Běžecké tabulky
18702 závodů
255228 závodníků
1370128 záznamů
255228 závodníků
1370128 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Žiarský mestský polmaratón, 25.05.2013, Žiar nad Hronom
věkový průměr závodníků: 49.7 let |
nejmladší závodník: Kubej Tomáš (1992) |
nejstarší závodník: Krajči Milan (1941) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen▼ | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubej Tomáš | 1992 | 01:15:29 | AK Nové Zámky | 193 | |
2. | Kvak Róbert | 1991 | 01:53:14 | meteoinfo.sk | 57 | |
3. | Repák Erik | 1991 | 01:17:49 | BKO Vyšná Myšľa | 181 | |
4. | Válová Silvia | 1991 | 01:30:51 | Pravenec | 132 | |
5. | Martinská Jana | 1990 | 01:33:57 | MAC REDOX Lučenec | 121 | |
6. | Weiss Eduard | 1990 | 02:12:50 | HV Brontosauri | 31 | |
7. | Sahajda Tibor | 1990 | 01:10:04 | BMSC Bratislava | 220 | |
8. | Rajčan Marián | 1989 | 01:37:50 | 107 | ||
9. | Torok Juraj | 1989 | 01:42:54 | Pezinok | 85 | |
10. | Gemza Tomáš | 1988 | 01:24:22 | ŠK Štrba | 156 | |
11. | Podlauf Branislav | 1988 | 02:16:04 | Hliník nad Hronom | 29 | |
12. | Benko Tomáš | 1987 | 01:21:06 | Zemianské Kostolany | 169 | |
13. | Alaxa Matej | 1987 | 02:12:50 | HV Brontosauri | 32 | |
14. | Kalmár Patrik | 1987 | 01:26:31 | BKB | 151 | |
15. | Straňáková Veronika | 1987 | 01:57:41 | Lutila | 51 | |
16. | Koniar Michal | 1987 | 01:38:48 | Hliník nad Hronom | 103 | |
17. | Pejpková Bérešová Katarína | 1987 | 01:17:49 | TJ Obal Servis Košice | 182 | |
18. | Puklová Patrícia | 1986 | 01:27:44 | Šport Team Hritz | 145 | |
19. | Urban Jozef | 1986 | 01:11:30 | TJ Obalservis Košice | 214 | |
20. | Struhár Ivan | 1986 | 01:33:12 | Partizánske | 123 | |
21. | Matiašovič Ľubomír | 1986 | 01:41:27 | Rudno nad Hronom | 92 | |
22. | Čudrňák Pavol | 1986 | 01:21:48 | Bratislava | 164 | |
23. | Čakovský Vladimír | 1986 | 01:42:58 | Poltár | 85 | |
24. | Grancová Jana | 1985 | 02:02:18 | Bratislava | 43 | |
25. | Rehuš Lubomír | 1985 | 01:18:08 | AŠK Grafobal Skalica | 179 | |
26. | Vuongová Henrieta | 1985 | 01:51:28 | Žarnovica | 61 | |
27. | Páleník Ján | 1984 | 01:40:03 | 99 | ||
28. | Luhový Michal | 1984 | 01:16:39 | AŠK Grafobal Skalica | 188 | |
29. | Čarnoký Andrej | 1984 | 01:28:28 | Žiar nad Hronom | 141 | |
30. | Vinarčík Peter | 1984 | 02:04:10 | Žiar nad Hronom | 40 | |
31. | Magyar Imrich | 1984 | 01:14:43 | AC Nové Zámky | 198 | |
32. | Vojtašovič Martin | 1984 | 01:59:01 | 48 | ||
33. | Priesol Roman | 1983 | 01:32:55 | Bánská Bystrica | 124 | |
34. | Bugár Michal | 1983 | 01:42:33 | Stará Kremnicka | 88 | |
35. | Marušinec Juraj | 1983 | 01:32:30 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 125 | |
36. | Mišiak Michal | 1983 | 01:37:43 | čiga-biga team marathon | 108 | |
37. | Osvald Filip | 1983 | 01:44:05 | 81 | ||
38. | Ambróz Jaroslav | 1982 | 01:47:19 | Bratislava | 71 | |
39. | Urbán Peter | 1982 | 01:21:35 | Nové Zámky | 166 | |
40. | Tomus Erik | 1982 | 02:03:39 | 41 | ||
41. | Struhár Andrej | 1982 | 01:35:38 | Bratislava | 116 | |
42. | Szalma Michal | 1982 | 01:49:42 | Fan klub biatlonu | 66 | |
43. | Zavadil Tomáš | 1981 | 01:25:39 | Tatran Jablonica | 153 | |
44. | Šulek Ján | 1981 | 01:29:43 | TAT Martin | 139 | |
45. | Dupej Peter | 1980 | 01:45:30 | Radvaň | 76 | |
46. | Ťahún Štefan | 1980 | 02:12:47 | 33 | ||
47. | Pauček Miroslav | 1979 | 01:27:30 | Dolné Dubové okr.Trnava | 147 | |
