Běžecké tabulky
18824 závodů
257959 závodníků
1383949 záznamů
257959 závodníků
1383949 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Českobrodská vánoční desítka, 21.12.2014, Český Brod
věkový průměr závodníků: 51.1 let |
nejmladší závodník: Kovalovský Michal (1998) |
nejstarší závodník: Janeček Jaroslav (1940) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▲ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maryšková Barbora | 1985 | 00:47:11 | 90 | ||
2. | Heřmanová Jana | 1984 | 00:53:59 | 55 | ||
3. | Nývlt Martin | 1976 | 00:55:09 | (Český Brod) | 50 | |
4. | Nývltová Tereza | 1978 | 00:58:41 | (Český Brod) | 38 | |
5. | Hofman Milan | 1996 | 00:44:03 | (Mlekosrby) | 119 | |
6. | Pačes Vít | 1986 | 00:39:58 | (Praha 4) | 155 | |
7. | Vopařil Tomáš | 1969 | 00:46:54 | (Tuchoraz) | 93 | |
8. | Černý Jiří | 1978 | 00:44:33 | 25. A Český Brod | 112 | |
9. | Strnad Bohumil | 1943 | 00:56:28 | AC Čáslav | 45 | |
10. | Bufka Zdeněk | 1957 | 00:39:13 | AC Česká Lípa | 161 | |
11. | Petronjuk Viktor | 1960 | 00:36:53 | AC Kovošrot Praha | 178 | |
12. | Helcmanovský Peter | 1977 | 00:40:41 | AC Mageo | 147 | |
13. | Jindra David | 1960 | 00:40:23 | AC Obora Hvězda | 150 | |
14. | Záruba Luděk | 1959 | 00:48:18 | AC Praha 1890 | 84 | |
15. | Zárubová Jana | 1959 | 00:52:27 | AC Praha 1890 | 64 | |
16. | Vacarda Vladimír | 1959 | 00:38:55 | AC Slovan Liberec | 163 | |
17. | Koloc Pavel | 1965 | 01:01:42 | AC Total Zero | 33 | |
18. | Groh Stanislav | 1946 | 00:50:04 | AC Vrchlabí | 74 | |
19. | Doležal Tomáš | 1971 | 00:44:10 | Albit Technologies | 117 | |
20. | Grygar David | 1974 | 00:47:10 | Architekti Grygar | 90 | |
21. | Pomezný Lukáš | 1994 | 00:32:40 | Atletika Písek | 220 | |
22. | Vrzala Tomáš | 1978 | 00:45:29 | Auto Palace Spořilov | 105 | |
23. | Řápek Václav | 1942 | 00:50:41 | AVC Praha | 71 | |
24. | Krotilová Magdaléna | 1971 | 00:54:15 | Báječné ženy v běhu | 54 | |
25. | Hulínský Jiří | 1979 | 00:48:46 | BĚCHOVICE | 81 | |
26. | Kovalovský Milan | 1964 | 00:44:37 | BĚCHOVICE | 112 | |
27. | Kovalovský Michal | 1998 | 00:41:45 | BĚCHOVICE | 140 | |
28. | Pokorný Matyáš | 1988 | 00:34:50 | Benešov | 200 | |
29. | Hanušová Kristyna | 1977 | 00:50:40 | Benešov | 71 | |
30. | Pokorný Miroslav | 1960 | 00:51:39 | Benešov | 67 | |
31. | Koller Pavel | 1970 | 00:49:31 | Bezdědice | 77 | |
32. | Rucker Jakub | 1988 | 00:41:02 | Bon Bon Lhota | 145 | |
33. | Přibyl Jan | 1978 | 00:46:07 | Brandýs nad Labem | 101 | |
34. | Hrevuš Alexandr | 1979 | 00:44:19 | Břehy u Přelouče | 115 | |
35. | Střelba Ondřej | 1975 | 00:44:26 | BŽB Praha | 114 | |
36. | Svědiroh Miroslav | 1965 | 00:53:54 | Cihelna Pardubice | 56 | |
37. | Teplá Jana | 1979 | 00:46:41 | CK Úvaly | 97 | |
38. | Rydval Michal | 1974 | 00:45:36 | CK Vinohradské šlapky | 104 | |
39. | Vaněček Karel | 1981 | 00:41:13 | CK Vinohradské šlapky | 143 | |
40. | Mikeš Filip | 1977 | 00:45:31 | CK Vinohradské šlapky | 105 | |
41. | Hula Martin | 1992 | 00:45:18 | CK Vinohradské šlapky | 106 | |
42. | Bittner Miroslav | 1973 | 00:40:21 | CK Vinohradské šlapky | 151 | |
43. | Hůla Jan | 1986 | 00:47:48 | CK Vinohradské šlapky | 86 | |
44. | Jordanov Marcel | 1974 | 00:39:46 | Cyklo Kraus Přelouč | 157 | |
45. | Volejník Michal | 1988 | 00:37:02 | Cyklomax Rockmachine | 176 | |
46. | Prchal Pavel | 1959 | 00:43:02 | Cyklosport Kern (Kutná Hora) | 127 | |
