Běžecké tabulky
18936 závodů
260898 závodníků
1397552 záznamů
260898 závodníků
1397552 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Týnišťská desítka, 28.10.2017, Týniště nad Orlicí
věkový průměr závodníků: 47.9 let |
nejmladší závodník: Vacek Michal (2004) |
nejstarší závodník: Jelínek Matěj (1942) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▲ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Kafuňěk Tomáš | 1998 | 00:49:19 | Rychnov n.K. | 77 | |
102. | Kolařík Vladimír | 1966 | 00:52:46 | Rychnov n.K. | 58 | |
103. | Kolaříková Markéta | 1998 | 00:49:18 | Rychnov n.K. | 78 | |
104. | Šíma Jiří | 1983 | 00:43:37 | Rychnov nad Kněžnou | 122 | |
105. | Myška Dušan | 1978 | 00:48:13 | Rychnov nad Kněžnou | 86 | |
106. | Novák Filip | 2001 | 00:36:51 | Rychnov nad Kněžnou | 181 | |
107. | Pittner Roman | 1974 | 00:46:11 | SBR TRI-TEAM LITOMYŠL | 99 | |
108. | Czagan Jan | 1971 | 00:41:32 | SDH Dědek | 141 | |
109. | Czagan Jan | 1993 | 00:46:12 | SDH Dědek | 98 | |
110. | Vondra Josef | 1971 | 00:43:35 | SDH Stolín | 122 | |
111. | Lejnar Martin | 1972 | 00:42:01 | SDH Zruč nad Sázavou | 137 | |
112. | Koníček Filip | 1986 | 00:40:35 | Sedliště | 150 | |
113. | Dus Ondřej | 1985 | 00:50:00 | Sendražice | 71 | |
114. | Vacková Hana | 1956 | 00:53:06 | SK Hronov | 57 | |
115. | Pelouch Leoš | 1975 | 00:34:02 | SK Chotěboř | 209 | |
116. | Nymsa Zdeněk | 1985 | 00:51:48 | SK OB Týniště n.O. | 62 | |
117. | Hejkrlík Filip | 1979 | 00:39:20 | SK Spartak Slatiňany | 159 | |
118. | Jirásko Lubomír | 1971 | 00:58:34 | SK Srch | 41 | |
119. | Rautenkranc Miroslav | 1964 | 00:40:15 | SK Triatlon Vysoké Mýto | 153 | |
120. | Jakeš Josef | 1965 | 00:40:46 | SK Týn nad O. | 148 | |
121. | Pojezdala Petr | 2000 | 00:45:04 | SK Týniště n.O. | 110 | |
122. | Vlček Josef | 1956 | 01:02:15 | SK Týniště n.O. | 34 | |
123. | Doležal Petr | 1954 | 01:09:47 | SK Týniště n.O. | 25 | |
124. | Metelková Táňa | 1972 | 00:37:03 | SK Týniště nad Orlicí | 179 | |
125. | Kalousek Jan | 1971 | 00:45:46 | SK Týniště nad Orlicí | 101 | |
126. | Krunčík Pavel | 1985 | 00:38:28 | SKI Skuhrov nad Bělou | 169 | |
127. | Bubeníček Jiří | 1951 | 00:51:42 | SKI Skuhrov nad Bělou | 63 | |
128. | Gdula Petr | 1961 | 00:43:12 | SKP Pardubice | 126 | |
129. | Mikulecká Marcela | 1973 | 00:43:09 | Sloupnice | 127 | |
130. | Truhlářová Elena | 1965 | 00:52:10 | Sokol Kobylisy | 60 | |
131. | Dvořáček Jaroslav | 1952 | 00:50:31 | Sokol Lupenice | 69 | |
132. | Krmaš Václav | 1980 | 00:38:17 | SOOB Rychnov nad Kněžnou | 171 | |
133. | Rohlík Václav | 1980 | 00:36:16 | Spartak Slatiňany | 190 | |
134. | Urbánek Jiří | 1976 | 00:39:29 | Splašená lokomotiva Chlumec | 158 | |
135. | Šedová Jana | 1973 | 00:45:33 | Sruby | 104 | |
136. | Moravec Pavel | 1980 | 00:40:34 | STS Chvojkovice-Brod | 151 | |
137. | Jasanský Josef | 1972 | 00:59:30 | Svitavy | 38 | |
