Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » FUNKČNÍ MATERIÁLY: Jak se o prádlo starat [článek]

FUNKČNÍ MATERIÁLY: Jak se o prádlo starat [článek]

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha-východ

Celkem 4388 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:39 (1970)
půlmaraton: 1:31:16 (1970)
maraton: 3:22:27 (1970)

Vanda žena 24.04.2008 22:00:37

na praní mám eko gely Ulrich a Ekover, aviváž bych nedala ani omylem (dřív mi to vonělo, ted mi to smrdí – místo toho speciální kapky taky od Ulricha, které nic neucpou – naopak jsou doporučované na dětské plínky, které v tom taky perem…
prát v ruce – ani mně nehne
no a připadá mi, že aby se naplnila pračka jenom z fčního prádla, musela bych toho mít doma pět kilo a vše to protočit, jinak mi to přijde kvůli několika svrškům extra zapínat pračku zrovna tak neekonomické jako koupit si za rok nové

Motto: We are the champions, my friendwe keep on fighting till the end...

administrator 03.04.2010 13:32:27

Také ty věci hodíte do pračky s ostatním prádlem? Je to škoda, přátelé. Pečlivě se držte pokynů k údržbě, které jsou udávány výrobci. Pro praní můžete používat běžné typy pracích prášků nebo gelů. Ale nelze to doporučit. Možná znáte z vlastní praxe, že prášky často zanechávají na oděvech nevypratelné stopy.


Odkaz na článek

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.