Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » vztah dvou časomír

vztah dvou časomír

Nalezené položky: 33 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Pavel Frček muž 29.02.2020 17:12:07

>> Pavel Frček, 29. 02. 2020 16:45:48

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 29.02.2020 17:15:03

>> Pavel Frček, 29. 02. 2020 16:45:48

Realita v zmysle, ze rozhodcovia a funkcionari su tam pre ten sport a sportovcov nie naopak. A to si neber osobne, mam stovky skusenosti, kedy realita a potrebnost zostali odtrhnute od skutocne pretlaceneho riesenia od seba na mile daleko… A aj ked som s mnohymi zostal kamarat a po vychladnuti vasni sme pri pive prebrali skutocnu realitu, zostali vo svojom svete. Boli, slovami slavneho filmu Shawshank redemptition, institucionali­zovani… Aj ja som vycerpal tuto temu – zverejnenim propozicii Evzenom.

avatar

Sloviensko

rudo muž 29.02.2020 21:46:07

>> Pavel Frček, 29. 02. 2020 16:45:48

ja nemuzu za to ze jsem fyziku elektroniku a pocitace taky vystudoval a ze jsem delal i atleticke trenerske kvalifikace a delal jsem pak v oblasti biologie bioelektroniky a tak dale a merici techniky a i pristroje v tom meli patricnou roli

takze koberec na stratu nebyl

kdyby koberec na stratu byl tak zaregistrovani cipu ma klidne chyby i 2 sekundy

a to na startu a i v cily

ze poicitac ti propocita povcet impulzu procesoru mezi dvema vstupnimi signalu klidne i nanosekundy a program to uvadi na tisicinu sekundy

to ukazuje jenom na stabilitu oscilatoru procesrou kroy to odcita z krystalem rizeneho kmitani

ale presnost vstupniho impulzu cidla z koberce jako reakce na cip je velmi chaba

co sledujes temi blaboly abych prisel koukat na cilovou kameru na VK to skutecne nechapu

heke ty se zivis tim ze mas dozor nad atletickymi pravidly a mas za pracovni ukol vyzadovat jejich dodrzovani a snazit se trestat narusitele, vysvetlovat pravidla

ale to vubec neznamena ze atleti i verejnost musi ty pravidla povazovat za spravna za eticka za moralni za vyhovijici sportu nebo zdravemu rozumu

jo souhlas, kdyz propizice udavaji ze vysledky jsou dany podle mereni cipem

tak to maji dodrzet

je to uz vec toho kto se na zavod prihlasi aby vedel co to obnasi i tu nepresnost cipoveho mereni

a ze to rucni mereni melo bejt jenom jako zaloha kdy cip zlyha a neni registrovan

ale nemeli z rucniho mereni menit cipovy cas

muj nazor je porad stejnej: vubec neni jasne ktere zavodnice podala lepsi vykon

mysim jako skutecnej vykon, ne vykonnost cipove sestavy

Motto: you can't stop, what is coming !
Nalezené položky: 33 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.