Běžecké tabulky
21643 závodů
335912 závodníků
1731283 záznamů
335912 závodníků
1731283 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Peter Irmler, 1976, SR
maraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. | Medzinárodný maratón mieru |
|
03:53:19 | Košice | 04.10.2026 | 54.6% | 106 |
| 8. | Ostrava City Marathon |
|
03:25:50 | Ostrava | 06.09.2026 | 77.1% | 164 |
| 7. | Banskobystrický maratón |
|
03:26:49 | Banská Bystrica | 06.06.2026 | 74.5% | 157 |
| 6. | Vodafone Maraton Praha |
|
03:27:03 | Praha | 03.05.2026 | 60.8% | 134 |
| 5. | ČSOB Bratislava Marathon |
|
03:30:36 | Bratislava | 12.04.2026 | 69.5% | 131 |
| 4. | Medzinárodný maratón mieru |
|
03:39:37 | Košice | 05.10.2025 | 57.7% | 121 |
| 3. | Banskobystrický maratón |
|
03:56:26 | Banská Bystrica | 07.06.2025 | 66.1% | 123 |
| 2. | ČSOB Bratislava Marathon |
|
04:04:02 | Bratislava | 06.04.2025 | 58.9% | 73 |
| 1. | RBP Ostrava City Marathon |
|
04:35:28 | Ostrava | 08.09.2024 | 62.1% | 92 |
|
počet startů v kategorii: 9,
průměrný čas: 03:46:34 nejlepší čas: 03:25:50, Ostrava City Marathon, 06.09.2026 (77.1%) |
|||||||
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | Banskobystrický polmaratón |
|
01:56:25 | Banská Bystrica | 04.06.2022 | 59.3% | 92 |
| 2. | Banskobystrický polmaratón |
|
01:40:55 | Banská Bystrica | 05.06.2021 | 71.3% | 134 |
| 1. | Banskobystrický Polmaratón |
|
01:58:37 | Banská Bystrica | 09.06.2018 | 64.1% | 88 |
|
počet startů v kategorii: 3,
průměrný čas: 01:51:59 nejlepší čas: 01:40:55, Banskobystrický polmaratón, 05.06.2021 (71.3%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. | Telecom Night Run Donovaly |
|
00:48:09 | Donovaly | 25.07.2026 | 77.8% | 155 |
| 9. | Telecom Night Run Donovaly |
|
00:52:58 | Donovaly | 26.07.2025 | 67.6% | 125 |
| 8. | Telecom Night Run Donovaly |
|
00:51:30 | Donovaly | 27.07.2024 | 69.5% | 129 |
| 7. | Telecom Night Run Donovaly |
|
00:54:51 | Donovaly | 29.07.2023 | 66.2% | 102 |
| 6. | Renault Donovaly Night Run |
|
00:53:37 | Donovaly | 23.07.2022 | 63.6% | 104 |
| 5. | Renault Donovaly Night Run |
|
00:49:30 | Donovaly | 24.07.2021 | 74.1% | 118 |
| 4. | O permoníkov kylof |
|
00:54:30 | Ľubietová | 27.09.2020 | 76.1% | 151 |
| 3. | FA Donovaly Night Run |
|
00:47:15 | Donovaly | 25.07.2020 | 72.8% | 139 |
| 2. | FA Donovaly Night Run |
|
00:52:27 | Donovaly | 27.07.2019 | 67.7% | 109 |
| 1. | Donovaly Night Run |
|
00:52:44 | Donovaly | 28.07.2018 | 68.4% | 119 |
|
počet startů v kategorii: 10,
průměrný čas: 00:51:45 nejlepší čas: 00:47:15, FA Donovaly Night Run, 25.07.2020 (72.8%) |
|||||||


