Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Jak se vyznat v moři značek obuvi,textilu,vybavení, názorů,jídelníčků,doplňků....

Jak se vyznat v moři značek obuvi,textilu,vybavení, názorů,jídelníčků,doplňků....

Nalezené položky: 58 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Celkem 14 km
Minulý měsíc 0 km

Bloudnik žena 14.06.2011 15:41:45

Dobrý den, jsem 26 letá holčina, která se rozhodla,že chce začít běhat. Ráda bych se vypracovala na „profi“ uroveň. Chci vypracovat tréninkový plán a za dva měsíce se postavit na start jednoho teréního vytrvalostního závodu.Je to můj osobní boj. Hledám nějaké informace, jak začít. Klasika. Jaké boty, co jíst,jak trénovat,co na sebe. A tak se mě stalo, že nakonec sedím hodiny a hodiny u netu a hledám informace o běhání, místo toho, abych běhala. Je možné získat tyto informace nějak stručně a rychle? Chci koupit botky,hadry a nějaké dopňky výživy a pustit se do toho. Děkuji za případné rady zkušenějších :) Mějte se fajn. Markéta

Motto: Kde je vůle,tam je i cesta.
avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 14.06.2011 15:57:35

>> Bloudnik, 14. 06. 2011 15:41:45

Tak nejak si nejsem jistej jestli to neni vtip… Ale treba neco z toho pomuze i jinym.

Brouzdani po internetu ti prinese spousty protichodnych informaci. Jestli je chces nekde ziskat rychle a ucelene, sezen si radsi nejakou knizku. Behej a premejslej nad tim co delas. Jak to na tebe pusobi. Jestli se tomu budes chtit venovat dal, postupne nastudujes vic.

Nebo si najdi nejakeho trenera – radce a postupuj podle nej. A nemusis se, jestli nechces, ucit sama nic.

Ono systemu a postupu je spousta, kazdy rozumny zacatecnikovi pomuze ke zlepseni. Nejhorsi je skakat od jednoho k druhemu a poradne nedelat nic.

avatar

Praha 4

10 km: 0:39:23 (2012)
půlmaraton: 1:28:34 (2012)
maraton: 3:08:00 (2012)

Zdeněk68 muž 14.06.2011 16:02:40

Dobrý den Markéto,

tyhle otázky se řeší skoro každý měsíc. Vždy sem napíše někdo kdo chce začít s během a vlastně nic o sobě nenapíše.

Je to, jako kdyby někdo napsal, je mi 26 let, chci se stát horolezcem, do dvou měsíců chci slézt nějakou 6000, hledám nějaké informace, jak trénovat, co jíst, co si koupit na sebe apod. :-?

Aby někdo dokázal poradit musí znát nějaké bližší informace, kolik toho naběháte, v jaké rychlosti, co je hlavní cíl – uběhnout půlmaraton, nebo to zaběhnout pod xxx minut?

Čím víc informací, tím kvalitnější odpověď.

Já dal první půlmaraton po dvou letech – nikam jsem nespěchal 8-) , ale dneska je uspěchaná doba.......

PS: mezi běžci si tykáme

avatar

Celkem 14 km
Minulý měsíc 0 km

Bloudnik žena 14.06.2011 16:34:59

Omlouvám se, vím že to zní celé asi jako velká hloupost. Musím říci, že to ale není vtip. Rozhodla jsem se že chci doběhnout ( či dojít) jistý závod, překonat sebe sama. Chci se sebou něco dělat.A ano, jsem netrpělivá.Možná je můj cíl nereálný.Ale chci se pokusit. Jsem úplný začátečník. Chodila jsem jen trekkingy se psama a občas s něma popoběhla.Sama běhám jen vyklusáváním,pot­řebuji získat vytrvalost.Třeba netuším, jak vybrat boty, vždyť terén je různorodý, kus je asfalt, kus je polňačka, kus je les, někdy je bláto, někdy je tam zase kámen… Myslíte, že je vůbec reálné, abych se tomu za dva měsíce přiblížila? Doba je uspěchaná… to je pravda. Fyzicky jsem na tom asi dost mizerně, v porovnání s ostatními, ale chci to změnit

