Běžecké tabulky
21644 závodů
335920 závodníků
1731348 záznamů
335920 závodníků
1731348 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Daniela Valová, 1986, AKEZ Kopřivnice, ČR
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. | Hrabovský půlmaraton |
|
01:41:03 | Ostrava, Hrabová | 24.08.2024 | 88.2% | 153 |
| 3. | Novojičínský půlmaraton |
|
01:31:24 | Nový Jičín | 11.05.2024 | 100.0% | 159 |
| 2. | Mattoni 1/2Maraton Olomouc |
|
01:31:02 | Olomouc | 17.06.2023 | 79.9% | 153 |
| 1. | Novojičínský půlmaraton |
|
01:32:14 | Nový Jičín | 13.05.2023 | 89.4% | 153 |
|
počet startů v kategorii: 4,
průměrný čas: 01:33:56 nejlepší čas: 01:31:02, Mattoni 1/2Maraton Olomouc, 17.06.2023 (79.9%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. | Slopenská desítka |
|
00:49:58 | Slopné u Luhačovic | 23.08.2026 | 90.5% | 130 |
| 19. | Revírní poho běh – POHO50 (10 km) |
|
00:43:05 | Karviná | 20.06.2026 | 100.0% | 168 |
| 18. | Revírní poho běh 10km |
|
00:43:05 | Karviná | 20.06.2026 | 100.0% | 168 |
| 17. | Štramberská desítka |
|
00:46:15 | Štramberk | 23.05.2026 | 96.8% | 131 |
| 16. | Veřovská desítka |
|
00:40:54 | Veřovice | 11.04.2026 | 84.2% | 156 |
| 15. | Rohálovská desítka |
|
00:42:22 | Prusinovice | 28.02.2026 | 79.3% | 134 |
| 14. | Běh oborou |
|
00:44:19 | Kopřivnice-Mniší | 16.08.2025 | 100.0% | 149 |
| 13. | Štramberská desítka |
|
00:45:37 | Štramberk | 17.05.2025 | 97.4% | 128 |
| 12. | Rohálovská desítka |
|
00:43:42 | Prusinovice | 22.02.2025 | 78.1% | 126 |
| 11. | Mikulášský běh |
|
00:47:19 | Zlín | 30.11.2024 | 89.1% | 163 |
| 10. | Podhostýnská 10 |
|
00:47:19 | Bystřice pod Hostýnem | 07.09.2024 | 100.0% | 168 |
| 9. | Běh oborou |
|
00:44:28 | Kopřivnice-Mniší | 17.08.2024 | 96.9% | 153 |
| 8. | Štramberská desítka |
|
00:45:47 | Štramberk | 18.05.2024 | 96.8% | 141 |
| 7. | Veřovská desítka |
|
00:41:17 | Veřovice | 13.04.2024 | 94.9% | 145 |
| 6. | Hložecká 10 |
|
00:43:10 | Brumov - Bylnice | 30.03.2024 | 95.8% | - |
| 5. | Mořkovský zajíc |
|
00:41:39 | Mořkov | 09.03.2024 | 89.0% | 140 |
| 4. | Rohálovská desítka |
|
00:43:15 | Prusinovice | 24.02.2024 | 83.6% | 129 |
| 3. | Běh 17. listopadu |
|
00:41:13 | Ostrava - Hrabová | 17.11.2023 | 99.7% | 161 |
| 2. | Polanský charitativní běh |
|
00:43:52 | Polanka nad Odrou | 22.04.2023 | 94.2% | 158 |
| 1. | Mořkovský zajíc |
|
00:42:06 | Mořkov | 01.04.2023 | 93.3% | 137 |
|
počet startů v kategorii: 20,
průměrný čas: 00:44:02 nejlepší čas: 00:40:54, Veřovská desítka, 11.04.2026 (84.2%) |
|||||||


