Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » behej.com: Od počátků do současnosti [článek]

behej.com: Od počátků do současnosti [článek]

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha 5 - Barrandov

Celkem 51524,4 km
Minulý měsíc 119 km
půlmaraton: 1:26:06 (2007)
maraton: 2:58:14 (2008)

Rosťa muž 22.01.2008 08:47:03

Myslím, že za práci, kterou jste udělali pro propagaci běhu, zasloužíte přinejmenším jedničku s hvězdičkou!

avatar

Ondras15 muž 22.01.2008 10:06:48

Se zájmem jsem si přečetl tutu stručnou historii o behej.com a hlavně o zrození toho nápadu. Jsem vašim stálým návštevníkem (v podstatě úplně od začátku) adresu behej.com odentruju v prohlížeči několikrát týdně. Moc děkuji za všechny ty informace, ke kterým bych se jinak složitě dostával a za všechny další zajímavé věci. A teď k novému designu stránek: Po třech týdnech jsem si na něj ještě nezvykl, osobně mi připadá docela nešťastný. Předchozí původní (SVĚTLÝ) design podle mě neměl chybu. Byl maximálně přehledný a po načtení hlavní stránky jsem hnedka viděl co je nového (články, novinky, co bude, atd..) Teď kromě spousty reklam (které respektuji protože vím že to bez nich nejde) vidím v podstatě jen pro mě nedůležitý kalendář a zbytečně velký obrázek uvozující článek pod ním, článek už ale nevidím (rozlišení 1280×800) Hodně mi chybí klasický prostřední sloupek redakčního systému, kde najdu pod sebou alespoň 8 – 10 posledních článků s nadpisem a pář řádkovým úvodem…

to je odemě vše, ale kritiku myslím jenom v tom dobrém!

Ať se Vám daří, já to budu stále sledovat a číst :-)

administrator 03.04.2010 13:32:20

Píše se rok 2005, respektive jeho konec, schází se malá skupinka lidí nesourodých zájmů, povolání a vztahu k běhání. Padá nápad, že Česku chybí web zaměřený čistě na běh a běhání. Jak je to možné, když jiné sporty mají hned několik možností volby? Tak začíná historie behej.com, které za několik dní oslaví dvouleté výročí.


Odkaz na článek
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.