Motto: Kde je vůle,tam je i cesta.
avatar

Celkem 14 km
Minulý měsíc 0 km

Bloudnik žena 14.06.2011 16:37:11

>> SlavoK, 14. 06. 2011 15:57:35

Teď když to čtu po sobě znovu a s odstupem, tak to zní opravdu hrozivě :-)

Motto: Kde je vůle,tam je i cesta.
avatar

Praha 4

10 km: 0:39:23 (2012)
půlmaraton: 1:28:34 (2012)
maraton: 3:08:00 (2012)

Zdeněk68 muž 14.06.2011 17:16:38

>> Bloudnik, 14. 06. 2011 16:34:59

Začni běhat pomalým tempem (je to trénink vytrvalosti), tak, aby jsi to v pohodě udýchala. Když to ze začátku nepůjde, tak ty úseky střídej s chůzí. Je třeba si dávat v týdnu i odpočinek, trénuj tak 3–4 dny v týdnu. Pomalu zvyšuj zátěž.

Otázka z čeho budeš vycházet – jestli uběhneš 3–5km, nebo jen 1–2km. Každopádně za 14 dní uvidíš jestli je tam posun.

Boty je složitá otázka, každý máme oblíbenou nějakou značku – boty musí především dobře padnout na půlmaraton jsou lepší o něco větší (otečou nohy). Já mám troje boty jedny terén a dvoje silnice, které střídám, když jedny odchází, tak si koupím nové a trochu je zaběhnu, abych se v nových botách nepustil do nějakého dlouhého běhu. Možná, že současné boty ti budou stačit a řešil bych to buď hned, nebo až po závodě.

Oblečení moc neřeším, jsem zvyklý na přilnavé – na startu by ti měla být zima, prohřeješ se během, jestli dobře počítám, závod je srpen/září – běžel bych tričko, kraťasy.

Další otázka je rychlost – rychlí běžci to vzládnou bez občerstvení, u pomalejších je asi lepší se občerstvovat (jídlo a pití), dobré je, jen to co máš vyzkoušené v tréninku.

Podle toho, co se ti podaří zvládnout – by jsi měla přizpůsobovat svůj plán.

avatar

Praha

Celkem 53203 km
Minulý měsíc 100 km
10 km: 0:47:15 (2010)
půlmaraton: 1:46:26 (2010)
maraton: 3:46:35 (2012)

mapo žena 14.06.2011 17:30:41

Ahoj Markéto, když chceš rychlé info, abys začala co nejdřív a co nejlíp, abys stihla ten termín závodu, tak by to chtělo, co nejvíc informací. Risk je zisk-sem s názvem toho závodu-co to je, kolik to je km, kde, jaký cca profil, jaký druh povrchu…třeba to někdo běžel a může dát úplně konkrétní rady. Když jsi chodila treky se psem (kolik km, kde?), tak třeba už máš dobrou obecnou vytrvalost a zvládneš běžet v kuse třeba víc km (5–10)…prostě napiš určitě víc, když chceš konkrétní rady. Důležitý je podle mne trénink a km, co budeš mít v nohách…v čem už to naběháš, není zase tak důležité. Existují i univerzální boty, na všechny povrchy, já mám třeba oblíbenou značku bot New Balance. Co se týče oblečení a výbavy, záleží jaký to právě bude závod (jak dlouhý, jestli camelbag nebo podobné vybavení) a jestli třeba u běhání vůbec vydržíš…tak podle toho pak investuj. Mít před sebou nějakou výzvu, je pěkné a účinné, líp se překonávají překážky. Držím palce a určitě napiš víc.

