Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Literatura a film » Jsem běžec solitér, říká Jaroslav Dušek v novém čísle Běhej [článek]

Jsem běžec solitér, říká Jaroslav Dušek v novém čísle Běhej [článek]

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední

Radek Narovec muž 12.04.2019 16:11:09

Běhá bos, občas měsíc nejí a místo času a kilometrů si počítá výdechy. Tak běhá Jaroslav Dušek, český herec známý z filmů Pelíšky nebo Pupendo. Málokdo o něm ví, že se léta věnoval atletice a před pár lety namluvil audioverzi bestselleru Zrozeni k běhu. Čtěte více v novém čísle tištěného Běhej, které je právě v prodeji.
Odkaz na článek

avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 12.04.2019 16:44:16

Jaké měl výkony? Nemohu ho najít, měl by být ročník 1961. A měsíční půsty měl i v době, kdy běhal? Pokud někdo víte, díky předem za informace.

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

GKadlecova žena 13.04.2019 17:06:21

>> Petr Kaňovský, 12. 04. 2019 16:44:16

Myslim, ze jeho vykony online nikde nebudou, na gymplu a na vs hazel ostep, kouli, disk a nekdy sel chuzi. A ano, i behem pustu uplne normalne fungoval, to popisuje prave v rozhovoru:)

avatar

Desert muž 15.04.2019 19:50:03

" Inkové běhali jak šílení! Po celé říši měli kamenné chodníčky, po kterých lítali běžci, co nosili zprávy. Viděl jsem stezku: skála a římsa. Oni běhali po té římse ve výšce spousty metrů nad zemí a místní průvodci nám tvrdili, že se tam dva uměli v běhu vyhnout, aniž by zastavili." :-P

to byli šikovní kluci, ale konkrétně si pod tím nic nepředstavím :-D

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.