Běžecké tabulky
21641 závodů
335912 závodníků
1731248 záznamů
335912 závodníků
1731248 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Martin Tomek, 1984, ČR
maraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | Compressport Třeboňský maraton |
|
04:14:10 | Třeboň | 19.10.2019 | 63.6% | 77 |
| 2. | Silva Nortica Run - Craft Marathon |
|
05:36:55 | Horní Stropnice | 06.06.2015 | 57.9% | 46 |
| 1. | Volkswagen Maraton Praha |
|
05:00:21 | Praha | 11.05.2008 | 43.6% | - |
|
počet startů v kategorii: 3,
průměrný čas: 04:57:09 nejlepší čas: 04:14:10, Compressport Třeboňský maraton, 19.10.2019 (63.6%) |
|||||||
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. | Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary |
|
02:04:22 | Karlovy Vary | 16.05.2026 | 51.1% | 69 |
| 14. | Generali 1/2Maraton Praha |
|
01:58:53 | Praha | 28.03.2026 | 49.0% | 73 |
| 13. | Generali 1/2Maraton Praha |
|
01:57:15 | Praha | 05.04.2025 | 50.2% | 82 |
| 12. | Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary |
|
02:08:05 | Karlovy Vary | 20.05.2023 | 50.7% | 69 |
| 11. | Sportisimo 1/2Maraton Praha |
|
01:50:53 | Praha | 07.04.2018 | 53.9% | 100 |
| 10. | Sportisimo 1/2Maraton Praha |
|
01:51:17 | Praha | 01.04.2017 | 53.6% | 101 |
| 9. | Sportisimo 1/2Maraton Praha |
|
01:43:17 | Praha | 02.04.2016 | 57.4% | 120 |
| 8. | Sportisimo 1/2Maraton Praha |
|
01:43:57 | Praha | 28.03.2015 | 57.6% | 121 |
| 7. | Sportisimo 1/2Maraton Praha |
|
01:45:48 | Praha | 05.04.2014 | 56.1% | 115 |
| 6. | Hervis 1/2Maraton Praha |
|
01:45:14 | Praha | 06.04.2013 | 57.2% | 118 |
| 5. | Hervis 1/2Maraton Praha |
|
01:46:14 | Praha | 31.03.2012 | 55.3% | 115 |
| 4. | Hervis 1/2Maraton Praha |
|
01:59:56 | Praha | 02.04.2011 | 49.6% | 82 |
| 3. | Hervis 1/2Maraton Praha |
|
01:51:06 | Praha | 27.03.2010 | 54.1% | 101 |
| 2. | Hervis 1/2Maraton Praha |
|
02:01:26 | Praha | 28.03.2009 | 49.5% | - |
| 1. | Hervis 1/2Maraton Praha |
|
02:07:05 | Praha | 29.03.2008 | 48.9% | - |
|
počet startů v kategorii: 15,
průměrný čas: 01:54:19 nejlepší čas: 01:43:17, Sportisimo 1/2Maraton Praha, 02.04.2016 (57.4%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. | Tesco Grand Prix Praha |
|
00:55:03 | Praha | 11.09.2010 | 51.7% | 57 |
| 1. | Tesco Night Grand Prix |
|
00:51:22 | Praha | 13.09.2008 | 57.3% | - |
|
počet startů v kategorii: 2,
průměrný čas: 00:53:12 nejlepší čas: 00:51:22, Tesco Night Grand Prix, 13.09.2008 (57.3%) |
|||||||