Motto: ------------------ vytrvale jako smrt
avatar

Celkem 14 km
Minulý měsíc 0 km

Bloudnik žena 14.06.2011 17:54:27

Teda ..moc Vám děkuju… jste moc milí… Měla jsem strach,že mě zatlučete do země.. za takovou troufalost…a neznalost… Moc Vám za to děkuju, že jste mě dali šanci :) No, jméno závodu, to opravdu si neodvážím zmínit. Ale možná bych některé z Vás upřímně pobavila :-D Je to ale akce v terénu.Trail running ?,chápu-li to správně.Jen že je to téměř v délce dogtrekkingu. Převýšení je značné. Velmi značné. Se psama treky jsem chodila na Vysočině,na Šumavě, byla jsem i na Jeseníkách, ale ty jsem nezdolala, vypovědělo zdraví a orientační smysl :) Na kilometry je to vždy okolo 83–100 km. Takže trochu vím co je to síla vůle, překonání bolesti,vytrvalost a jak důležité je nepodceňovat přípravu. Taky je velký rozdíl v tom, že na to budu sama, že mi nebude moci pomáhat pes. Ty boty jsem koukala také na NB, a nebo Salomonky ( http://www.salomon.com/…g-shoes.html ) ale vubec nevím které vybrat. Začínám nyní ze 2 km, které jsem schopná uběhnout sama, se psem jsem zvládla o něco více – asi 5 km za 22 min. Zdeňku i Tobě děkuju za tipy;-)

Motto: Kde je vůle,tam je i cesta.
avatar

Čelákovice

Celkem 22125,06 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:50 (2011)
půlmaraton: 1:32:39 (2011)
maraton: 3:23:50 (2011)

Láďa S. muž 14.06.2011 18:17:08

>> Bloudnik, 14. 06. 2011 17:54:27

5 km za 22 min je docela slušný kvapík, jestli je to opravdu tak, moc rad nepotřebuješ, k vytrvalosti ti stačí nabíhat kilometry, ale na 80 – 100 km to bude muset být řádově víc, než běháš teď, alespoň 400 měsíčně

hlavně běhej, v čemkoli, co máš zrovna na nohou, nečekej, až si rozmyslíš značku a barvičku :-D boty stejně oběháš za chvíli takže se zkušenosmi budeš vybírat už lépe

Motto: Teprve se zabíhám...
avatar

Praha

Celkem 53203 km
Minulý měsíc 100 km
10 km: 0:47:15 (2010)
půlmaraton: 1:46:26 (2010)
maraton: 3:46:35 (2012)

mapo žena 14.06.2011 18:29:01

Copak boty na samotný závod- mezi salomony určitě něco vhodného vybereš, ale kde chceš trénovat a jak? Máš možnost běhat třeba normální tréninky v terénu, nějaké kopce? Protože teď pro tebe budou důležitý boty právě pro trénink. Jestli budeš trénovat převážně na silnici, tak si kup silniční, zvládnou i lehčí terén, ale kup si radši nějaké ne moc odtlumené a spíš váhově lehčí. Myslím, že třeba na webu sportsite – Pavel Baběrád (zadej do google-vyskočí ti to), jsou nejen různé boty atd., ale i spousta rad. Asi to chce hlavně naběhat nějaké km (nebo střídat s chůzí), mně se osvědčily dvě fáze…třeba o víkendech, když je víc času-běhat ráno a pak ještě odpoledne, tělo stihne regenerovat a moc se neunavíš. A co dálkové pochody? Chodíš na nějaké? Dají se i běhat nebo částečně běhat. Byl by to určitě dobrý trénink na ten tvůj závod. Třeba tady tenhle pochod-hodně terénu i převýšení a správní kluci a holky. http://www.dalkovepochody.cz/tsodkd.htm Dávej ale prosím pozor ať se nezraníš nebo si něco nenatáhneš, protože v únavě se to může stát raz dva. Hlavně si to chce taky před tím konkrétním závodem odpočinout, protože tu energii, co budeš potřebovat, musíš naakumulovat. Takže určitě 14dní předem zvolnit, zmírnit, hodně spát, jíst, na poslední chvíli se už nic nedožene.

