Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Kdo je kdo v běžeckém sportu

Kdo je kdo v běžeckém sportu

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

maraton: 2:55:43 (1987)

Bering muž 14.09.2020 23:42:18

V rubrice „Kdo je kdo v běžeckém sportu“ najdete rozhovory s kamarády, kteří svůj život více či méně zasvětili běhání a běžeckým závodům. A nemusí se jednat pouze o ty, kteří jsou úspěšní na závodech (ať už atletických, nebo třeba i v jiných sportovních soutěžích, jejichž součástí je právě běh). Každý pohled je vítaný, ať už od rekreačního běžce, začínajícího závodníka, svazového či klubového pracovníka, pořadatele závodu, fotografa, autora publikace, redaktora časopisu, trenéra, fyzioterapeuta, rodinného příslušníka běžce, návštěvníka závodů či zájemce, který tento sport sleduje zpovzdálí. Každý může přinést něco nového, zajímavého, inspirujícího.

Pokud byste mohli i vy přispět svými zkušenostmi a poznatky a napsat něco nejen o svých běžeckých aktivitách, budu rád, pokud na některé z uvedených otázek odpovíte. Odpovídejte jen na ty otázky, na které budete opravdu chtít. Přidejte si třeba i další otázky, o kterých si myslíte, že by bylo dobré a vhodné je do rozhovoru zařadit. Rozpovídejte se třeba i bez otázek.

Příspěvek může sloužit i k další vaší prezentaci, pokud jej nebo odkaz na něj zveřejníte například na svých webových stránkách nebo sociálních sítích.

Své odpovědi (a případně i vaše oblíbené fotky) zasílejte na e-mail bering@centrum.cz

… více na: https://bering.estranky.cz/…ckem-sportu/

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.