Běžecké tabulky
21661 závodů
335951 závodníků
1731813 záznamů
335951 závodníků
1731813 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Dáša Bartošová, 1982, Bratislava, SR
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. | Renault polmaratón |
|
02:11:47 | Bratislava | 12.04.2026 | 58.5% | 51 |
| 3. | Renault polmaratón |
|
02:03:04 | Bratislava | 06.04.2025 | 64.3% | 70 |
| 2. | Renault polmaratón |
|
02:00:49 | Bratislava | 07.04.2024 | 63.7% | 80 |
| 1. | Renault polmaratón |
|
02:14:06 | Bratislava | 03.04.2016 | 57.2% | 39 |
|
počet startů v kategorii: 4,
průměrný čas: 02:07:26 nejlepší čas: 02:00:49, Renault polmaratón, 07.04.2024 (63.7%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. | DM ženský beh |
|
00:58:15 | Bratislava | 19.09.2026 | 63.8% | 120 |
| 29. | Telekom Night Run |
|
00:57:17 | Bratislava | 05.09.2026 | 60.8% | 83 |
| 28. | Telekom Night Run |
|
00:56:06 | Bratislava | 07.09.2025 | 60.6% | 83 |
| 27. | Telekom Night Run |
|
00:55:02 | Bratislava | 08.09.2024 | 61.8% | 91 |
| 26. | DM ženský beh |
|
00:52:41 | Bratislava | 23.09.2023 | 67.7% | 141 |
| 25. | Telekom Night Run |
|
00:52:42 | Bratislava | 09.09.2023 | 65.9% | 100 |
| 24. | ČSOB Bratislava Marathon - Desiatka |
|
00:54:32 | Bratislava | 02.04.2022 | 69.2% | 99 |
| 23. | DM ženský beh |
|
00:55:56 | Bratislava | 09.10.2021 | 65.4% | 111 |
| 22. | Telekom Night Run |
|
01:07:46 | Bratislava | 18.09.2021 | 53.3% | 30 |
| 21. | ČSOB Bratislava Marathon - Desiatka |
|
01:08:28 | Bratislava | 04.09.2021 | 61.4% | 43 |
| 20. | ČSOB Zimná séria 5.kolo |
|
00:56:26 | Bratislava | 07.03.2020 | 75.8% | 66 |
| 19. | ČSOB Zimná séria 4.kolo |
|
00:55:54 | Bratislava | 08.02.2020 | 70.8% | 61 |
| 18. | ČSOB Zimná séria 3.kolo |
|
00:56:15 | Bratislava | 11.01.2020 | 65.4% | 62 |
| 17. | ČSOB Zimná séria 2.kolo |
|
00:57:45 | Bratislava | 07.12.2019 | 69.6% | 63 |
| 16. | ČSOB Zimná séria |
|
00:54:07 | Bratislava | 09.11.2019 | 76.2% | 80 |
| 15. | DM ženský beh |
|
00:57:05 | Bratislava | 14.09.2019 | 66.1% | 115 |
| 14. | Telekom Night run |
|
00:54:03 | Bratislava | 07.09.2019 | 65.7% | 92 |
| 13. | Desiatka s Birellom |
|
00:56:35 | Bratislava | 06.04.2019 | 67.7% | 97 |
| 12. | ČSOB Zimná séria |
|
00:58:17 | Bratislava | 09.03.2019 | 72.2% | 58 |
| 11. | ČSOB Zimná séria |
|
00:56:37 | Bratislava | 09.02.2019 | 68.4% | 57 |
| 10. | ČSOB Zimná séria |
|
01:00:28 | Bratislava | 12.01.2019 | 68.6% | 54 |
| 9. | DM ženský beh |
|
00:57:35 | Bratislava | 22.09.2018 | 67.7% | 100 |
| 8. | Telekom Night run |
|
00:57:32 | Bratislava | 07.09.2018 | 63.0% | 70 |
| 7. | Desiatka s Birellom |
|
01:00:35 | Bratislava | 07.04.2018 | 63.4% | 69 |
| 6. | Telekom Night run |
|
00:56:35 | Bratislava | 09.09.2017 | 66.2% | 80 |
| 5. | Retro Run |
|
00:59:46 | Bratislava | 27.05.2017 | 68.9% | 57 |
| 4. | Telekom Night run |
|
00:55:45 | Bratislava | 24.09.2016 | 69.2% | 76 |
| 3. | Otvorenie bežeckej sezóny 2016 |
|
01:01:35 | Bratislava | 20.03.2016 | 65.7% | 48 |
| 2. | Telekom Night run |
|
00:57:18 | Bratislava | 12.09.2015 | 62.9% | 71 |
| 1. | Telekom Night run |
|
00:59:01 | Bratislava | 13.09.2014 | 61.3% | 64 |
|
počet startů v kategorii: 30,
průměrný čas: 00:57:36 nejlepší čas: 00:52:41, DM ženský beh, 23.09.2023 (67.7%) |
|||||||
ostatní
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. | Zimná séria |
|
01:02:12 | Bratislava | 28.02.2015 | 63.9% | 37 |
| 1. | Národný beh Devín - Bratislava |
|
01:17:21 | Bratislava | 13.04.2014 | 51.1% | 35 |
| počet startů v kategorii: 2 | |||||||


