Běžecké tabulky
21661 závodů
335951 závodníků
1731752 záznamů
335951 závodníků
1731752 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Roman Klenovic, 1974, Budatín, SR
maraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. | Záhorácky maratón |
|
03:06:49 | Senica | 13.06.2026 | 82.0% | 185 |
| 7. | Banskobystrický maratón |
|
03:07:39 | Banská Bystrica | 06.06.2026 | 82.1% | 185 |
| 6. | ETHOS Májový beh 42,2 km |
|
03:03:56 | Krásno nad Kysucou | 01.05.2026 | 100.0% | - |
| 5. | ČSOB Bratislava Marathon |
|
03:07:47 | Bratislava | 12.04.2026 | 78.0% | 162 |
| 4. | Banskobystrický maratón |
|
03:13:55 | Banská Bystrica | 07.06.2025 | 80.7% | 177 |
| 3. | ETHOS Májový beh |
|
03:10:29 | Krásno nad Kysucou | 01.05.2025 | 100.0% | - |
| 2. | Vienna City Marathon |
|
03:15:09 | Vídeň, Rakousko | 06.04.2025 | 65.8% | 148 |
| 1. | Ethos májový beh 42,2km |
|
03:24:00 | Krásno nad Kysucou | 01.05.2024 | 95.0% | - |
|
počet startů v kategorii: 8,
průměrný čas: 03:11:13 nejlepší čas: 03:03:56, ETHOS Májový beh 42,2 km, 01.05.2026 (100.0%) |
|||||||
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. | Žilinský mestský polmaratón |
|
01:33:11 | Žilina | 20.09.2026 | 82.1% | 172 |
| 9. | Terchovský polmaratón |
|
01:33:24 | Terchová | 18.10.2025 | 80.3% | 173 |
| 8. | Žilinský mestský polmaratón |
|
01:32:36 | Žilina | 15.09.2025 | 70.2% | 166 |
| 7. | Terchovský polmaratón |
|
01:35:32 | Terchová | 19.10.2024 | 77.9% | 163 |
| 6. | Žilinský mestský polmaratón |
|
01:36:21 | Žilina | 14.09.2024 | 71.4% | 150 |
| 5. | Terchovský polmaratón |
|
01:36:56 | Terchová | 14.10.2023 | 79.7% | 178 |
| 4. | Žilinský mestský polmaratón |
|
01:34:35 | Žilina | 15.09.2023 | 75.0% | 154 |
| 3. | Kysucký maratón (půlmaraton) |
|
01:33:19 | Čadca | 17.06.2023 | 78.0% | 158 |
| 2. | Terchovský polmaratón |
|
01:36:44 | Terchová | 15.10.2022 | 77.2% | 170 |
| 1. | Žilinský mestský polmaratón |
|
01:35:48 | Žilina | 16.09.2022 | 78.8% | 149 |
|
počet startů v kategorii: 10,
průměrný čas: 01:34:51 nejlepší čas: 01:32:36, Žilinský mestský polmaratón, 15.09.2025 (70.2%) |
|||||||


