Běžecké tabulky
21661 závodů
335951 závodníků
1731813 záznamů
335951 závodníků
1731813 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Ingrid Petnuchová, 1975, BŠK Bardejov, SR
maraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. | Medzinárodný maratón mieru |
|
03:05:40 | Košice | 04.10.2026 | 76.4% | 164 |
| 15. | ČSOB Bratislava Marathon |
|
03:12:11 | Bratislava | 12.04.2026 | 90.7% | 156 |
| 14. | Firenze Marathon |
|
03:13:28 | Florencie, Itálie | 30.11.2025 | 77.9% | 165 |
| 13. | Medzinárodný maratón mieru |
|
03:06:11 | Košice | 05.10.2025 | 76.2% | 165 |
| 12. | ČSOB Bratislava Marathon |
|
03:09:07 | Bratislava | 06.04.2025 | 89.7% | 150 |
| 11. | Medzinárodný maratón mieru |
|
03:02:44 | Košice | 06.10.2024 | 77.2% | 162 |
| 10. | Medzinárodný maratón mieru |
|
03:05:37 | Košice | 01.10.2023 | 77.9% | 154 |
| 9. | Medzinárodný maratón mieru |
|
03:08:22 | Košice | 02.10.2022 | 76.8% | 161 |
| 8. | Medzinárodný maratón mieru |
|
02:51:09 | Košice | 05.10.2014 | 86.9% | 184 |
| 7. | Medzinárodný maratón mieru |
|
02:50:35 | Košice | 06.10.2013 | 86.6% | 184 |
| 6. | Medzinárodný maratón mieru |
|
02:55:55 | Košice | 07.10.2012 | 85.3% | 179 |
| 5. | Bratislava City Marathon |
|
02:56:51 | Bratislava | 27.03.2011 | 93.5% | 177 |
| 4. | Medzinárodný maratón mieru |
|
02:53:42 | Košice | 03.10.2010 | 90.1% | 176 |
| 3. | Medzinárodný maratón mieru |
|
02:57:27 | Košice | 04.10.2009 | 85.0% | - |
| 2. | ČSOB City Marathon |
|
02:51:05 | Bratislava | 29.03.2009 | 99.6% | - |
| 1. | Medzinárodný maratón mieru |
|
02:48:23 | Košice | 05.10.2008 | 91.7% | - |
|
počet startů v kategorii: 16,
průměrný čas: 03:00:32 nejlepší čas: 02:48:23, Medzinárodný maratón mieru, 05.10.2008 (91.7%) |
|||||||
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. | EuroPainClinics Horský beh |
|
02:13:34 | Bardejov | 09.05.2026 | 92.8% | 146 |
| 9. | Stropkovská "20" |
|
01:32:58 | Stropkov | 03.05.2026 | 100.0% | 173 |
| 8. | EuroPainClinics Horský beh |
|
02:14:00 | Bardejov | 11.05.2024 | 94.5% | 144 |
| 7. | Stropkovská "20" |
|
01:33:15 | Stropkov | 07.05.2023 | 103.7% | 156 |
| 6. | EuroPainClinics Horský beh |
|
02:22:37 | Bardejov | 07.05.2022 | 85.1% | 131 |
| 5. | Donovalský polmaratón |
|
01:57:26 | Donovaly | 25.06.2016 | 100.0% | 175 |
| 4. | Lattelecom Riga Halfmarathon |
|
01:31:26 | Riga, Lotyšsko | 15.05.2016 | 83.2% | 156 |
| 3. | Stropkovská dvadsiatka |
|
01:25:13 | Stropkov | 11.05.2014 | 100.0% | 164 |
| 2. | Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton) |
|
01:27:22 | Košice | 02.10.2011 | 93.4% | 174 |
| 1. | Medzinárodný maratón mieru Košice - polmaratón |
|
01:21:32 | Košice | 07.10.2007 | 96.5% | - |
|
počet startů v kategorii: 10,
průměrný čas: 01:45:56 nejlepší čas: 01:21:32, Medzinárodný maratón mieru Košice - polmaratón, 07.10.2007 (96.5%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. | Domašská desiatka |
|
00:43:42 | Vranov nad Topĺou | 06.07.2025 | 94.8% | 160 |
| 1. | NESS Velvet Run |
|
00:42:50 | Košice | 21.06.2025 | 95.4% | 218 |
|
počet startů v kategorii: 2,
průměrný čas: 00:43:16 nejlepší čas: 00:42:50, NESS Velvet Run, 21.06.2025 (95.4%) |
|||||||


