Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest paty - cviky

Bolest paty - cviky

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

10 km: 0:39:00 (2020)
půlmaraton: 1:30:00 (2019)

check_drummer muž 14.03.2020 09:17:30

Ahoj, psal jsem tu v jinm vlákně o své bolesti zadní části paty při odrazu. Rád bych se podělil o tom, co by mohlo pomoci: Jeden z důvodů bolesti by mohla být slabá lýtka/kotník. Poslední dobou zkouším výpony na špičky, případně i na schodu. Volím různé varianty – různá výška schodu, různá výška výponu, apod. Subjektivně mi připadá, že je to lepší. Plus jako protahování mi pomáhá v sedě nebo v leže vždy přitáhnout co nejvíc špičku nohy směrem k holeni (malou chvíli ji tam nechat) a následně špičku napnout dopředu, tj. procvičit celý předozadní pohyb kotníku. Toto asi 30×. Po tomto cviku pata alespoň dočasně přestane bolet. Rovněž mi dočasně pomůže cca na 30s předklon rukama k zemi (natažené nohy). Tak kdybyste měl někdo podobné problémy a cviky, rád o nich uslyším. Děkuju. Honza

Motto: Spojení jako "běž nakoupit" ukazují, že běh je stejně přirozený jako chůze.
Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.