48. | Letko Miroslav | 1979 | 01:28:27 | Tranč. Stankovce | 142 | |
49. | Jedinák Matúš | 1979 | 01:31:30 | behame.sk | 130 | |
50. | Pekár Martin | 1979 | 01:30:50 | Prievidza | 133 | |
51. | Krutošík Ondrej | 1979 | 01:43:28 | Kotešová | 84 | |
52. | Otipka Radoslav | 1978 | 01:27:31 | Žiar nad Hronom | 146 | |
53. | Mádel Peter | 1978 | 01:42:36 | Dochodcov | 88 | |
54. | Kútik Miroslav | 1978 | 01:54:09 | ZH | 56 | |
55. | Ivan Michal | 1978 | 01:42:09 | Ihráč | 90 | |
56. | Sýkora Ludovít | 1978 | 01:40:05 | Bratislava | 98 | |
57. | Korčok Július | 1978 | 01:23:22 | Krupina | 160 | |
58. | Krajči Miroslav | 1977 | 01:42:26 | Žiar nad Hronom | 89 | |
59. | Gregorcová Martina | 1977 | 01:45:40 | Bánská Bystrica | 75 | |
60. | Chlpek Tomáš | 1977 | 01:41:41 | Chrenovec | 91 | |
61. | Benča Ivan | 1977 | 01:25:11 | Žiar nad Hronom | 155 | |
62. | Gregor Štefan | 1977 | 01:38:32 | BŠK Banská Bystrica | 104 | |
63. | Paprčka Peter | 1977 | 01:27:40 | Massey Ferguson Runners Club | 146 | |
64. | Mesiarik Peter | 1977 | 02:12:12 | Žiar nad Hronom | 33 | |
65. | Arbet Branislav | 1977 | 01:17:22 | JM Demolex Bardejov | 184 | |
66. | Osif Dušan | 1977 | 01:32:17 | Bratislava | 127 | |
67. | Kupka Anton | 1976 | 01:21:01 | Čadca | 170 | |
68. | Jonák Peter | 1976 | 01:47:39 | Brusno | 71 | |
69. | Arbet Roman | 1976 | 01:13:05 | Demolex Bardejov | 206 | |
70. | Barčin Peter | 1976 | 01:57:29 | Lehota pod Vtáčnikom | 52 | |
71. | Pavuk Marian | 1975 | 01:36:31 | PavúčikSport Team | 111 | |
72. | Bugoš Marian | 1975 | 01:33:12 | KBBS Turčianské Teplice | 123 | |
73. | Šlúch Roman | 1975 | 01:18:45 | Banská Štiavnica | 177 | |
74. | Šályová Darina | 1975 | 02:08:09 | Lovčica Trubín | 37 | |
75. | Koška Adrian | 1974 | 01:39:32 | Hasiči Fiľakovo | 101 | |
76. | Pivarčiová Marcela | 1974 | 01:42:47 | Bartošova Lehotka | 86 | |
77. | Krutošík Martin | 1974 | 01:26:25 | Veľké Rovné | 151 | |
78. | Pástor Imrich | 1974 | 01:12:57 | TJ Obal Servis Košice | 207 | |
79. | Spišiak Radovan | 1974 | 01:50:17 | ŠK SP Sásová | 65 | |
80. | Krátký Slavomír | 1974 | 01:36:17 | Žiar nad Hronom | 114 | |
81. | Hudák Juraj | 1973 | 01:30:17 | VTJ Blesk Trenčín | 135 | |
82. | Lovčičan Miroslav | 1973 | 01:31:21 | Nemak Slovakia | 130 | |
83. | Ťapušík Miroslav | 1973 | 01:32:06 | Hasiči Handlová | 127 | |
84. | Toporcer Viliam | 1972 | 01:19:42 | Žilina | 174 | |
85. | Gondová Marcela | 1972 | 01:50:46 | Bartošova Lehotka | 63 | |
86. | Píšová Monika | 1972 | 01:34:34 | AK Baník Prievidza | 119 | |
87. | Grexová Diana | 1972 | 01:41:09 | BŠK Banská Bystrica | 94 | |
88. | Bobrík Radovan | 1972 | 01:51:18 | Pezinok | 62 | |
89. | Čabová Mária | 1972 | 01:48:06 | AK MŠK Žiar nad Hronom | 68 | |
90. | Lunter Miroslav | 1971 | 01:31:53 | ŠK Sokol TELGART | 128 | |
91. | Schon Ľudovít | 1971 | 01:36:54 | Malinova | 111 | |
92. | Kukla Anton | 1971 | 01:40:43 | Žarnovica | 96 | |
93. | Hudáková Jitka | 1971 | 01:30:17 | VTJ Blesk Trenčín | 136 | |
94. | Puškár Luboš | 1971 | 02:07:22 | Fešák Team Trnava | 37 | |
95. | Macko Michal | 1971 | 01:44:04 | Zvolen | 81 | |
96. | Fujeríková Judit | 1970 | 01:59:25 | čiga-biga team marathon | 47 | |
97. | Jurík Peter | 1970 | 01:37:37 | AK Baník Prievidza | 108 | |
98. | Smák František | 1970 | 01:30:09 | Žilina | 137 | |
99. | Sedilek Jozef | 1969 | 01:35:57 | Nutrilite team | 115 | |
100. | Valiček Robert | 1969 | 01:14:51 | KP APZ Bratislava | 196 |