Běžecké tabulky
21641 závodů
335912 závodníků
1731254 záznamů
335912 závodníků
1731254 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Alena Skořepová, 1975, Senohraby, ČR
maraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. | Prague International Marathon |
|
04:12:07 | Praha | 05.05.2024 | 57.0% | 83 |
| 1. | Třeboňský maraton |
|
03:52:27 | Třeboň | 14.10.2023 | 76.2% | 124 |
|
počet startů v kategorii: 2,
průměrný čas: 04:02:17 nejlepší čas: 03:52:27, Třeboňský maraton, 14.10.2023 (76.2%) |
|||||||
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. | PUMA Třeboňský půlmaraton |
|
01:48:19 | Třeboň | 11.10.2025 | 76.7% | 124 |
| 5. | Generali 1/2Maraton Praha |
|
02:01:38 | Praha | 05.04.2025 | 53.8% | 69 |
| 4. | 1/2Maraton Praha |
|
01:49:55 | Praha | 06.04.2024 | 62.0% | 110 |
| 3. | 1/2Maraton Praha |
|
01:43:29 | Praha | 01.04.2023 | 63.8% | 121 |
| 2. | Compressport Třeboňský půlmaraton |
|
01:46:09 | Třeboň | 15.10.2022 | 81.7% | 129 |
| 1. | Compressport Třeboňský půlmaraton |
|
01:48:55 | Třeboň | 16.10.2021 | 80.2% | 114 |
|
počet startů v kategorii: 6,
průměrný čas: 01:49:44 nejlepší čas: 01:43:29, 1/2Maraton Praha, 01.04.2023 (63.8%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. | Birell Večerní běh na 10 km |
|
00:49:11 | Praha | 05.09.2026 | 61.1% | 113 |
| 11. | Česká spořitelna Běchovice-Praha, MČR |
|
00:50:32 | Praha - Běchovice | 28.09.2025 | 67.7% | 100 |
| 10. | Česká spořitelna Běchovice-Praha, MČR |
|
00:53:23 | Praha - Běchovice | 29.09.2024 | 62.1% | 82 |
| 9. | Birell Běh na 10 km Praha |
|
00:53:15 | Praha | 07.09.2024 | 56.7% | 98 |
| 8. | Česká spořitelna Běchovice-Praha, MČR |
|
00:51:42 | Praha - Běchovice | 24.09.2023 | 63.2% | 90 |
| 7. | Benešovská 10 |
|
00:48:50 | Benešov | 17.09.2023 | 83.2% | 109 |
| 6. | Benešovská 10 |
|
00:48:32 | Benešov | 18.09.2022 | 88.5% | 93 |
| 5. | Konopišťská desítka |
|
00:51:14 | Konopiště | 14.06.2020 | 79.3% | 80 |
| 4. | Vítkovská 10 - listopad |
|
00:51:35 | Praha | 06.11.2019 | 86.0% | 87 |
| 3. | Vítkovská 10 - říjen |
|
00:52:15 | Praha | 09.10.2019 | 83.2% | - |
| 2. | Konopišťská desítka |
|
00:48:26 | Benešov | 16.06.2019 | 77.9% | 100 |
| 1. | Benešovská DESÍTKA |
|
00:49:26 | Benešov | 23.09.2018 | 87.7% | 99 |
|
počet startů v kategorii: 12,
průměrný čas: 00:50:42 nejlepší čas: 00:48:26, Konopišťská desítka, 16.06.2019 (77.9%) |
|||||||
ostatní
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. | Běhej lesy #6 Jizerská - ČSOB 23 km |
|
02:44:09 | Bedřichov | 29.08.2026 | 54.8% | 37 |
| 6. | Podzimní běh lyžařů |
|
00:42:45 | Senohraby | 25.11.2018 | 75.7% | - |
| 5. | Podzimní běh lyžařů |
|
00:43:03 | Senohraby | 26.11.2017 | 75.2% | 92 |
| 4. | Podzimní běh lyžařů |
|
00:43:01 | Senohraby | 27.11.2016 | 75.6% | 84 |
| 3. | Podzimní běh lyžařů 4 km |
|
00:21:12 | Senohraby | 30.11.2014 | 89.2% | 159 |
| 2. | Podzimní běh lyžařů 4 km |
|
00:21:50 | Senohraby | 24.11.2013 | 81.9% | 153 |
| 1. | Podzimní běh lyžařů 4 km |
|
00:22:25 | Senohraby | 25.11.2012 | 80.8% | 130 |
| počet startů v kategorii: 7 | |||||||


