Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Pro webmastery » rožlišení již přečtených zpráv

rožlišení již přečtených zpráv

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Úvaly

Zooza 14.09.2005 11:41:26

Tragéde, mam dotaz. Nebylo by možný, aby nové zprávy, které už jsem si přečetla změnili označení??? Když si dam zobrazit nepřečtené zrávy, tak se zobrazí tučně, ale když nějakou z nich pžečtu, tak zůstane tučně-mohli by přejít do netučného stavu ???;-) Sorry za ten jazyk, ale PC slovní zásoba mi moc nejde. Dík Zooza

avatar

Pole

Celkem 2689 km
Minulý měsíc 0 km

Traged muž 14.09.2005 15:38:55

[quote=Zooza]Tra­géde, mam dotaz. Nebylo by možný, aby nové zprávy, které už jsem si přečetla změnili označení??? Když si dam zobrazit nepřečtené zrávy, tak se zobrazí tučně, ale když nějakou z nich pžečtu, tak zůstane tučně-mohli by přejít do netučného stavu ???;-) Sorry za ten jazyk, ale PC slovní zásoba mi moc nejde. Dík Zooza[/quote] Rozumím ti. Nicméně je to zařízeno následovně. Ty příspěvky vydrží označeny jako nepřečtené asi deset minut, pak se změní na přečtené. Jinak ti to vytvoří bordel. Jinak to zatím udělat bohužel neumím.

avatar

Úvaly

Zooza 14.09.2005 15:54:24

Aha, tak to jsem netušila… :o Neva, já si počkam :) Dík za odpověď

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.