Motto: ------------------ vytrvale jako smrt
avatar

Celkem 14 km
Minulý měsíc 0 km

Bloudnik žena 14.06.2011 18:43:08

>> Láďa S., 14. 06. 2011 18:17:08

No, ono se psama je to dost jiné… Člověk na to není sám. Psychicky i fyzicky.Dobrman je střela, první kilometry jsou pryč, ani nevíš jak… Ale byla jsem z otho potom na několik dní odrovnaná… S běháním teprve začínám. Je to teprve asi 14 dní co jsem přišla o auto, tak jsem začala chodit a pak i běhat. A pak mě kamarádka poslala upoutávku na ten závod. Tak jsem se pro to nadchla a v mojí životní situaci je to teď taková jasná hvězda :) Taky se bojím, že s přehnaným výběrem ztratím čas,ale ty škrpálky co mám na nohách nyní jsou k nevydržení… A když už bych kupovala tak nechci udělat chybu a zbytečně vyhodit za něco peníze…

Motto: Kde je vůle,tam je i cesta.
avatar

Černé Voděrady

Celkem 21068,57 km
Minulý měsíc 74,15 km
10 km: 0:48:56 (2017)
půlmaraton: 1:49:10 (2017)
maraton: 3:57:39 (2017)

MartiNo žena 14.06.2011 18:47:04

>> Bloudnik, 14. 06. 2011 17:54:27

Také doporučuji běhat zatím v tom, co máš, abys nemusela začátek odkládat na „až budu vybavená“, času nemáš nazbyt. Ale max. 4 x týdně, jinak se odrovnáš ještě před závodem (únava, zranění).

Boty vyber hlavně osobně, se zkoušením. Musíš se v nich cítit úplně dobře již v obchodě, žádné „se to rozšlápne“.

Oblečení – trenky nebo leginy takové, aby se ti nikde nijak neshrnovaly – nelezly v pase dolů, po stehnech nahoru, pokud trenky, tak kratičké aby se nemotaly mezi nohama – né delší volné kraťasy. Triko jakékoli, ve kterém se cítíš dobře. Podprsenka nesmí nikde dřít.

Na trénink vytrvalosti běhej určitě pomaleji, než těch 5 se psem, ale déle. Zátěž zvyšuj postupně – narozdíl od Ládi si nemyslím, že bys první měsíc měla dát 400 km, to je o zranění.

Rozumím tvé sebedůvěře ohledně sebepřekonání a věřím, že to dáš, ale o co víc se ti podaří naténovat, o to méně to pak bude bolet a po závodě budeš kratší dobu grogy. Ale to asi taky víš.

Domnívám se, že jestli teď uběhneš jen 2 km, je to tím, že běžíš rychle. Zpomal.

Motto: Žít a nechat žít.
avatar

Celkem 14 km
Minulý měsíc 0 km

Bloudnik žena 14.06.2011 18:47:20

>> mapo, 14. 06. 2011 18:29:01

No,právě že oni mají tolik typů, že si vybrat neumím :( Pavel Baběrád? Nemá obchůdek v Brně náhodou? U někoho si tam kdysi kupoval běžeckou obuv NB můj manžel. Jsem bohužel v oblasti, kde příroda moc není a rozmanitost terénu už vůbec ne- okolí Kolína. Takže placka a silnice. To asi také není zrovna dobře, pokud pak mám překonávat velké převýšení… Kouknu na ten odkaz. Děkuju za rady :) A jdu běhat :)

Motto: Kde je vůle,tam je i cesta.
avatar

Žďár nad Sázavou

půlmaraton: 1:42:51 (2011)

pam65 muž 14.06.2011 18:47:45

Už jsem to psal jinde:

  • navštívit značkovou prodejnu a koupit hi-tech boty
  • přečíst Born to Run
  • zahodit boty
  • běhat dva roky rychlostí 8 km/h
Motto: No toto!
avatar

Černé Voděrady

Celkem 21068,57 km
Minulý měsíc 74,15 km
10 km: 0:48:56 (2017)
půlmaraton: 1:49:10 (2017)
maraton: 3:57:39 (2017)

MartiNo žena 14.06.2011 18:52:07

>> pam65, 14. 06. 2011 18:47:45

Vtipné, ale na to nemá čas.

