Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Metody rozvoje vytrvalosti I [článek]

Metody rozvoje vytrvalosti I [článek]

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Kařez, Nový Jičín

Celkem 1898 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:53 (2008)

juapa muž 04.02.2008 16:22:06

Děkuji, za pěkně popisný a komplexní článek! Jen se asi považuju pořád za začátečníka, protože mi dělá problém běžet na nízké TF. Jsem schopný se pohybovat minimálně tak na 70%.. Asi to bude nedostatkem některé z výkonosti..? jak bych měl trénovat, aby tepovku „sklepnul“? Ve všech tréninkovýh plánech, na ktereé jsem narazil je totiž spousta běhů „do 65% TF-max“. Už se mi podařilo snížit klidovou tepovku z 52 na 44 a maximální mám něco přes 195.

Motto: Díky Chucku Norrisi!
avatar

Korbel.V muž 13.02.2008 22:48:21

>> juapa, 4. 2. 2008 16:22:06

No,nezdá se mi, že bys byl nějaký začátečník.Rozsah Tvé TF je velmi slušný. V dalších článcích, především o intervalových metodách, snad najdeš možnosti jak tyhle problémy vyřešit.Vlad

administrator 03.04.2010 13:32:21

Snad každý běžec si po určité době klade otázku, jak rozvíjet svoji běžeckou vytrvalost. Jaké metody používat? Na tuto otázku by se dalo částečně odpovědět – podle toho, jaký typ vytrvalosti a vytrvalostního výkonu chceme rozvíjet.


Odkaz na článek
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.