Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » dýchání při běhu

dýchání při běhu

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

bezec_adam žena 24.05.2018 18:53:22

Ahojte, chtěl bych se zeptat na takovou možná trochu zvláštní otázku ohledně dýchání při běhu. Konkrétně jde o to, že mám při běhu „nutkání“ se občas zhluboka nadechnout (nevím jak přesně to popsat, takový ten hluboký nádech jakoby menší zívnutí – nevím jestli jsem se správně vyjádřil a chápete co mám na mysli..). Problém je ten, že se to při běhu málokdy podaří, prostě takový hluboký nádech za běhu je celkem problematické provést.Když se to nepovede, za chvilku se to nutkání objeví zase a opakuje se to dokud se mi to nepovede, pak je zas na chvilku pokoj.. Není to nic s čím by se nedalo běžet, jenom je to zkrátka otravné.. Neměli byste nějaký typ jak tomu předejít nebo jak se nejlíp zhluboka nadechnout aniž bych musel moc zpomalit nebo zastavit? Může to být třeba tím, že běžím moc rychle (na vysoké tepy) a prostě to nezvládám „normálně“ udýchat? P.S. V běžném životě (když neběhám) mám poměrně často nutkání zívat, nevím jestli to může mít spojitost?

Každopádně díky za názory Adam

avatar

Sloviensko

rudo muž 25.05.2018 08:23:01

dýchání při běhu

ano dychanie pri behu sa odporuca dokonca to ucia aj na trenerskych kurzoch

Motto: you can't stop, what is coming !
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.