Motto: Žít a nechat žít.
avatar

Praha

Celkem 53203 km
Minulý měsíc 100 km
10 km: 0:47:15 (2010)
půlmaraton: 1:46:26 (2010)
maraton: 3:46:35 (2012)

mapo žena 14.06.2011 20:39:47

>> Bloudnik, 14. 06. 2011 18:47:20

Asi je to ten Pavel Baběrád :-), koukni na ten web, je tam celkem dost bot do terénu a za slušnou cenu. Někde v obchodě zkus NB, abys věděla jakou velikost (určitě trochu větší boty než nosíš normálně (já beru o číslo větší) koukni se taky na šíři bot (B jsou užší, D širší, já třeba na delší běhy, tedy něco jako čeká tebe, mám radši D, protože se prsty nebo noha trošku zvětší-otlaky atd.). Můžeš taky Pavlovi B. napsat mail a zkonzultovat to s ním, poradí určitě rád. Ono v těch terénních botách jde taky o typ podrážky, protože třeba do kamenitého terénu je potřeba něco jiného než třeba do bláta, podle mne jsou nejlepší nějaké univerzálnější. Podprsenku si kup ale bez zapínání vzadu, protože tam dochází ke tření a to je při delších vzdálenostech (délce běhu) nepříjemné. Důležité jsou taky ponožky, to je někdy přímo alchimie vybrat ty správné a hlavně je vyzkoušet, mně se třeba hodně osvědčily ponožky „behej.com“ (ty beru na dlouhé běhy nebo i pochody) nebo třeba výrobky firmy Lasting. Hlavně aby tam nebylo moc švů a nějakých barevných výšivek, to zpusobuje otlaky při delších vzdálenostech, dobrej fígl je si je navléci obráceně, tedy naruby. A měly by ti sedět, pružit, nebýt větší, ani moc nestahovat. A ponožky na ten závod si vezmi určitě náhradní. Ostatně teď hlavně běhej, sem ještě napíšeš a můžeš konzultovat třeba další věci. Podle mne, když budeš běhat dvoufázově a krátce, tak si určitě neublížíš. Stejně v horách a terénu směrem nahoru půjdeš, běhat budeš jen mírný kopec nahoru, po rovině a směrem dolů. Chtělo by to nějaký kopeček a běhat ho víckrát za sebou, aspoň něco, když je všude okolo placka. Ale dej pozor na achilovku a úpony kolem kotníku, to občas bolí, když člověk začíná běhat do kopců nebo kopečků. Nejlepší lék a regenerace je studená sprcha a taky cvičení s klenbou nohy, aby se ti ty svalíky a šlachy na chodidlech zaktivizovaly. Zkus tady pohledat ve fóru, témat tady bylo dost i konkrétních rad. Co se týče oblečení doporučuju elasťáky nad kolena a nos je teď v létě na ostro (bez spoďárů), zbytečně by se ti potil zadek atd. Kup si lékařskou vazelínu v lékárně a promazávej, abys nebyla opruzená. Na ten závod budou nejlepší, budou chránit stehna proti slunci a ani ti v nich nebude zima, až se ochladí. Já mám třeba takovou lehkou větrovku z humioutdooru (měli ve slevě za 100), dá se smotat do malého balíčku a připnout k opasku od ledvinky nebo camelbagu, něco takového by se ti taky určitě hodilo. A pak funkční triko (a na ten závod asi i něco náhradního, ale to můžeme probrat později). Tak se drž a s chutí do toho.

Motto: ------------------ vytrvale jako smrt
avatar

Čelákovice

Celkem 22125,06 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:50 (2011)
půlmaraton: 1:32:39 (2011)
maraton: 3:23:50 (2011)

Láďa S. muž 14.06.2011 20:43:23

>> Bloudnik, 14. 06. 2011 18:47:20

v okolí Kolína je terénu dostatek (lužní les) , včetně kopců – vyběhni si od hlavní na Křečhoř třeba 8-) nebo na Bedřichov, Kaňk etc.

