Běžecké tabulky
21641 závodů
335912 závodníků
1731249 záznamů
335912 závodníků
1731249 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Lucie Horelicová, 1989, ČR
maraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19. | MUM - Blanenská etapa |
|
04:06:10 | Blansko | 30.06.2026 | 89.9% | 167 |
| 18. | Vienna City Marathon |
|
03:21:00 | Vídeň, Rakousko | 19.04.2026 | 71.8% | 150 |
| 17. | Maratón Ciudad de Sevilla |
|
03:13:11 | Sevilla, Španělsko | 15.02.2026 | 72.8% | 123 |
| 16. | Verona Marathon |
|
03:19:26 | Verona, Itálie | 16.11.2025 | 86.8% | 173 |
| 15. | EDP Maratona de Lisboa |
|
03:22:51 | Lisabon, Portugalsko | 25.10.2025 | 83.4% | 196 |
| 14. | Salzburg marathon |
|
03:11:41 | Salzburg, Rakousko | 18.05.2025 | 82.3% | 187 |
| 13. | Orlen Prague Marathon |
|
03:13:21 | Praha | 04.05.2025 | 72.9% | 146 |
| 12. | Vienna City Marathon |
|
03:17:39 | Vídeň, Rakousko | 06.04.2025 | 73.0% | 146 |
| 11. | Lipno Ice Marathon |
|
03:54:07 | Černá v Pošumaví | 08.02.2025 | 100.0% | - |
| 10. | Wizz Air Milano Marathon |
|
03:25:42 | Milano, Itálie | 07.04.2024 | 71.2% | 180 |
| 9. | Maraton okolo Orlíku |
|
03:59:26 | Klučenice | 17.03.2024 | 91.8% | 135 |
| 8. | Athens Classic Marathon |
|
03:52:01 | Athens, Řecko | 12.11.2023 | 65.5% | 138 |
| 7. | Wizz Air Venice Marathon |
|
03:51:06 | Benátky, Itálie | 22.10.2023 | 64.1% | 154 |
| 6. | Rajecký maratón |
|
03:53:08 | Rajec | 12.08.2023 | 81.5% | 103 |
| 5. | Volkswagen Maraton Praha |
|
03:30:48 | Praha | 08.05.2022 | 67.8% | 132 |
| 4. | Cracovia Marathon |
|
03:29:56 | Krakow, Polsko | 24.04.2022 | 85.0% | 157 |
| 3. | Smrž Auto-moto T1 maraton |
|
03:43:05 | České Budějovice | 25.01.2020 | 83.9% | 113 |
| 2. | Compressport Třeboňský maraton |
|
03:06:56 | Třeboň | 19.10.2019 | 98.6% | 178 |
| 1. | Compressport Třeboňský maraton |
|
03:35:47 | Třeboň | 20.10.2018 | 81.9% | 132 |
|
počet startů v kategorii: 19,
průměrný čas: 03:33:01 nejlepší čas: 03:06:56, Compressport Třeboňský maraton, 19.10.2019 (98.6%) |
|||||||
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. | Mattoni 1/2Maraton České Budějovice |
|
01:33:26 | České Budějovice | 30.05.2026 | 75.8% | 149 |
| 11. | ČEZ RunTour České Budějovice - Powerade Half Marathon |
|
01:33:03 | České Budějovice | 25.04.2026 | 100.0% | 171 |
| 10. | ČEZ RunTour Winter Edition České Budějovice - Powerade Half Marathon |
|
01:35:02 | České Budějovice | 17.01.2026 | 91.6% | - |
| 9. | Mattoni 1/2Maraton České Budějovice |
|
01:29:36 | České Budějovice | 31.05.2025 | 80.7% | 160 |
| 8. | Mattoni 1/2Maraton České Budějovice |
|
01:30:20 | České Budějovice | 01.06.2024 | 79.1% | 153 |
| 7. | Budějovický T1 půlmaraton |
|
01:35:10 | České Budějovice | 25.01.2020 | 100.0% | - |
| 6. | Vinařský maraton (půlmaraton) |
|
01:34:18 | Velké Bílovice | 26.10.2019 | 95.0% | 177 |
| 5. | Mattoni 1/2Maraton České Budějovice |
|
01:32:24 | České Budějovice | 01.06.2019 | 79.5% | 157 |
| 4. | Smrž Auto-moto T1 půlmaraton |
|
01:32:50 | České Budějovice | 19.01.2019 | 96.4% | - |
| 3. | KTRC Lipenský půlmaraton |
|
02:05:41 | Lipno nad Vltavou | 18.08.2018 | 93.4% | 155 |
| 2. | Písecký královský půlmaratón |
|
01:33:55 | Písek | 01.10.2017 | 100.0% | 171 |
| 1. | Mattoni 1/2Maraton České Budějovice |
|
01:37:05 | České Budějovice | 03.06.2017 | 71.9% | 155 |
|
počet startů v kategorii: 12,
průměrný čas: 01:36:04 nejlepší čas: 01:29:36, Mattoni 1/2Maraton České Budějovice, 31.05.2025 (80.7%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. | ČEZ RunTour Žilina |
|
00:41:39 | Žilina | 26.09.2026 | 95.3% | 185 |
| 7. | Svatojánský kopeček |
|
00:47:27 | Svatý Jan nad Malší | 21.09.2024 | 100.0% | - |
| 6. | Silvestrovský beh zdravia |
|
00:46:17 | Vrútky | 31.12.2023 | 87.0% | 119 |
| 5. | Silvestrovský beh zdravia |
|
00:42:54 | Vrútky | 31.12.2022 | 96.5% | 139 |
| 4. | PVZP RunTour České Budějovice |
|
00:39:59 | České Budějovice | 25.07.2020 | 95.9% | 169 |
| 3. | Svatojánský kopeček |
|
00:45:50 | Svatý Jan nad Malší | 22.09.2018 | 88.9% | 149 |
| 2. | RunTour České Budějovice |
|
00:41:44 | České Budějovice | 14.04.2018 | 88.4% | 167 |
| 1. | NN Night Run - České Budějovice |
|
00:42:54 | České Budějovice | 07.10.2017 | 99.3% | 174 |
|
počet startů v kategorii: 8,
průměrný čas: 00:43:36 nejlepší čas: 00:39:59, PVZP RunTour České Budějovice, 25.07.2020 (95.9%) |
|||||||
ostatní
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. | Běhej lesy #1 Karlštejn - 30 km |
|
02:46:45 | Bubovice | 11.04.2026 | 94.3% | 177 |
| 3. | Běhej lesy Lednice 22 km |
|
01:40:00 | Lednice | 10.07.2021 | 95.8% | 169 |
| 2. | Běhej lesy Boletice 20 km |
|
01:32:12 | Olšina | 12.09.2020 | 100.0% | 169 |
| 1. | Běhej lesy Boletice 20 km |
|
01:34:51 | Olšina | 08.09.2018 | 95.7% | 168 |
| počet startů v kategorii: 4 | |||||||


