Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Oblečení » Ake kompresne podkolienky odporucate?

Ake kompresne podkolienky odporucate?

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Bratislava

Celkem 26027 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:21 (2014)
půlmaraton: 1:51:40 (2011)
maraton: 3:57:32 (2011)

andyxx7 muž 14.11.2010 22:12:16

Ja som prave vcera znicil uz druhe SLS3. Prve mi vydrzali cca. 1000km. druhe, kvalitnejsie, polstrovane, cca. 600km. teraz sa tiez pozeram po novych. ale od nike by som nechcel urcite nic. ja ich pouzivam pri kazdom behu, ci na asfalte alebo v terene, v zime ci v lete.cize ja davam velke + ale akej znacke, to neviem, kedze som vyskusal len jednu znacku

avatar

Sokolov

Celkem 12877 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:32:56 (2009)
půlmaraton: 1:12:21 (2010)
maraton: 2:28:28 (2014)

Hustey muž 14.11.2010 23:21:42

>> andyxx7, 14. 11. 2010 22:12:16

od nike by som nechcel urcite nic

..a to jako proč? Docela by mě zajímaly Tvé špatné zkušenosti..

Já používám od Nike běžecký oblečení od spodního prádla až po horní vrstvu a vše vyhovuje maximálně.. Naopak mě docela zarazila Tvoje zkušenost s SLS3 – jak ty druhý mohly být kvalitnější, když vydržely o 400km méňe?

No a moje zkušenosti s podkolenkami: SLS3 jsem běhal asi měsíc a vůbec jsem se v nich necítil dobře. Je pravda, že velikost lýtek mám spíš nadprůměrnou, takže asi kompresovaly víc, než je potřeba. Navíc jejich dvojnásobná cena oproti ostatním modelům je odrazující..

Moose jsem běhal loňskou sezonu, jsou trochu silnější, takže ideální do chladnějšího počasí. Kolik km vydržely nevím, to si k ponožkám fakt nepíšu. Došlo u nich k rozdrbání na patách, ale to kvůli „výstupkům“, který na patách mám a trpí jimi jak nohy, tak boty i ponožky.

Letos jsem v USA nakoupil právě Nike, u nichž jsem na žádnej zápor za celou sezonu nenarazil. I ty paty zatim drží.. Jedině snad, že ve velikosti L jsou černý o cca 1–2cm vyšší, než bílý.

Motto: There is no finish line...
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.