vy jiní za 2 roky a něco mluvte potom a né hned ty vaše glábosi a vydím že neznáte Pavlovo moto čím se řídí celý život když něco děláž dělejto aspon pořádně a on to plní to moto uplně nejvíc jenom jak to de. tak si ty kecy nechte že maraton dá za 3h. 30m. tím pádem vy by jste ho dali za 4h. 30m. on má aspon tak 3× větší fyzyčku než vy kolik zvás je amatérů ano on je taky amatér ale má už něco prožitého za ty roky prosím vás když oním nevyte skoro lautr nic tak nemluvte co není praavda vy ho máte asi spojenýho že získal zlatý míč a 6× vyhrál nejlepšího fotbalistu ČR ale víc nevýte někteří řekl bych že skoro všeci co sem psali Pavel je dříč. výte co znamená aspon jeho přezdívka Grande Paolo??? ne ??? raději přeložím velký pavel to mu dali iatalové že byl jejich nejcenější a nejlepší nejtvrdší atd fotbalista uvažujte prosímvás!!!!!!! :(:(:):):P[/quote] Kdyby sis radsi precetl, co o svem soucasnem treninku rika Grande Paolo, o pulmaratonu sam tvrdi, ze ho pobezi nejspise neco pod dve hodky, takze pokud nekeca (a nevim proc by to delal), tak si o jeho maratonu pod 2:45 muzes nechat zdat. Verim, ze kdyby venoval bezeckemu treninku alespon tri dny v tydnu, tak to bude pod 3:30 mozna 3:15, ale vyrazne niz tezko – zaprve ma z fotbalu zrasovana kolena, zadruhe maraton je uz prilis jina distanc, nez na co se trenuji fotbaliste (ti nejbehavejsi za zapas odbehnou 13 kilaku, fyzicku na pulmaraton bych veril, ale na maraton? K cemu by mu v jeho profesi byla?)

Motto: "Sometimes, I guess there just aren't enough rocks."
avatar

Praha

Celkem 52442,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:42 (2006)
půlmaraton: 1:36:28 (2006)
maraton: 3:39:37 (2006)

Štefan muž 27.03.2010 09:39:17

Myslím si, že to závisí od jeho motivace. Nepochybuji o tom, že je schopný natrénovat na čas pod 3 h. Spousta hobíku i na tomto foru začala s nuly a po 3 – 4 měsících přípravy uběhla maratón kolem 4 h. Pavel Nedvěd je podle mne hodně ambiciozný v dobrém slova smyslu: je ochotný (alespoň u futbalu to tak bylo) udělat v přípravě všechno, čeho je schopný, aby pak uspěl. Budu mu držet palce, ať to zaběhne co nejlépe. Můj tip: 2:55

Motto: Dnešní den s úsměvem. When troubles attack you, just smile them away.
avatar

Slaný

Celkem 3535 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:30:08 (2010)
maraton: 3:37:21 (2010)

EdCable muž 27.03.2010 09:43:37

Pavel Nedved o pulmaratonu: „Je to můj první závod, první půlmaraton. Běhání je ale úplně jiný sport než fotbal. Zapojují se jiné svalové partie. " "Itálii jsem byl běhat s pánem, kterému je už 69 let, a měl jsem co dělat, abych s ním udržel krok. Běh je něco jiného než fotbal.“ „Věřím, že ano. Viděl bych náš čas tak kolem dvou hodin. To by měl být náš limit. Pod hodinu a půl to ale asi nepůjde. Když přijde krize, a na tréninku na mě občas přišla, tak může být problém i s dvěma hodinami.“ "Vím, že na maraton je nutná speciální příprava a tu jsem neměl. Chodil jsem si zaběhat nepravidelně, jen když jsem měl chuť a čas. " Takze pokud nekeca, dovolim si tip na maraton 3:35 Pokud nekeca, ale pristich sest tydnu se tomu bude venovat, tak tipuju 3:15 Pokud keca a maka jak sroub, tak tipuju 2:55

Motto: "Sometimes, I guess there just aren't enough rocks."
avatar

Praha

Celkem 52442,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:42 (2006)
půlmaraton: 1:36:28 (2006)
maraton: 3:39:37 (2006)

Štefan muž 27.03.2010 09:51:19

[quote=EdCable]… keca a maka jak sroub, tak tipuju 2:55[/quote] To se mi zdá nejpravděpodob­nější. Nějak mi k němu průměrnost nepasuje.

Motto: Dnešní den s úsměvem. When troubles attack you, just smile them away.
avatar

Brno

10 km: 0:36:12 (1999)
maraton: 3:06:00 (2000)

martin76 muž 27.03.2010 12:01:47

nevim jestli si marcusuv ponekud mimozni prispevek zaslouzi reakce. videl bych to tak: prisel ve 2 v noci z patecni kalby (viz cas vlozeni prispevku), shlidl prispevky na foru a v razi napsal svuj prispevek. pravdepodobnemu stavu odpovida interpunkce a hrubky. ted jeste spi, takze nestiha odpovidat na Vase reakce…:).

Motto: i skladník ve šroubárně si může přečíst Vergillia v originále
avatar

Slaný

Celkem 3535 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:30:08 (2010)
maraton: 3:37:21 (2010)

EdCable muž 27.03.2010 15:55:58

[quote=Štefan][qu­ote=EdCable]… keca a maka jak sroub, tak tipuju 2:55[/quote] To se mi zdá nejpravděpodob­nější. Nějak mi k němu průměrnost nepasuje.[/quote] Podle vysledku na pulmaratonu nekecal, spise bych mel jeste upravit svuj tip nekam na 4 hodiny

Motto: "Sometimes, I guess there just aren't enough rocks."
Nalezené položky: 54 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.