Běžecké tabulky
21641 závodů
335912 závodníků
1731249 záznamů
335912 závodníků
1731249 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Gizela Chrenková, 1954, Jogging klub Dubnica, SR
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. | Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton) |
|
02:10:09 | Košice | 07.10.2018 | 61.4% | 62 |
| 13. | Čachtický polmaratón |
|
02:13:09 | Čachtice | 25.08.2018 | 64.1% | 40 |
| 12. | Vianočný CyS polmaratón |
|
02:11:52 | Žilina | 16.12.2017 | 65.5% | 44 |
| 11. | Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton) |
|
02:05:55 | Košice | 01.10.2017 | 64.9% | 66 |
| 10. | Čachtický polmaratón |
|
02:05:19 | Čachtice | 19.08.2017 | 69.7% | 52 |
| 9. | Renault polmaratón |
|
02:11:00 | Bratislava | 02.04.2017 | 63.2% | 47 |
| 8. | Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton) |
|
02:09:26 | Košice | 02.10.2016 | 60.0% | 62 |
| 7. | Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton) |
|
02:01:04 | Košice | 04.10.2015 | 60.7% | 80 |
| 6. | Trenčianský polmaratón |
|
02:10:35 | Trenčín | 13.09.2015 | 70.3% | 46 |
| 5. | Rajecký polmaraton |
|
02:13:38 | Rajec | 08.08.2015 | 62.6% | 67 |
| 4. | Renault polmaratón |
|
01:55:54 | Bratislava | 29.03.2015 | 63.4% | 82 |
| 3. | Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton) |
|
01:56:57 | Košice | 05.10.2014 | 62.8% | 82 |
| 2. | Rajecký polmaraton |
|
02:08:25 | Rajec | 09.08.2014 | 65.4% | 61 |
| 1. | Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton) |
|
02:15:59 | Košice | 06.10.2013 | 54.8% | 42 |
|
počet startů v kategorii: 14,
průměrný čas: 02:07:49 nejlepší čas: 01:55:54, Renault polmaratón, 29.03.2015 (63.4%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. | Košice Night Run |
|
01:03:07 | Košice | 04.09.2026 | 56.6% | 47 |
| 22. | Trebatická desiatka mem. Petra Minárecha |
|
00:58:57 | Trebatice | 27.07.2025 | 68.1% | 52 |
| 21. | Österreichischer Frauenlauf |
|
01:00:29 | Vídeň, Rakousko | 25.05.2025 | 59.9% | 98 |
| 20. | Trebatická desiatka mem. Petra Minárecha |
|
01:00:11 | Trebatice | 28.07.2024 | 59.9% | 47 |
| 19. | Beh Galantou - Beh oslobodenia |
|
01:00:58 | Galanta | 13.04.2024 | 61.2% | 42 |
| 18. | Desiatka s Birellom |
|
01:02:37 | Bratislava | 06.04.2024 | 63.4% | 83 |
| 17. | Stellantis polmaratón (10 km) |
|
01:01:25 | Trnava | 15.10.2023 | 69.0% | 57 |
| 16. | DM ženský beh |
|
00:59:08 | Bratislava | 23.09.2023 | 60.3% | 98 |
| 15. | ČSOB Bratislava Marathon - desiatka |
|
00:57:45 | Bratislava | 01.04.2023 | 65.3% | 85 |
| 14. | Majcichovská desiatka |
|
00:58:21 | Majcichov | 05.03.2023 | 61.3% | 34 |
| 13. | DM ženský beh |
|
00:58:10 | Bratislava | 17.09.2022 | 60.3% | 87 |
| 12. | TeN RUN |
|
01:00:53 | Trenčín | 06.08.2022 | 65.5% | 43 |
| 11. | DM ženský beh |
|
01:00:30 | Bratislava | 09.10.2021 | 60.4% | 75 |
| 10. | Majcichovská desiatka |
|
00:56:35 | Majcichov | 08.03.2020 | 61.2% | 38 |
| 9. | DM ženský beh |
|
00:58:55 | Bratislava | 14.09.2019 | 64.1% | 102 |
| 8. | Wizz Air Košice Runway Run |
|
00:58:33 | Košice | 27.04.2019 | 67.9% | 65 |
| 7. | Desiatka s Birellom |
|
01:01:48 | Bratislava | 06.04.2019 | 62.0% | 64 |
| 6. | DM ženský beh |
|
00:55:30 | Bratislava | 22.09.2018 | 70.2% | 117 |
| 5. | TeN RUN |
|
00:58:25 | Trenčín | 04.08.2018 | 63.1% | 55 |
| 4. | Majcichovska desiatka |
|
00:58:35 | Majcichov | 04.03.2018 | 63.4% | 36 |
| 3. | Košice Night Run |
|
00:55:50 | Košice | 02.09.2016 | 63.6% | 88 |
| 2. | Košice Night Run |
|
00:52:39 | Košice | 04.09.2015 | 76.4% | 100 |
| 1. | Majcichovska desiatka |
|
00:56:43 | Majcichov | 02.03.2014 | 66.1% | 42 |
|
počet startů v kategorii: 23,
průměrný čas: 00:58:58 nejlepší čas: 00:52:39, Košice Night Run, 04.09.2015 (76.4%) |
|||||||
ostatní
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Janské Lázně - Černá Hora MS veteránů v běhu do vrchu |
|
01:18:37 | Janské Lázně | 31.08.2013 | 58.7% | 34 |
| počet startů v kategorii: 1 | |||||||