138. | Dvořáček Jan | 1979 | 00:40:53 | Svitavy | 147 | |
139. | Zámečník Ondřej | 1979 | 00:48:47 | Šumík Team | 82 | |
140. | Vanta Josef | 1962 | 00:41:00 | TC Dobruška | 146 | |
141. | Čepelka Oldřich | 1948 | 00:59:11 | TIMA Liberec | 39 | |
142. | Dubjaková Kateřina | 1999 | 00:46:51 | TJ Jiskra Zruč n.S. | 95 | |
143. | Pechek František | 1953 | 00:44:03 | TJ Maratonstav Úpice | 117 | |
144. | Pohlová Kučerová Štěpánka | 1987 | 00:47:48 | TJ Sokol Hradec Králové | 89 | |
145. | Jirásek Marek | 1973 | 00:35:48 | TJ Sokol Kbely | 196 | |
146. | Nápravník Jakub | 1987 | 00:42:18 | TJ Sokol Lhota | 134 | |
147. | Vondráček Pavel | 1973 | 00:49:27 | TK Gruba HK | 74 | |
148. | Tarant Ladislav | 1960 | 00:46:52 | Traged Team Líšnice | 95 | |
149. | Říčař František | 1987 | 00:43:39 | Tri club Dobruška | 121 | |
150. | Krajč Zdeněk | 1954 | 00:49:24 | Trutnov | 75 | |
151. | Kyral Jan | 1989 | 00:42:34 | Třebechovice n. O | 132 | |
152. | Kyral Zbyněk | 1960 | 00:44:27 | Třebechovice pod Orebem | 114 | |
153. | Říčař Martin | 1976 | 00:46:50 | TSS | 96 | |
154. | Pešek Jiří | 1980 | 00:47:08 | TSS | 92 | |
155. | Konůpek David | 1977 | 00:39:02 | TURBO Chotěboř | 164 | |
156. | Horák Michal | 1968 | 00:49:47 | Týniště n.O. | 73 | |
157. | Kašpar Václav | 1970 | 00:48:48 | Týniště n.O. | 81 | |
158. | Radil Matyáš | 2000 | 00:48:14 | Týniště n.O. | 85 | |
159. | Zeman Vladimír | 1951 | 00:51:20 | Týniště n.O. | 65 | |
160. | Sekyra Michal | 1992 | 00:48:50 | Týniště n.O. | 81 | |
161. | Gabriel Aleš | 1965 | 00:45:36 | Týniště n.O. | 102 | |
162. | Štěpánková Adéla | 2002 | 01:04:42 | Týniště n.O. | 31 | |
163. | Paulovič Ladislav | 1976 | 00:45:52 | Týniště n.O. | 100 | |
164. | Kmeč Petr | 1975 | 00:51:32 | Týniště n.O. | 64 | |
165. | Dušek Michal | 1976 | 00:41:21 | Týniště n.O. | 142 | |
166. | Plašilová Eliška | 2003 | 01:05:47 | Týniště n.O. | 29 | |
167. | Wasserbauer Josef | 1988 | 00:42:22 | Týniště nad Orlicí | 133 | |
168. | Fof Jaromír | 1990 | 00:50:07 | Týniště nad Orlicí | 71 | |
169. | Slovák Jiří | 1985 | 00:45:03 | Ústí nad Labem | 110 | |
170. | Hroch Václav | 1993 | 00:48:50 | Ústí nad Orlicí | 80 | |
171. | Dryml Mojmír | 1986 | 00:37:26 | Ústí nad Orlicí | 178 | |
172. | Vebr Dominik | 2003 | 00:39:13 | Vencl Team Ústí n.O. | 161 | |
173. | Vacek Michal | 2004 | 00:45:35 | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 103 | |
174. | Bílek David | 2003 | 00:36:37 | Vrbice | 185 | |
175. | Šafr Jiří | 1977 | 00:50:55 | Vysoké Mýto | 68 | |
176. | Pazderová Alena | 1975 | 00:54:48 | Vysoké Mýto | 50 | |
177. | Smeták Stanislav | 1978 | 00:43:05 | Vysoké Mýto | 127 | |
178. | Dycková Šárka | 1982 | 00:54:56 | Vysoké Mýto | 49 | |
179. | Belobrad Ivan | 1966 | 00:42:07 | Žamberk | 135 | |
180. | Bradáč Jiří | 1982 | 00:39:55 | Žďár nad Sázavou | 155 |