Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Oblečení » Mizuno Breath Thermo: Funkční prádlo jinak [článek]

Mizuno Breath Thermo: Funkční prádlo jinak [článek]

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední

komerce 16.11.2010 12:30:30

Za funkční prádlo se dnes vydává kde co, ne vždy si však tyto kousky svou funkčnost uchovají i po prvním vyprání. Materiál Breath Thermo od japonské značky Mizuno naproti tomu využívá fyzikálních zákonů a aktivuje se pouhým tělesným pohybem. Vlákna prostě absorbují pot a mění ho na teplo. Jak?
Odkaz na článek

avatar

Praha

Celkem 26227 km
Minulý měsíc 3 km
10 km: 0:40:06 (1984)
půlmaraton: 1:43:24 (2000)
maraton: 3:50:05 (2005)

EvženGe muž 16.11.2010 15:54:32

Jako první věc bych chtěl uvést, že mě nikdy žádná firma nesponzorovala a tak veškeré chvály na výrobky si platím sám :-). Triko z tohoto materiálu mám skoro dva roky. V zimě z něj „skoro nevylezu“ používám ho na běh i na běžky. A opravdu je výborné. Má pouze dvě nevýhody. Vysoká cena (mě tuším tehdy stálo triko s dlouhým rukávem přes 1500). A pak, když zastavíte, tak dost rychle prochladne. Aspoň to moje určitě není při zastavení suché a bez pohybu vychladne za pár minut. Ale pokud se zase rozběhnete, celkem rychle se ohřeje. Jo a s tou odolností proti mechanickému poškození to je běžný průměr, už tam mám řadu oděrek, které jsou i dost vidět (ale to je taky od suchých zipů, to nevydrží snad žádné prádlo).

avatar

Celkem 1196,38 km
Minulý měsíc 0 km

Kateřina G. žena 16.11.2010 19:03:41

Mně zase chybí opravdu to nejspodnější prádlo – takže pak kompenzuju moirou, ale není to ono, ta studí velice rychle i při pohybu. Jinak Mizuno oblečení mám ráda, dobře mi sedí (ale koupila jsem si pánskou řadu, dámská mi až tak neseděla, nevím proč), nemění tvar. S tou zápachovostí bych mohla polemizovat, jelikož moje trika teda po sportu jsou nepříjemně cítit, musela jsem si koupit speciální prací gel na sportovní oblečení, ten to docela zvládne. Ale znova: Mizuno mi vyhovuje zatím nejvíc, nemám potřebu měnit.

Motto: "Někdy jsem do snídaně uvěřila třeba v šest nemožností." Královna, Alenčina dobrodružství v říši divů a za zrcadlem, L. Carroll
avatar

Benešov u Prahy

Celkem 4768 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:16 (2012)
půlmaraton: 1:27:57 (2010)
maraton: 3:19:06 (2010)

chuchvi muž 17.11.2010 21:04:22

Vlastním 1.vrstvu od Craftu a 2.vrstvu od Moiry.Ta od Craftu je super.Ale stejně jak uvádí EvženGe,po zastavení je rychle cítit zima.Vrstva od moiry je taky dobrá,ale asi mám větší velikost,takže fuknčně nejede na 100 procent.

avatar

dickrichardsrunning.blogspot.cz

Celkem 4061 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:49:07 (2016)
půlmaraton: 1:52:45 (2016)

Dick Richards muž 23.11.2010 13:52:45

To je asi normální vlastnost těchto termosad. Já mám jako základ Hannah anebo Salomon a je to s tím prochladnutím obdobné. Zvlášť nepříjemných je prvních „pár vteřin“ na kole......

Motto: "Závist zdržuje"
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.