Běžecké tabulky
18759 závodů
257293 závodníků
1380407 záznamů
257293 závodníků
1380407 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Medzinárodný maratón mieru Košice - polmaratón, 07.10.2007, Košice
věkový průměr závodníků: 55.7 let |
nejmladší závodník: Barcík Róbert (1992) |
nejstarší závodník: Hauser Pavel (1930) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas▼ | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
501. | Kubo Martin | 1964 | 01:37:47 | ŠK MBKS triathlon | ||
502. | Náter Branislav | 1974 | 01:37:28 | Colná správa SR | ||
503. | Brettschneider Radim | 1970 | 01:37:26 | TJ Požiarnik | ||
504. | Seliga Samuel | 1986 | 01:37:20 | Košice | ||
505. | Hudák Ján | 1961 | 01:37:10 | ŠKP Prešov | ||
506. | Sedlák Róbert | 1985 | 01:37:07 | |||
507. | Cagáň Pavol | 1982 | 01:37:03 | Opatovce nad Nitrou | ||
508. | Demčák Ján | 1966 | 01:36:55 | Strážske | ||
509. | Pollák Milan | 1955 | 01:36:39 | KKM Čadca | ||
510. | Vaľo Ján | 1951 | 01:36:28 | RD Tušická Nová Ves | ||
511. | Čižmárik Martin | 1972 | 01:36:25 | Slovak Mail Services | ||
512. | Csejteyová Zuzana | 1988 | 01:36:17 | AMK Nové Zámky | ||
513. | Hudák Anton | 1966 | 01:36:11 | BK Stará Ľubovňa | ||
514. | Baloga Marek | 1989 | 01:36:09 | Fox Team PO | ||
515. | Čukalovský Daniel | 1973 | 01:36:09 | Košice | ||
516. | Stupňan Jozef | 1962 | 01:36:02 | MK Rajec | ||
517. | Stanko Peter | 1971 | 01:35:57 | Sečovce | ||
518. | Klas Jaroslav | 1950 | 01:35:57 | Chemosvit | ||
519. | Skačan Stanislav | 1948 | 01:35:42 | Šaľa | ||
520. | Bauer Patrik | 1977 | 01:35:39 | VŠE Košice | ||
521. | Tvrdoň Ľubomír | 1978 | 01:35:22 | ŠKP Bratislava | ||
522. | Štefková Erika | 1979 | 01:35:19 | AŠK Grafobal Skalica | ||
523. | Kulbaga Rastislav | 1974 | 01:35:19 | Izokad Košice | ||
524. | Hudák Jozef | 1956 | 01:35:10 | SOPKA Seňa | ||
525. | Toman Ondřej | 1974 | 01:34:57 | IKK marathon Brno | ||
526. | Ivanecký Matúš | 1977 | 01:34:56 | Dulová Ves | ||
527. | Sedlák Jozef | 1966 | 01:34:52 | Belle Export Import Košice | ||
528. | Marko Martin | 1977 | 01:34:45 | Road Runners Club | ||
529. | Šimko Ladislav | 1962 | 01:34:44 | BK Stará Ľubovňa | ||
530. | Prokipčák Pavel | 1958 | 01:34:24 | Carmeuse Slovakia | ||
531. | Mesík Jozef | 1971 | 01:34:23 | Nemčovce | ||
532. | Pavuková Slávka | 1971 | 01:34:23 | OBS Prešov | ||
533. | Kičin Ľubomír | 1959 | 01:34:20 | Košice | ||
534. | Grác Vladimír | 1963 | 01:34:15 | TJ Kotolňa Košice | ||
535. | Kollár Štefan | 1952 | 01:34:14 | OB Dragov Košice | ||
536. | Šofranko Ján | 1963 | 01:34:12 | Široké | ||
537. | Albertová Brigita | 1975 | 01:34:05 | Olymp Slovakia Bratislava | ||
538. | Bacskai Juraj | 1970 | 01:34:04 | Košice | ||
539. | Kováčová Anna | 1987 | 01:33:58 | Košice | ||
540. | Mitušina Jaroslav | 1963 | 01:33:54 | Cyklo Gelnica | ||
541. | Berník Pavol | 1982 | 01:33:48 | ŠKP Spišská Nová Ves | ||
542. | Matej František | 1950 | 01:33:45 | BK Steel Košice | ||
543. | Zafka Peter | 1977 | 01:33:32 | MK Rajec | ||
544. | Slatkovský Štefan | 1959 | 01:33:18 | Cyklo Gelnica | ||
545. | Pástor Rudolf | 1975 | 01:33:01 | Rakovec nad Ondavou | ||
546. | Kvarta Slavomír | 1979 | 01:33:01 | Postřižín | ||