Motto: Teprve se zabíhám...
avatar

Praha 4

10 km: 0:39:23 (2012)
půlmaraton: 1:28:34 (2012)
maraton: 3:08:00 (2012)

Zdeněk68 muž 14.06.2011 21:03:31

>> Bloudnik, 14. 06. 2011 17:54:27

Koukal jsem do tvého profilu, předpokládám, že ten čas na půlmaraton je manžela , když to běžel v takovém čase, tak předpokládám, že běhá a měl by ti umět poradit – zná tě nejlépe.

Tady ve FORUMU jsou tyto diskuze: Silva Nortica Run (ultramaraton), běhají dlouhé závody , nebo Krakonošova stovka 100km / 3800m+ qualifying race Ultra-Trail du Mont Blanc® .

Při běhu po rovině bych to prokládal dřepy. Ten távod asi poběžíš s baťůžkem? Běhal bych už s ním v tréninku, ať jsi zvyklá na tu zátěž.

Nejlepší je, když tréning přizpůsobíš co nejvíc závodu, pak tě nic nepřekvapí. Zkus kontaktovat někoho, kdo ten závod běžel.

avatar

Celkem 14 km
Minulý měsíc 0 km

Bloudnik žena 14.06.2011 21:49:24

Moc Vám děkuju za spoustu tipů a rad. Přece jen to k něčemu bylo, napsat si o pomoc :) Jste moc hodní, děkuju. Jinak co se týče profilu manžela, nějakým nedopatřením se mě tam spároval a já nevím, jak ho odmazat… Už nějakou dobu spolu nežijeme, tak mi v tomto nemůže být rádcem. Láďovi – Okolí Křečhoře? Vždyť odtud jsem. A je to tady vše placaté. Máš nějaké tipy na konkrétní trasy? Bydlím tady krátce, ale podle map se mě nic moc nepodařilo najít. Mapo – děkuji moc za podrobnou odpověď, že sis na mě udělala tolik času :) Budu to vše uvádět do reality a dám vědět,jak pokračuji.Moc děkuju za podporu! ;-) P.S. právě jsem se vrátila z běhání a šlo to zase o kousek lépe než předchozí den.No, ale do těch 100 km je to opravdu ještě hodně daleko :-D

Motto: Kde je vůle,tam je i cesta.
avatar

Liberec

Celkem 589,54 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:51:42 (2010)
půlmaraton: 2:25:02 (2010)

Rybka77 žena 14.06.2011 21:56:48

>> Bloudnik, 14. 06. 2011 21:49:24

Já ti hlavně držím pěsti, ať se ti trénink daří a u běhání vydržíš.

s hadrama: většinu mám od tchiba, vyhovuje mi cena a kvalita.

:-P
Motto: To co tě nezabije, to tě posílí.
avatar

Čuťas žena 14.06.2011 22:28:09

No jestli se takhle kvapem chystáš na Beskydskou sedmičku, tak bych dala radu jedinou – odlož ji za rok a teď začni trénovat. Možná ji dojdeš, ale Tvé tělo Ti za ni opravdu nepoděkuje. V Beskydech trénuji pravidelně a vím, jak jsou ty kopce tvrdé a nekompromisní.

avatar

Celkem 2692 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:37 (2011)
půlmaraton: 1:30:49 (2011)

Eol muž 14.06.2011 22:45:32

>> Čuťas, 14. 06. 2011 22:28:09

Dobrá dedukce :) Pokud je to opravdu tak, priklanel bych se take k podobnemu reseni…osobne se tam chystam take a bude to peklo,ale uz se nemuzu dockat. Nicméně pokud to chces za kazdou cenu zkusit, doporucuji nabirat hlavne objemy. Je jedno zda běžmo či chuzí…v této fázi bych dokonce řekl, že je pro tebe ta chůze mnohem efektivnější než běh, spciálně chuze do vrchu, kdy je fajn hodit treba na zada batoh s urcitou zatezi a jit 2–3 hodinky, tak aby se nejakym zpusobem zapocala adaptace pohybového aparatu na zátez.

avatar

Sloviensko

rudo muž 14.06.2011 22:49:30

utajujes meno zavodu. vies ze mnohe zavody vyzaduju predosle kvalifikacie vysledky z podobnych zavodov, nazbieranie kvalifikacnych bodov atd, prave preto aby sa nedostal na start niekto kto nie je aspon ciastocne priporaveny a znaly veci.

napriklad na UTMB sa len tak lahko nedostanes.

