Běžecké tabulky
21643 závodů
335912 závodníků
1731283 záznamů
335912 závodníků
1731283 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Juraj Belica, 1987, Kysucké Nové Mesto, SR
maraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. | Rajecký maratón |
|
03:50:24 | Rajec | 09.08.2025 | 66.2% | 128 |
| 1. | Kysucký maratón |
|
03:30:51 | Čadca | 14.06.2025 | 82.0% | - |
|
počet startů v kategorii: 2,
průměrný čas: 03:40:38 nejlepší čas: 03:30:51, Kysucký maratón, 14.06.2025 (82.0%) |
|||||||
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. | Medzinárodný maratón mieru (polmaratón) |
|
01:18:56 | Košice | 04.10.2026 | 86.7% | 180 |
| 5. | Kysucký maratón (půlmaraton) |
|
01:21:01 | Čadca | 13.06.2026 | 95.6% | 203 |
| 4. | Vianočný polmaratón |
|
01:19:45 | Žilina | 20.12.2025 | 88.8% | 200 |
| 3. | MŠ Hamburg 61/17 (polmaraton) |
|
01:20:42 | Žilina | 02.11.2025 | 100.0% | - |
| 2. | Vianočný polmaratón |
|
01:25:53 | Žilina | 21.12.2024 | 84.0% | 181 |
| 1. | Vianočný polmaratón |
|
01:40:56 | Žilina | 16.12.2023 | 71.8% | 127 |
|
počet startů v kategorii: 6,
průměrný čas: 01:24:32 nejlepší čas: 01:18:56, Medzinárodný maratón mieru (polmaratón), 04.10.2026 (86.7%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. | Žilinský mestský polmaratón (10 km) |
|
00:36:48 | Žilina | 20.09.2026 | 100.0% | 230 |
| 12. | Beh oslobodenia |
|
00:36:07 | Lietavská Lúčka | 09.05.2026 | 92.0% | 203 |
| 11. | ETHOS Májový beh 10 km |
|
00:36:14 | Krásno nad Kysucou | 01.05.2026 | 100.0% | 231 |
| 10. | Kysucká desiatka |
|
00:36:05 | Kysucké Nové Mesto | 12.04.2026 | 92.4% | 193 |
| 9. | Beh oslobodenia Turian |
|
00:36:34 | Turany | 04.04.2026 | 90.9% | 189 |
| 8. | Terchovský polmaratón (10km) |
|
00:37:12 | Terchová | 18.10.2025 | 100.0% | 236 |
| 7. | Žilinský mestský polmaratón (10 km) |
|
00:36:19 | Žilina | 15.09.2025 | 92.2% | 215 |
| 6. | Beh oslobodenia |
|
00:38:10 | Lietavská Lúčka | 08.05.2025 | 88.2% | 185 |
| 5. | Ethos májový beh 10km |
|
00:37:58 | Krásno nad Kysucou | 01.05.2025 | 95.7% | 195 |
| 4. | Krasňanská desiatka |
|
00:39:44 | Krásno nad Kysucou | 10.11.2024 | 81.5% | 170 |
| 3. | Terchovský polmaratón (10km) |
|
00:38:50 | Terchová | 19.10.2024 | 89.4% | 203 |
| 2. | Ethos májový beh 10km |
|
00:41:08 | Krásno nad Kysucou | 01.05.2024 | 84.8% | - |
| 1. | Kysucká desiatka |
|
00:40:59 | Kysucké Nové Mesto | 21.04.2024 | 79.9% | 143 |
|
počet startů v kategorii: 13,
průměrný čas: 00:37:51 nejlepší čas: 00:36:05, Kysucká desiatka, 12.04.2026 (92.4%) |
|||||||