547. | Sabol František | 1964 | 01:32:37 | JM Demolex Bardejov | ||
548. | Lunter Miroslav | 1971 | 01:32:31 | ŠK Sokol TELGART | ||
549. | Štefko Drahomír | 1970 | 01:32:29 | Košice | ||
550. | Sládek Augustín | 1957 | 01:32:25 | ŽK Žilina | ||
551. | Klema Igor | 1986 | 01:32:22 | Košice | ||
552. | Mnahončák Pavel | 1971 | 01:32:12 | Ľubotice | ||
553. | Stehlík Pavol | 1966 | 01:32:06 | MK Rajec | ||
554. | Vápeník Ján | 1971 | 01:31:58 | Košice | ||
555. | Pribula Igor | 1962 | 01:31:31 | Vranov nad Topľou | ||
556. | Lipták Rastislav | 1976 | 01:31:20 | Hasiči Dobšiná | ||
557. | Brzák Milan | 1973 | 01:31:20 | Splašená lokomotiva | ||
558. | Smriga František | 1965 | 01:31:15 | BK Steel Košice | ||
559. | Fuker Miroslav | 1959 | 01:31:07 | BK Cyklosun Plus N. Huta | ||
560. | Feranec Luboš | 1984 | 01:30:28 | Martin | ||
561. | Lištinský Ján | 1980 | 01:30:26 | Hrom do piecky! | ||
562. | Jenča Igor | 1963 | 01:30:24 | Zlatá Studňa Široké | ||
563. | Takáč Stanislav | 1984 | 01:30:16 | Raketový tým KVP | ||
564. | Beneš Tomáš | 1976 | 01:30:14 | Košice | ||
565. | Vlkovič Matúš | 1981 | 01:30:07 | Prešov | ||
566. | Uličný Marek | 1976 | 01:29:48 | SCMT | ||
567. | Sroková Zuzana | 1979 | 01:29:46 | BK Steel Košice | ||
568. | Klimčík Roman | 1980 | 01:29:39 | Košice | ||
569. | Krištanová Mahuliena | 1972 | 01:29:35 | Gymnázium Sv.Tomáša | ||
570. | Raffáč Robert | 1972 | 01:29:33 | BK Steel Košice | ||
571. | Vydra Branislav | 1981 | 01:29:30 | Horný Hričov | ||
572. | Kováčik Martin | 1985 | 01:29:30 | ŠKP Čadca | ||
573. | Čider Ladislav | 1964 | 01:29:08 | Getrag Ford Kechnec | ||
574. | Labaš Karol | 1954 | 01:29:05 | Košice | ||
575. | Servátková Slavomíra | 1978 | 01:28:57 | TJ Slovan Nálepkovo | ||
576. | Candrák Milan | 1977 | 01:28:54 | VALERON | ||
577. | Makara Lukáš | 1984 | 01:28:40 | Košice | ||
578. | Kaľavský Július | 1976 | 01:28:30 | KST Margecany | ||
579. | Želasko Ondrej | 1966 | 01:28:25 | Krompachy | ||
580. | Cibulka Andrej | 1965 | 01:28:21 | Triklub FTVS | ||
581. | Husár Juraj | 1958 | 01:28:16 | Mestské Lesy | ||
582. | Harangozo Josef | 1962 | 01:28:08 | Prešov | ||
583. | Kaňa František | 1975 | 01:27:58 | Kežmarok | ||
584. | Kovalčík Jozef | 1976 | 01:27:42 | Košice | ||
585. | Šitár Tomáš | 1987 | 01:27:15 | JM Demolex Bardejov | ||
586. | Urbánek Jiří | 1976 | 01:27:11 | Splašená lokomotiva Chlumec | ||
587. | Centko Ivan | 1967 | 01:26:28 | Košice | ||
588. | Sroka Karol | 1978 | 01:26:17 | Bernolákovo | ||
589. | Bosák Anton | 1950 | 01:26:16 | STK Prešov | ||
590. | Haky Pavol | 1972 | 01:26:01 | BK Steel Košice | ||
591. | Kamas Tomáš | 1976 | 01:25:14 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | ||
592. | Kučera Roman | 1983 | 01:25:09 | ATU Košice | ||
593. | Tysz Adam | 1987 | 01:24:56 | ATU Košice | ||
594. | Murdzik Ján | 1966 | 01:24:37 | Obec Bukovce | ||
595. | Barcík Peter | 1966 | 01:23:48 | BK Sliač | ||
596. | Šillík Andrej | 1987 | 01:23:45 | BK Sliač | ||
597. | Vančišin Igor | 1973 | 01:23:43 | TJ Stročín | ||
598. | Ambróz Jozef | 1967 | 01:23:40 | ŠK Olymp Bratislava | ||
599. | Ivan Milan | 1964 | 01:23:29 | BK Sliač | ||
600. | Kováč Peter | 1963 | 01:22:39 | Terraton |