Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Jistebnický VH Půlmaraton

Tuto termínovku budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.

Den: 19.05.2018
Místo: Jistebník, okres Nový Jičín, kraj Moravskoslezský kraj
Ročník: 8
Délka hlavní tratě pro muže a ženy: 3,6/11/21/42 km
Povrch: silnice/asfalt, terén
Popis trati: Závod se zhruba v 50% délky běží v atraktivním prostředí CHKO Poodří.V tomto úseku je trať rovinatá,na 14.km začíná stoupání a trať se následně"vlní" až do cíle. V tomto úseku mezi Polankou a Jistebníkem jsou nádherné výhledy na Moravskou bránu a Beskydy.
Další závody: Závod na 10 km je úplná rovinka pouze s jedním stometrovým mírným stoupáním v km 8,3. Štafeta 4x 10,5 km. 10 % ze startovného bude věnováno na léčbu Veroniky Fojtíkové, mladé lyžařky, která je po úrazu připoutána k vozíku, veronika-fojtikova.webnode.cz
Čas prezentace: bude upřesněn
Místo prezentace: Jistebník - sportovní areál
Čas startu: bude upřesněn
Místo startu: Sportovní areál TJ Jistebník
Startovné na místě: 250 Kč do 18 let 100 Kč
Startovné předem: 200 Kč do 18 let 50 Kč registrace na http://www.vh-pulmaraton.cz/registrace/create
Odměny: Věcné ceny pro první tři v každé kategorii, startovní číslo se jménem pro každou včas přihlášenou závodnici a závodníka:-)
Webové stránky: http://www.vh-pulmaraton.cz/
Kontakty: Martin Otto
Facebookhttps://www.facebook.com/JistebnickyVHpulmaraton
Fotkyhttp://otus2.rajce.idnes.cz/Vh-pulmamaraton-Myslivec_Vanek1J...