Nemusis sa bat povedat nazov zavodu,, Vsetci sme si uz spravili nazor na snahu za 2 mesiace natrenovat na nieco dlhe a tazke tak ci tak.

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Praha

Celkem 53203 km
Minulý měsíc 100 km
10 km: 0:47:15 (2010)
půlmaraton: 1:46:26 (2010)
maraton: 3:46:35 (2012)

mapo žena 14.06.2011 23:02:31

Taky mně napadla B7, ale ta je přece ve dvojicích, ne sólo. A nezapomeňte že má Marketa zkušenost s dogtrekkingem…bu­de na tom o dost lépe, než mnozí přihlášení. Jestli je to tak, tak Markéto určitě šupem na stránky dálkových pochodů a Týnišťské šlápoty nebo nějakou 50 ještě před tím. Parta je tam dobrá, budeš mít s kým jít nebo částečně běžet.

Motto: ------------------ vytrvale jako smrt
avatar

Celkem 2692 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:37 (2011)
půlmaraton: 1:30:49 (2011)

Eol muž 14.06.2011 23:08:13

>> mapo, 14. 06. 2011 23:02:31

Mas pravdu…zkušenost to za ni ujde/ubehne…pak se ovsem neni ceho obaavat a smele do toho. :-P

avatar

Čuťas žena 14.06.2011 23:16:10

Ještě teda k dotazu: na traily mám oblíbene INOV-8 roclite, dá se v nich odběhat bláto, sníh, kluzké kameny, kořeny apod. Na placatější povrchy, ale zase v terénu Inov 8-f lite. Po cestě neběhám, takže silničky neporadím. Do kopců určitě s sebou větrovku (dost se mění počasí a může foukat).

avatar

Praha

Celkem 53203 km
Minulý měsíc 100 km
10 km: 0:47:15 (2010)
půlmaraton: 1:46:26 (2010)
maraton: 3:46:35 (2012)

mapo žena 15.06.2011 08:33:52

>> Eol, 14. 06. 2011 23:08:13

Nevím proč ta ironie??

Motto: ------------------ vytrvale jako smrt
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

GriseLouve žena 15.06.2011 08:50:28

>> Čuťas, 14. 06. 2011 22:28:09

Taky tipuju B7, a pokud je to pravda tak držím palce! Mě ten závod fascinuje, ale dávám si tak dva, tři roky, než si vůbec troufnu do hlavy pustit myšlenku že by … třeba …

Motto: >> Kráčíš-li po tenkém ledě, můžeš rovnou tančit ... <<
avatar

Praha

Celkem 26246 km
Minulý měsíc 8 km
10 km: 0:40:06 (1984)
půlmaraton: 1:43:24 (2000)
maraton: 3:50:05 (2005)

EvženGe muž 15.06.2011 11:43:18

to bloudnik: pokud nechceš tady „inzerovat“ závod, stačí, když ťukneš na jméno přispívajícího a pak liště na kontakt. Pokud napíšeš Martině nebo mě (ale i dalším), určitě Ti poradí a stoprocentně se Ti nebudou smát za sebeodvážnější ná­pad.

avatar

Liberec

Celkem 2180 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:32 (2009)
půlmaraton: 1:55:58 (2009)
maraton: 4:15:31 (2009)

megatraged žena 15.06.2011 15:12:09

Tfuj tfuj tfuj…držim palce.Mapo a Evžen ti určitě poradí a povzbudí tě.Neboj se jim napsat podrobnosti.Osobní zkušenosti ostatních ze závodu jsou k nezaplacení.

Nalezené položky: 58 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.