Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Miloš Škorpil radí: Co dělat po půlmaratonu? [článek]

Miloš Škorpil radí: Co dělat po půlmaratonu? [článek]

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha 9 - Vysocany

voracem muž 30.03.2008 09:38:10

Omlouvam se za offtopic. Nemohu se nalezt ve vysledkove listine, ale jsem si naprosto jisty, ze jsem bezel (puchyre a medaile necht jsou mojim dukazem :-) Bezel jsem poprve, takze nevim, jak to chodi. Je mozne, ze ta listina jeste neni kompletni?

avatar

Nový Jičín

Celkem 189 km
Minulý měsíc 0 km

nPu muž 30.03.2008 09:55:37

>> voracem, 30. 3. 2008 09:38:10

ano možné to je, dovodů může být několik – problém s čipem, neproběhnutí některé z kontrol… zkuste se ozvat přímo organizátorům (vavra@pim.cz). pokud svůj finish-time můžete nějak doložit (cilové foto apod.; pokud nemáte, počkejte, až marathon-photos.com doplní fotky ze závodu, pak se tam třeba pomocí čísla najdete) a doplnění do výsledků by neměl být problém.

Motto: ... dare to be different!
avatar

necaskova žena 01.04.2008 01:20:40

Milý Miloši, můžeš mi, prosím Tě, vysvětlit, co to znamená „běžet lehce 21 km“ ? Zdravím Tě, šťastná Milena. Šťastná, že jsem to těžce doběhla.

avatar

Praha 9 - Vysocany

voracem muž 03.04.2008 00:45:40

>> nPu, 30. 3. 2008 09:55:37

Tak, nedostal jsem se do vysledkove listiny, nedostal jsem ani notifikacni email ani sms.
Do PIMu jsem jiz napsal nekolik emailu, zatim bez jakekoli odpovedi.
Nejak se to cele zvrtlo spatnym smerem :-(
Jeste ze jsem na marathon-photos, jako dukaz toho, ze jsem vubec bezel.

administrator 03.04.2010 13:32:25

Mnozí z vás včera absolvovali svůj první půlmaraton v životě. Co dělat první den a další dny po takovémto závodě, aby vaše tělo bylo schopné zátěž co nejrychleji absorbovat a abyste byli schopni se během dalších šesti týdnů připravit třeba na květnový maraton? OPAKUJEME LOŇSKÝ TEXT VE ZKRÁCENÉ VERZI 


Odkaz na článek
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.