Běžecké tabulky
21638 závodů
335907 závodníků
1731179 záznamů
335907 závodníků
1731179 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Daniela Červeňová, 1973, Martin, SR
maraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. | Cracovia Marathon |
|
04:02:41 | Krakow, Polsko | 06.04.2025 | 64.8% | 80 |
| 4. | Cracovia Marathon |
|
04:16:42 | Krakow, Polsko | 14.04.2024 | 62.1% | 107 |
| 3. | Cracovia Marathon |
|
04:15:10 | Krakow, Polsko | 23.04.2023 | 63.7% | 85 |
| 2. | Medzinárodný maratón mieru |
|
04:06:02 | Košice | 02.10.2022 | 58.8% | 77 |
| 1. | Vodné dielo Hamburg 8/8 |
|
04:05:32 | Žilina | 04.10.2020 | 100.0% | - |
|
počet startů v kategorii: 5,
průměrný čas: 04:09:13 nejlepší čas: 04:02:41, Cracovia Marathon, 06.04.2025 (64.8%) |
|||||||
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19. | Ostrava City Marathon (půlmaraton) |
|
01:51:57 | Ostrava | 06.09.2026 | 76.9% | 114 |
| 18. | Zlatý maraton Emila Zátopka (půlmaraton) |
|
01:57:52 | Ostrava | 25.10.2025 | 64.4% | 88 |
| 17. | Rajecký polmaratón |
|
02:03:04 | Rajec | 09.08.2025 | 72.7% | 90 |
| 16. | Sunrise Halfmarathon |
|
01:47:34 | Brno | 22.06.2025 | 87.8% | 152 |
| 15. | Rajecký polmaratón |
|
01:57:34 | Rajec | 10.08.2024 | 69.6% | 95 |
| 14. | Sunrise Halfmarathon |
|
01:51:50 | Brno | 23.06.2024 | 84.3% | 130 |
| 13. | Rajecký polmaratón |
|
01:51:35 | Rajec | 12.08.2023 | 72.9% | 106 |
| 12. | Rajecký polmaratón |
|
01:54:03 | Rajec | 13.08.2022 | 82.3% | 99 |
| 11. | Vianočný Hamburg Vodné dielo (polmaraton) |
|
01:50:54 | Žilina | 18.12.2021 | 81.3% | - |
| 10. | Rajecký polmaratón |
|
02:00:06 | Rajec | 14.08.2021 | 72.9% | 86 |
| 9. | Vianočný Hamburg Vodné dielo (polmaraton) |
|
01:51:52 | Žilina | 19.12.2020 | 97.2% | - |
| 8. | Rajecký polmaratón |
|
01:55:58 | Rajec | 08.08.2020 | 72.6% | 95 |
| 7. | Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton) |
|
01:57:58 | Košice | 06.10.2019 | 65.5% | 86 |
| 6. | Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton) |
|
01:54:30 | Košice | 07.10.2018 | 69.7% | 104 |
| 5. | Vianočný CyS polmaratón |
|
01:57:43 | Žilina | 16.12.2017 | 73.4% | 65 |
| 4. | Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton) |
|
02:02:37 | Košice | 01.10.2017 | 66.6% | 75 |
| 3. | Vianočný CyS polmaratón |
|
02:01:36 | Žilina | 17.12.2016 | 73.4% | 52 |
| 2. | Půlmaraton Moravským krasem |
|
02:05:32 | Blansko | 24.10.2015 | 64.9% | 49 |
| 1. | Beh k srdcu SNP |
|
02:34:45 | Martin | 24.05.2014 | 55.9% | 29 |
|
počet startů v kategorii: 19,
průměrný čas: 01:58:22 nejlepší čas: 01:47:34, Sunrise Halfmarathon, 22.06.2025 (87.8%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. | Krasňanská desiatka |
|
00:51:01 | Krásno nad Kysucou | 09.11.2025 | 70.8% | 94 |
| 19. | Banskobystrický Maratón (10 km) |
|
00:50:44 | Banská Bystrica | 07.06.2025 | 75.9% | 129 |
| 18. | Silvestrovský beh zdravia |
|
00:49:10 | Vrútky | 31.12.2024 | 81.4% | 91 |
| 17. | Krasňanská desiatka |
|
00:49:59 | Krásno nad Kysucou | 10.11.2024 | 80.1% | 95 |
| 16. | Malý Štrbský maratón (10 km) |
|
00:52:46 | Štrba | 14.07.2024 | 72.8% | 124 |
| 15. | Banskobystrický Maratón (10km) |
|
00:51:15 | Banská Bystrica | 08.06.2024 | 79.5% | 129 |
| 14. | Silvestrovský beh zdravia |
|
00:50:40 | Vrútky | 31.12.2023 | 79.4% | 84 |
| 13. | Krasňanská desiatka |
|
00:49:49 | Krásno nad Kysucou | 12.11.2023 | 80.1% | 86 |
| 12. | Malý Štrbský maratón 10 km |
|
00:51:30 | Štrba | 09.07.2023 | 84.2% | 115 |
| 11. | Banskobystrický Maratón (10km) |
|
00:52:32 | Banská Bystrica | 03.06.2023 | 72.7% | 121 |
| 10. | Silvestrovský beh zdravia |
|
00:50:34 | Vrútky | 31.12.2022 | 81.9% | 87 |
| 9. | Malý Štrbský maratón 10 km |
|
00:56:02 | Štrba | 10.07.2022 | 77.3% | 81 |
| 8. | Beh oslobodenia Turian |
|
00:49:55 | Turany | 02.04.2022 | 81.9% | 83 |
| 7. | Beh oslobodenia Turian |
|
00:51:09 | Turany | 12.06.2021 | 74.7% | 72 |
| 6. | Krasňanská desiatka |
|
00:50:41 | Krásno nad Kysucou | 04.11.2018 | 76.7% | 71 |
| 5. | Krasňanská desiatka |
|
00:52:25 | Krásno nad Kysucou | 12.11.2017 | 71.8% | 69 |
| 4. | Silvestrovský beh Vrútky |
|
00:53:34 | Vrútky | 31.12.2016 | 82.0% | 67 |
| 3. | Krasňanská desiatka |
|
00:53:26 | Krásno nad Kysucou | 13.11.2016 | 73.2% | 58 |
| 2. | Beh oslobodenia Turian |
|
00:53:45 | Turany | 02.04.2016 | 70.3% | 62 |
| 1. | Silvestrovský beh zdravia |
|
00:56:05 | Vrútky | 31.12.2014 | 71.1% | 53 |
|
počet startů v kategorii: 20,
průměrný čas: 00:51:51 nejlepší čas: 00:49:10, Silvestrovský beh zdravia, 31.12.2024 (81.4%) |
|||||||