47. | Pragrová Lucie | 1987 | 00:54:53 | Čelákovice | 51 | |
48. | Kerlík Radovan | 1965 | 00:36:48 | Čelákovice | 179 | |
49. | Roubík František | 1956 | 00:42:41 | Čerčany | 132 | |
50. | Kadera Michal | 1977 | 00:43:16 | České Budějovice | 124 | |
51. | Ulík Filip | 1970 | 00:48:08 | Český Brod | 85 | |
52. | Skála Marek | 1990 | 00:40:22 | Český Brod | 150 | |
53. | Rybář Jan | 1998 | 00:52:42 | Český Brod | 63 | |
54. | Skála Dominik | 1994 | 00:40:09 | Český Brod | 154 | |
55. | Procházka Josef | 1971 | 00:37:28 | Děčín | 173 | |
56. | Hostička Jan | 1979 | 00:34:52 | Dejvice | 199 | |
57. | Týč Lubomír | 1961 | 00:43:12 | Dlouhý Most | 125 | |
58. | Herda Jan | 1983 | 00:36:16 | Dobřichov | 184 | |
59. | Nechoďdoma Petr | 1977 | 00:46:29 | Dobřichov | 98 | |
60. | Tomsa Pavel | 1962 | 00:43:59 | Doubrava | 120 | |
61. | Rybáček Miroslav | 1987 | 00:36:38 | Elna Počerady | 181 | |
62. | Trhoň Jan | 1978 | 00:44:53 | Farnost Neratovice | 110 | |
63. | Vedral Stanislav | 1971 | 00:44:21 | FC Modletice (Český Brod) | 115 | |
64. | Valach David | 1979 | 00:46:46 | Házená Úvaly (Rostoklaty) | 96 | |
65. | Punčochářová Dita | 1977 | 00:45:27 | HiSport Team | 106 | |
66. | Šimáková Jitka | 1986 | 00:37:43 | HiSport Team | 171 | |
67. | Nádherová Hana | 1968 | 01:18:35 | Hradec Králové | 19 | |
68. | Nádhera Petr | 1967 | 00:48:36 | Hradec Králové | 83 | |
69. | Voláková Jarmila | 1983 | 00:53:41 | Chotouň | 59 | |
70. | Verner Tomáš | 1972 | 00:46:49 | Jesenice | 95 | |
71. | Vernerová Romana | 1976 | 00:56:16 | Jesenice | 46 | |
72. | Beck Zdeněk | 1971 | 00:42:05 | Jevany | 137 | |
73. | Rudolf Tomáš | 1972 | 00:43:33 | KAS - INSIQUA | 122 | |
74. | Karbulková Alice | 1972 | 00:45:16 | Kbely | 107 | |
75. | Novák Zbyněk | 1985 | 00:41:42 | Kladno | 140 | |
76. | Týč Zbyněk | 1965 | 00:43:13 | Klánovice | 124 | |
77. | Středová Ivana | 1965 | 00:53:38 | Klučov | 59 | |
78. | Čáp Ondřej | 1974 | 00:37:12 | KOB Dobruška | 175 | |
79. | Herel Luboš | 1971 | 00:36:45 | Kolín | 179 | |
80. | Šlesingr Zdeněk | 1980 | 00:53:58 | Kostelec n. Č. L. | 55 | |
81. | Pojezný Pavel | 1974 | 00:42:54 | Kostelec nad Černými Lesy | 128 | |
82. | Zoubek Daniel | 1967 | 00:49:43 | KPM Nymburk | 76 | |
83. | Šimek Filip | 1979 | 00:42:39 | Kralupy nad Vltavou | 133 | |
84. | Hanibal Aleš | 1984 | 00:48:53 | Křemení | 80 | |
85. | Vlasák Otto | 1962 | 00:41:41 | Křesetice | 141 | |
86. | Zajíc Jiří | 1980 | 00:38:28 | Kutná Hora | 167 | |
87. | Blecha Vladislav | 1964 | 01:01:14 | Líbeznice | 34 | |
88. | Bureš Martin | 1989 | 00:36:09 | LIGA 100 Praha | 184 | |
89. | Král David | 1973 | 00:40:12 | Louňovice | 153 | |
90. | Chmelík Martin | 1965 | 00:43:10 | LTC Poděbrady | 126 | |
91. | Benda Tomáš | 1976 | 00:46:45 | Malešice | 97 | |
92. | Breburdová Hana | 1961 | 00:49:51 | Maraton klub Kladno | 75 | |
93. | Sova Jan | 1965 | 00:52:08 | MP Praha | 66 | |
94. | Horáček Jiří | 1964 | 00:53:08 | MUF Kolín | 61 | |
95. | Teplý Štěpán | 1979 | 00:39:44 | Nadace na ochranu zvířat | 158 | |
96. | Lhotová Lucie | 1987 | 00:42:43 | Neratovice | 132 | |
97. | Bartoš Petr | 1983 | 00:44:10 | Neratovice | 117 | |
98. | Siegl Pavel | 1998 | 00:43:28 | Nové Jirny | 122 | |
99. | Košvanec David | 1987 | 00:42:52 | Nymburk | 129 | |
100. | Raulová Radka | 1982 | 00:57:52 | Nymburk | 41 |